WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Badań Marketingowych

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Paw

Od 2019 roku obserwujemy gwałtowny spadek praktyk religijnych wśród młodych Polaków

Paw Nie Maj 22, 2022 8:01 am

Dziwnie być powoli młodym religijnym, czasami już znajomi ze mnie cisną bekę
Awatar użytkownika
Taka_prawda

Re: Od 2019 roku obserwujemy gwałtowny spadek praktyk religijnych wśród młodych Polaków

Taka_prawda Nie Maj 22, 2022 9:30 am

Moje dziecko pierwsze co jak pójdzie do szkoły, to wypisuję z religii. Wystarczy tej nachalnej indoktrynacji...

Swoją drogą spójrzcie na harmonogram GUSu odnośnie publikacji danych ze spisu w kwestii religijności. Będą podane dopiero po wyborach za rok - tak "dobrze" jest w tej kwestii...
Awatar użytkownika
Andrzej

Re: Od 2019 roku obserwujemy gwałtowny spadek praktyk religijnych wśród młodych Polaków

Andrzej Nie Maj 22, 2022 9:37 am

Stanowisko Franciszka wobec Rosji z pewnością nie pomaga. W Polsce wielkie znaczenie ma również upolitycznienie kościoła - Polacy mają dość bliskich relacji kościoła z PiS-em i takimi hipokrytami jak Kurski czy Ziobro.
Awatar użytkownika
sekta katolicka

sekta katolicka Nie Maj 22, 2022 10:22 am

Dość tej sekty. Czary i magia wciskana od dziecka i trzeba im jeszcze płacić. Dość!
Awatar użytkownika
Kasia

Kasia Nie Maj 22, 2022 10:29 am

W latach 90 jak młodzież odpowiadała w ankietach na smartfonach?
Awatar użytkownika
Basia

Basia Nie Maj 22, 2022 10:31 am

"Paw" napisał(a): Dziwnie być powoli młodym religijnym, czasami już znajomi ze mnie cisną bekę

Niezłych znajomych masz. Jesteś z nich dumny?
Awatar użytkownika
nauczyciel

nauczyciel Nie Maj 22, 2022 10:33 am

"Taka_prawda" napisał(a): Moje dziecko pierwsze co jak pójdzie do szkoły, to wypisuję z religii. Wystarczy tej nachalnej indoktrynacji...

Swoją drogą spójrzcie na harmonogram GUSu odnośnie publikacji danych ze spisu w kwestii religijności. Będą podane dopiero po wyborach za rok - tak "dobrze" jest w tej kwestii...

Niem ma czegoś takiego jak wypisanie z lekcji religii.......... żebyś mógł wypisać to najpierw musisz je zapisać......... i tak co roku. Co roku rodzice składają deklarację czy dziecko ma uczęszczać na religię, jak nie złozy to nie może chodzić
Awatar użytkownika
Linijka

Linijka Nie Maj 22, 2022 11:08 am

"nauczyciel" napisał(a):
"Taka_prawda" napisał(a): Moje dziecko pierwsze co jak pójdzie do szkoły, to wypisuję z religii. Wystarczy tej nachalnej indoktrynacji...

Niem ma czegoś takiego jak wypisanie z lekcji religii.......... żebyś mógł wypisać to najpierw musisz je zapisać......... i tak co roku. Co roku rodzice składają deklarację czy dziecko ma uczęszczać na religię, jak nie złozy to nie może chodzić

Widocznie bezmyślne napisał żeby tylko wygladało że jego dzieciak nie chodzi na religię. Może w ogóle nie ma dzieciaka.
Awatar użytkownika
Reptilianin

Reptilianin Nie Maj 22, 2022 11:12 am

Czyńcie ziemię sobie poddaną i sprzedajcie ją Morawieckim
Awatar użytkownika
byłem

byłem Nie Maj 22, 2022 11:56 am

Ta religia to wielkie kłamstwo i obłuda
Awatar użytkownika
Nic niezwykłego

Nic niezwykłego Nie Maj 22, 2022 11:56 am

Uczestnictwo w praktykach religijnych już od dawna ma niewiele wspólnego z wiarą. W PRLu wielu niewierzących chodziło do kościoła, żeby pokazać, że też są przeciwko komunie!
Awatar użytkownika
Duncan

Duncan Nie Maj 22, 2022 1:24 pm

Nie ma sensu wierzyć w coś, co nie istnieje, co ma zerową moc sprawczą, co nie jest w stanie zapobiec wojnie, gw ałtom, grabieży, jaka dokonuje się na Ukrainie. Czasy bogów się skończyły.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Nie Maj 22, 2022 3:39 pm

Yes, yes, yes!!!
Awatar użytkownika
Versus

Versus Nie Maj 22, 2022 5:09 pm

"Andrzej " napisał(a): Stanowisko Franciszka wobec Rosji z pewnością nie pomaga. W Polsce wielkie znaczenie ma również upolitycznienie kościoła - Polacy mają dość bliskich relacji kościoła z PiS-em i takimi hipokrytami jak Kurski czy Ziobro.

To nie same relacje są problem, tylko to, że są szczere, bo wszyscy oni jadą na jednym wózku, mają takie same poglądy i cele.
Awatar użytkownika
Hdlen

Hdlen Nie Maj 22, 2022 5:54 pm

Ostatnio zauważyłem, że coraz więcej młodych chodzi do kościoła i przystępuje do sakramentów Świętych. To b.madrzy ludzie wiedzą co wybrać. A partia rządzącą niech się odwali od kościoła ,bo źle pojmują co dobre a co zle
Wróć do Badania Marketingowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości