WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Lubsko

O. Rydzyk na uroczystości Radia Maryja mówił o „niepolskich Polakach”. Bez skarg do KRRiT

Lubsko Czw Sie 11, 2022 9:02 am

Jako niepolski Polak i lewak dziękuję księdzu Tadeuszowi za nieustanną chęć oceniania, skłócania, dzielenia. To jeden z tytanów pracy, gdy chodzi o odstraszanie ludzi od kościoła, wart więcej niż stu działaczy LGBT. Oby tak dalej!
Awatar użytkownika
Mr

Re: O. Rydzyk na uroczystości Radia Maryja mówił o „niepolskich Polakach”. Bez skarg do KRRiT

Mr Czw Sie 11, 2022 10:10 am

Brawo Tadziu. Tak trzymaj. Dziel Polaków na tych polskich i niepolskich. Z pewnością poprawi to frekwencję w twoim kościele.
Awatar użytkownika
AS

Re: O. Rydzyk na uroczystości Radia Maryja mówił o „niepolskich Polakach”. Bez skarg do KRRiT

AS Czw Sie 11, 2022 11:03 am

Patologia patriotyzmu, chrześcijaństwa i człowieczeństwa w jednym.
Awatar użytkownika
wp

wp Czw Sie 11, 2022 5:46 pm

Prawda targowiczan boli. I w ramach wolności słowa domagają się cenzury.
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Czw Sie 11, 2022 8:07 pm

Jeszcze trochę, a blacklista waszego filtru przekroczy pojemność twardego dysku w serwerze. Je...ać cenzurę!
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Sie 12, 2022 12:59 am

"niepolscy Polacy",czyli innymi slowy polskojezyczna klika,wataha, obca etnicznie, okupujaca najwazniejsze segmenty panstwa ,nie czujaca zwiazku z Polska i etnicznymi Polakami, i podkopujaca polska panstwowosc.
Awatar użytkownika
ja

ja Pią Sie 12, 2022 1:01 am

"niepolscy Polacy",czyli innymi slowy polskojezyczna klika,, obca etnicznie, okupujaca najwazniejsze segmenty panstwa ,nie czujaca zwiazku z Polska i etnicznymi Polakami, i podkopujaca polska panstwowosc.
Awatar użytkownika
LGOM

LGOM Pią Sie 12, 2022 2:04 pm

"ja" napisał(a): "niepolscy Polacy",czyli innymi slowy polskojezyczna klika,, obca etnicznie, okupujaca najwazniejsze segmenty panstwa ,nie czujaca zwiazku z Polska i etnicznymi Polakami, i podkopujaca polska panstwowosc.
Weź niepierdol!
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Pią Sie 12, 2022 7:46 pm

judeopolacy, mówiąc inaczej?
Awatar użytkownika
Hub do

Hub do Pią Sie 12, 2022 10:47 pm

Chciałbym zapytać, czy aby polskie pochodzenie księdza Tadeusza było niekwestionowane? Bo nauka zna przypadki, że największymi wyznawcami byli przechrzci.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości