Forum Podziel się swoimi przemyśleniami. Wypowiedz się! Zaloguj się Zarejestruj się

„Oba ma w jednym abonamencie” - Plus reklamuje tablet i smartfon za 1 zł (wideo)

W taryfach abonamentowej, mix i dla firm sieci Plus wybrany smartfon i tablet zostają udostępnione od złotówki. Wspiera to kampania reklamowa pod hasłem „Oba ma w jednym abonamencie” przygotowana przez firmy Change Communications i Media Direction OMD.

Przeczytaj cały artykuł »

Dyskusje dotyczące Reklamy

„Oba ma w jednym abonamencie” - Plus reklamuje tablet i smartfon za 1 zł (wideo)

Post gość » Wto Lis 13, 2012 11:01 am

głupota reklam osiąga kolejne szczyty
gość

Przeczytaj cały artykuł »

Re: „Oba ma w jednym abonamencie” - Plus reklamuje tablet i smartfon za 1 zł (wideo)

Post buba » Wto Lis 13, 2012 1:04 pm

widać, że to wyszło spod ręki serafina
buba

Re: „Oba ma w jednym abonamencie” - Plus reklamuje tablet i smartfon za 1 zł (wideo)

Post woo » Wto Lis 13, 2012 3:15 pm

W jakimś wywiadzie agencja i klient chwalili się, jakie to ponieśli ryzyko, bo spot zrobili jeszcze przed wynikami wyborów. Jakie tu ryzyko??? Były pewnie dwie opcje lektora i tyle, nie ściemniajmy że to jakaś niesamowita akcja reklamowa...
woo

Post boo » Wto Lis 13, 2012 6:58 pm

woo ty jakis niedo***any jestes, jaki sens i gdzie tu gra slow w przypadku zwyciestwa Mita?
boo

Post acdc » Wto Lis 13, 2012 10:38 pm

co to do reżyserowania, przecież to nawet statyw od kamery mógłby wyreżyserować
acdc

Post Patriota » Wto Lis 13, 2012 10:42 pm

Dobrze że OBAMA wygrał, ponoć Mit Romney to Mormon i Mason ;-)
Patriota

Post ja » Nie Lis 18, 2012 10:32 pm

No sporo trzeba zapłacić za "oba ma" ........ pewnie koszty reklamy były duże, pomimo, że jest do d .........
ja

Post biggie87 » Wto Lis 27, 2012 6:20 pm

"oba ma" i nie można nigdzie kupić tego zestawy wszedzie trzeba czekac w kolejce... najwidoczniej "Plus" nie pomyslał o tym, ze bd takie zainteresowanie, mieszkam w krakowie i wszedzie gdzie nie byłem mówią jedno: może się Pan zapisać w kolejce... po prostu istna żenada i brak słów
biggie87

Post zawiedziona » Pon Gru 03, 2012 10:51 pm

w Warszawie pytam od soboty, w największych salonach rozkładają ręce... Czy ktoś to kupił? Reklama wciąż leci w TV a zestawów nie ma...
zawiedziona

Post zosia15 » Wto Gru 04, 2012 1:50 pm

Plus dzięki tej ofercie chciał się wylansować na tle innych sieci. Od 4 tygodni czekam w kolejce i jak na razie ani słychu ani dychu. Pytałam o tableta w Katowicach, Będzinie , Czeladzi, Jaworznie .........................za każdym razem jestem informowana że na tablety trzeba poczekać i że są prowadzone zapisy , lista oczekujących to ok kilkudziesięciu osób. Żenada!!!!!!!!!!!!!!!!
zosia15

Post J. » Pią Gru 07, 2012 1:46 pm

Ludzie nigdy więcej PLUSA.
Zamówiłem zestaw 3 tygodnie temu.....Obiecywali że dojdzie na Mikołajki..........Nie doszedł.Myślałem że na gwiazdkę,ale dziś dzwoni gość i mówi iż nie ma i nie będzie oferując jednocześnie inny aparat i inną ofertę.
Żenujące zachowanie PLUSA i ich tłumaczenie - popyt przerósł oczekiwania.....Ale to do cholery zdejmijcie reklamy z anteny,a nie wciąż produkujecie nowe , teraz z mixem i też z zestawem OBA MA!
Sprzedaż wirtualnych przedmiotów to juz nie tylko All.... ale też operator GSM ?
Jaja z ludzi sobie zrobiliście !
J.

Post pan » Pią Gru 07, 2012 8:08 pm

kurcze dużo tego nie ma ale jaki jest popyt na to cudo hehe
pan

Post rokkii » Pon Gru 10, 2012 12:01 am

zawiedziona napisał(a):w Warszawie pytam od soboty, w największych salonach rozkładają ręce... Czy ktoś to kupił? Reklama wciąż leci w TV a zestawów nie ma...

Ja kupiłem w Kielcach i jestem zadowolony :D
rokkii

Post Tyson » Pon Gru 10, 2012 2:34 pm

A czy w tej ofercie do tabletu jest smartphone xperia J czy mozna wybrac inny smartphone np samsung galaxy s 2
Tyson

Post gość » Sob Gru 15, 2012 6:08 pm

Najbardziej irytująca i wkurzająca reklama jaką oglądałam do tej pory. MASAKRA!
gość

Następna
Statystyki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Ostatnie tematy na forum

Gorace dyskusje tygodnia

Gorace dyskusje miesiaca