[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Oblężenie serwisów edukacyjnych. Wikipedia na czele, Librus i Vulcan przyciągają najbardziej (TOP10)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pionek
 

Oblężenie serwisów edukacyjnych. Wikipedia na czele, Librus i Vulcan przyciągają najbardziej (TOP10)

Pionek Pią Kwi 03, 2020 1:35 pm

Polecam KhanAcademy, OpenStax i Geogebra, jeśli chodzi o nauki ścisłe.
Awatar użytkownika
rodzic w librusie
 

Re: Oblężenie serwisów edukacyjnych. Wikipedia na czele, Librus i Vulcan przyciągają najbardziej (TOP10)

rodzic w librusie Śro Kwi 08, 2020 12:21 am

Librus - ma ogromny wzrost odsłon bo jest bardzo mało ergonomiczny i nie przystosowany do e-edukacji. (ale trzeba oddać sprawiedliwośc , że cały ostatni czas jest intensywnie dopracowywany.
Awatar użytkownika
woliczanka
 

Re: Oblężenie serwisów edukacyjnych. Wikipedia na czele, Librus i Vulcan przyciągają najbardziej (TOP10)

woliczanka Śro Kwi 08, 2020 2:07 pm

Jeżeli mianujemy "portalami edukacyjnymi" dzienniki elektroniczne i miejsca, w których uczniowie "dzielą się" zadaniami domowymi - wrzucając wszystko do jednej tabelki to jest to bardzo rzetelne i rzekłabym, edukacyjne zestawienie. To się chyba powinno nazywać manipulacja? Na dziennik musi wejść każdy uczeń/rodzic/nauczyciel przynajmniej kilka razy dziennie, a jak się system zwieszał to i więcej. Litości! Sukces, że mucha nie siada.
Awatar użytkownika
tiger2280
 

Re: Oblężenie serwisów edukacyjnych. Wikipedia na czele, Librus i Vulcan przyciągają najbardziej (TOP10)

tiger2280 Pią Kwi 10, 2020 9:00 am

Librus to dobry e-dziennik, ale jest problem z przesyłaniem załączników, klikając na Wyślij rozwiązanie, masz do wybrania tylko jedno zdjęcie i jak teraz pani się dokapuje, które zadanie mam przesłać, jeśli mi podmienia plik? Powinni dać do przesłania do 4 plików, a nie tylko jeden. Ktoś kto to wymyślił, to jest jakiś nienormalny.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: eaterfieldyuris oraz 1 gość