WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
wrrrr

„Odkręcaj nagrody” w promocji wody Żywiec Zdrój

wrrrr Śro Lip 13, 2011 12:16 pm

ORGANIZATOR nie raczył dodac na etykiecie butelki że adres musi być z dopiskiem. I tak Ci którzy nie mają internetu źle wysyłają zgłoszenia. Wcale tak losowo nie są rzucone nominaly widac po wygranych. w Wrszawie Krakowie i Elblągu trafia się 50,100, 200. a w mniejszym mieście na 20 zgrzewek miałem same 10, i jedna 20 na całe zgrzewki. Śmieszne
Awatar użytkownika
Jacek

Re: „Odkręcaj nagrody” w promocji wody Żywiec Zdrój

Jacek Czw Lip 14, 2011 8:56 am

Nie przesadzaj, na etykiecie nie da się zmieścic wszystkiego, a jak bierze się udział w konkursie, to zawsze trzeba przeczytać regulamin... i co się tajk i innych martwisz, Ty masz dostęp do internetu, więc mogłeś przeczytać.
A co do tego, ile się na nakrętce trafia, to żaden świstak tam nie siedzi i nie wydaje butelek zaglądając pod korek. Wszystko zależy pewnie, kiedy sklep kupił i z jakiej partii. Pozdrawiam wszystkich fanów konkursów ;-)
Awatar użytkownika
nakrętka

nakrętka Pią Lip 15, 2011 2:25 pm

Zgadzam się w 100%.Ten konkurs to pic na wodę. Dziwnym trafem u mnie butelki z promocji pojawiły się po 22 czerwca,a rzekomo promocja trwa od 1 czerwca.Piję wodę żywiec gazowaną od baaardzooo dawna i dopiero pod koniec czerwca u mnie w mieście można było kupić butelki z promocją.Druga kwestia.Mogliby sobie darować i od razu karty wysłać pracownikom wytwórni nakrętek z Elbląga.Po trzecie podobno dopiero parę dni temu umieścili na liście zwycięzców osobę,która wysłała nakrętki 7czerwca!!!Domyślam się,że pula 300osób została już w pierwszym tygodniu wypełniona i teraz dodają po jedną czy dwie osoby,żeby inni dalej myśleli,że mogą jeszcze zdążyć z nadsyłaniem nakrętek i kupować na umór butelki z promocji.Ja osobiście czuję się oszukana i najwyższy czas przerzucić się na inna wodę.Ja osobiście żywca już nie kupię.
Awatar użytkownika
nakrętka

nakrętka Pią Lip 15, 2011 2:34 pm

dodam jeszcze tyle,że w całym tym konkursie chodzi tylko o uzyskanie zgody na przetwarzanie danych osobowych.Już dostaję na maila "cudowne" spamy.Tak jak pisałam wcześniej good bye żywiec :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
nakrętka

nakrętka Pią Lip 15, 2011 2:45 pm

no i muszę dodać jeszcze jedno.Szukając jakiegoś forum odnośnie tego konkursu natrafiłam na stronę,gdzie o zgrozo ludzie nic innego nie robią tylko biorą udział we wszystkich konkursach,a później chwalą się wygranymi typu doładowanie,magnesy ,big milk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Także dla prawdziwych klientów i konsumentów wody żywiec nie ma uczciwego konkursu.Bo zapewne konkursowe lisy obkupiły się w biedronce w kontery wody i powysyłały nakrętki.nauczka na przyszłość.To był mój pierwszy i ostatni konkurs BO WSZYSTKIE TO JEDNA WIELKA ŚCIEMA.
Awatar użytkownika
Michał_Żywiec Zdrój

Michał_Żywiec Zdrój Pią Lip 15, 2011 4:48 pm

Drodzy użytkownicy,
Z uwagi na liczbę mieszkańców do dużych miast trafia proporcjonalnie więcej butelek Żywiec Zdrój, niż do małych. Także dystrybucja promocyjnych opakowań rozłożona była na terenie całego kraju. Wszyscy konsumenci mieli zatem równe szanse na wygraną w konkursie. Nikt również nie został w żaden sposób faworyzowany. Chcielibyśmy dodać także, że producentem nakrętek dla Żywiec Zdrój jest firma Mika mieszcząca się w Bielsku – Białej, a nie firma z Elbląga.
Wszystkie uwagi naszych konsumentów są dla nas bardzo ważne. Z pewnością weźmiemy je pod uwagę.

Michał_Żywiec Zdrój
Awatar użytkownika
viva sara

viva sara Pią Lip 15, 2011 7:58 pm

JA WYSŁAŁAM JUŻ DWA ZGŁOSZENIA JEDNO WYSŁAŁAM 24 CZERWCA I A DRUGIE 1 LIPCA, JESTEM PEWNA ŻE KAŻDE TO 1000ZŁ A NA LISCIE ZWYCIĘSCÓW MNIE NIE MA! JEST MI BARDZO PRZYKRO JESTEM ZAWIEDZIONA, BO WSZYSCY W DOMU ZBIERALI KAPSLE, CZUJEMY SIĘ OSZUKANI.
WYSŁAŁAM PONADTO LISTEM POLECONYM PYTANIE CZY DOSZŁY ZGŁOSZENIA, CZY BYŁY POPRAWNE, JUZ NIE WIEM CO MAM ROBIĆ, DZIECIAKI CHCIAŁY UBRANIA DO SZKOŁY ZA TE PIENIĄZKI A TU NIC.... NIE WIEM CZY TO OSZUSTWO? NIE WIEM WYSŁAŁAM ZGŁOSZENIE: KAPSLE PLUS WYPEŁNIONĄ ETYKIETĘ, PROSZĘ NAPISZCIE CO ROBIĆ...
Awatar użytkownika
nakrętka

nakrętka Sob Lip 16, 2011 8:28 am

Myślę,że nie warto się tym konkursem stresować :D . Życie na to jest zbyt krótkie.Niech żywiec nagrodzi konkursowych lisów, którzy wsparli tą firmę kupując parę butelek tylko po to,aby wygrać 1000zł..Wieloletnim konsumentom tej wody,którzy wzięli udział w konkursie z pewnością na długo pozostanie niesmak.Założę się, że nikt z wysyłających nakrętki nie pamięta firmy, która "przeprowadza" konkurs,ale każdy zapamięta, że konkurs był ŻYWCA.
Gdyby konkurs był uczciwy to od razu pojawiłaby się lista z 300 osobami,która wygrała nagrodę 2 stopnia,ale wtedy konkurs musiałby trwać od 1-10 czerwca :D .Do końca czerwca na liście nagród gwarantowanych była 1 osoba. :D .
Gdybym się wcześniej zorientowała jak to wygląda, to zamiast wysłać nakrętki na konkurs,oddałabym je jak to robiłam przed na akcje zbierania na wózek inwalidzki.
Pozdrawiam prawdziwych uczestników konkursu,a konkursowym lisom życzę setek wygranych w postaci magnesów czy big milków.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Nie Lip 17, 2011 2:42 pm

TFRTY
Awatar użytkownika
viva sara

viva sara Nie Lip 17, 2011 9:46 pm

ZGADZAM SIĘ W PEŁNI Z PRZEDMÓWCZYNIĄ, NIESTETY JA MAM TO DO SIEBIE ŻE PRZEJMUJĘ SIĘ TAKIMI RZECZAMI, A MĄŻ OD POCZĄTKU MÓWIŁ MI ŻE TO ŚCIEMA!
TERAZ POWIE: "A NIE MÓWIŁEM!"- SAMO ŻYCIE!
Awatar użytkownika
zakrecona

zakrecona Wto Lip 19, 2011 7:47 am

Fakt wieeeelkie oszustwo :cry:
Awatar użytkownika
To Ja

To Ja Wto Lip 19, 2011 4:47 pm

Niestety ja rowniez wysłałem po 2 tygodniach konkursu nakretki i do tej pory cisza ... Wode Zywca ceniłem własnie za to że była mocno gazowana ... ale teraz znalazłem juz inny odpowiednik :) 300.000 zł dla preacowników a ilu klientów stracą :) bawi mnie to :) Już nie kupie ........ Wody Zywca ... pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
To JA

To JA Wto Lip 19, 2011 4:49 pm

Niestety ja rowniez wysłałem po 2 tygodniach konkursu nakretki i do tej pory cisza ... Wode Zywca ceniłem własnie za to że była mocno gazowana ... ale teraz znalazłem juz inny odpowiednik 300.000 zł dla preacowników a ilu klientów stracą bawi mnie to Już nie kupie ................ Wody Zywca ... pozdrawiam
Awatar użytkownika
lol

lol Śro Lip 20, 2011 9:43 am

Przeczytajcie sobie ściemę,na stronie żywca.Wygrało 137osób, bo wielu z nich nadesłało kilka zgłoszeń.Normalnie pękam ze śmiechu.Dzięki żywiec za poprawienie humoru na cały dzień :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Z taką ściemą się jeszcze nie spotkałam :lol:
Awatar użytkownika
lol

lol Śro Lip 20, 2011 9:46 am

Podajcie marki wody,które zastąpią wam żywca.czas zmienić "orientację"
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości