WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
sikos

Re: „O co chodzi” zamiast „4 stron” w TVP Info. Prowadzącymi Ogórek, Wildstein, Płużański, Skowroński i Łęski (wideo)

sikos Czw Wrz 14, 2017 4:04 pm

I to jest odpowiedź na pytanie:Gdzie można wstawić jeszcze tego Łęskiego?
Awatar użytkownika
popołudnik

Re: „O co chodzi” zamiast „4 stron” w TVP Info. Prowadzącymi Ogórek, Wildstein, Płużański, Skowroński i Łęski (wideo)

popołudnik Czw Wrz 14, 2017 4:18 pm

Panie Bronisław też pan manipulujesz. wchodzisz pan w buty polityka. przeciętny obywatel nie jest w stanie waszej gadaniny przerobić. i nie tak mu obojętne. może wam w ogóle przeciętny obywatel nie jest potrzebny. mnie się wydaje że wy
pani Ogórek nie widzę we własnych szeregach.
a tv może się podobać. nie woła o kolor. on jest
Awatar użytkownika
popołudnik

popołudnik Czw Wrz 14, 2017 4:34 pm

już panu dałabym ową prezesurę z ciekawości. to nie są moje sprawy co tam wypisują. ale pański syn chyba jest w tv. nie zbiegacie się światopoglądowo
być tak może
jako osoby publiczne się rozmijacie co wprowadza klienta w błąd. warto się dogadać ze sobą. sprostować. przemyśleć. krytyka bez wizji nie jest budująca. bo zmiana wymaga jedynie przecinka (mniej więcej) - zajeżdża farsą.
Awatar użytkownika
A tylko mi żal

A tylko mi żal Czw Wrz 14, 2017 4:41 pm

Szkoda, że Pan Piotr Pałka tak szybko się wypalił i musi "dyrektorować". Zaczynał z bardzo fajnymi komentarzami, ale jak widać przepływ kadr jest jak rwący górski potok, trudno się usadzić i obrosnąć mchem.
Awatar użytkownika
Złoty noc-nick

Złoty noc-nick Czw Wrz 14, 2017 4:50 pm

A jakie właściwie poglądy ma ta pani Ogórek? Startowała do fotela prezydenta z poparciem laickiej lewicy (jej mąż to chyba były poseł SLD), a teraz gra w drużynie wylansowanej przez kościół i dyrektora Rydzyka. Mam nadzieję, że red. Wildstein, którego dorobek i niezłomność w poszukiwaniu prawdy cenię i szanuję, wyjaśni na antenie, jakie poglądy ma ta pani Ogórek.
Awatar użytkownika
ja się zmywam

ja się zmywam Czw Wrz 14, 2017 5:23 pm

jaki koń jest każdy widzi - takie poglądy

rozumiem że wiedza czy doświadczenie mogą uwierać. Gadowski poradził co należy w owym przypadku zrobić. nie wypychać słomą no chyba. zapomniało mi się. odsyłam do źródła
Awatar użytkownika
alexa

alexa Czw Wrz 14, 2017 5:47 pm

Mocny skład. Jeśli to ma być pomysł na konkurencję wobec Morozowskiego, to dobry ruch. No i zobaczymy jak sobie Magdalena Ogórek poradzi w samodzielnym programie.
Awatar użytkownika
lover-kiss-kiss

lover-kiss-kiss Czw Wrz 14, 2017 6:33 pm

jaka piekna pani ogorek jest! wow! a hejterzy won do tvnu!!!
Awatar użytkownika
toja.

toja. Czw Wrz 14, 2017 6:54 pm

ordynarne trolle które nic nie zyskały od Putina teraz u Merkel
Awatar użytkownika
Leszek

Leszek Czw Wrz 14, 2017 7:55 pm

"Kry" napisał(a):
"anna" napisał(a): Kolejna gówniana i nachalna propaganda TVPpis z miernotą Ogórek w roli głównej..........dziękuję .........

Pracujesz w tefauenach że tak miło odnosisz się do konkurencji?

To nie żadna konkurencja tylko żołnierze pisowskiej propagandy. Jak Miller wygra wybory to pani Ogórek znowu nawróci się na lewicę. Albo na cokolwiek innego, jeśli ktoś inny wygra.
Awatar użytkownika
Złoty dodo

Złoty dodo Czw Wrz 14, 2017 8:49 pm

"Złoty noc-nick" napisał(a): A jakie właściwie poglądy ma ta pani Ogórek? Startowała do fotela prezydenta z poparciem laickiej lewicy (jej mąż to chyba były poseł SLD), a teraz gra w drużynie wylansowanej przez kościół i dyrektora Rydzyka. Mam nadzieję, że red. Wildstein, którego dorobek i niezłomność w poszukiwaniu prawdy cenię i szanuję, wyjaśni na antenie, jakie poglądy ma ta pani Ogórek.

Niestety obawiam się, że red. Wildstein niczego nie wyjaśni, bo po dzisiejszym premierowym występie ma się wrażenie, że przyjął postawę pani Ogórek : oportunizm
Awatar użytkownika
Ziut

Ziut Czw Wrz 14, 2017 11:49 pm

„O co chodzi” będzie emitowane od poniedziałku do piątku o godz. 18:25 (...)".

No i dobrze, tylko niech mi kto wytłumaczy PO CO? Żeby zmusić nędzne resztki oglądaczy TVP(iS) do oglądania gniewnej gęby Wildsteina i infantylnej buźki Ogórek?
Awatar użytkownika
Łęski PRowcem a nie dziennikarzem

Łęski PRowcem a nie dziennikarzem Pią Wrz 15, 2017 12:29 am

Towarzystwo wzajemnej adoracji gwarantuje że już teraz wiadomo kto co powie, kto komu się podliże i kogo skrytykuje.
Awatar użytkownika
Anitka

Anitka Pią Wrz 15, 2017 7:24 pm

O co chodzi? Obatel, Jaki wyjaśnią. Bywalcy i ekperci od wszystkiego razem z Ogórek Panią zmienną.
Awatar użytkownika
Fiok

Fiok Sob Wrz 16, 2017 10:31 pm

choragiewka ogorek robi teraz "zawrotna "karierę TVP Info ,ale jest tak nachalna,sztuczna ,lubiaca prowadzic wszystkie programy jak w tyle wizji,studio polska .Bardzo dobrze prowadzila Matuszewska z Pawlickim .dobrze że jest pilot i tam gdzie prowadzi ogorek to zmieniam kanał szkoda bo lubiłam ,ale nie moge słuchać ani oglądać tej sztucznej pani i jej póz oraz tego skrzeczacego głosu.Szkoda!!!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości