WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
strata czasu

Odwołano promocję w Mi Store Xiaomi w Galerii Mokotów. Ogromny tłum klientów zaskoczył organizatorów (wideo)

strata czasu Sob Gru 14, 2019 3:16 pm

Czyli promocje Xiaomi to fejki i szkoda sobie ich zapowiedziami zawracać głowy, bo i tak odwołają. Dobrze wiedzieć.
Awatar użytkownika
Tren

Re: Odwołano promocję w Mi Store Xiaomi w Galerii Mokotów. Ogromny tłum klientów zaskoczył organizatorów (wideo)

Tren Sob Gru 14, 2019 3:25 pm

Jak się za prowadzenie salonów zabierają dresiki z Pradnika, znana rodzinka przekreciarzy to takie są efekty. Mam nadzieje ze Xiaomi powierzy prowadzenie salonów jakimś profesjonalistom.
Awatar użytkownika
Gwidon od promocji

Re: Odwołano promocję w Mi Store Xiaomi w Galerii Mokotów. Ogromny tłum klientów zaskoczył organizatorów (wideo)

Gwidon od promocji Sob Gru 14, 2019 4:10 pm

Tak się robi oszczędności. Za tylu statystów do reklamy zapłaciliby majątek. A tu nawet złamanego telefonu dać nie musieli :-)
Awatar użytkownika
Epic wsiur

Epic wsiur Sob Gru 14, 2019 7:00 pm

Szczyt nieprofesjonalizmu. Zrobić PR, rozdmuchać akcję na maxa A następnie wszystkim pokazać środkowy palec. Brawo #xiaomi, brawo #mistore zyskaliście grono "dozgonnych fanów"! - stwierdził jeden z internautów na fanpage’u Xiaomi Polska.

Spruł kape kopciuch który napierdalał w kraty sklepu?
Awatar użytkownika
marketer

marketer Sob Gru 14, 2019 8:32 pm

Spoko, ale porównanie tej akcji do promocji z lidlem to jakieś nieporozumienie. Tutaj faktycznie chodziło o niedoszacowanie zainteresowania, w przypadku lidla niedoszacowano liczby warstw cebuli klientów
Awatar użytkownika
ddb

ddb Sob Gru 14, 2019 8:32 pm

Promocja w USA: tłum ludzi koczuje pod sklepem dwa dni aby trafić na wyczekiwana promocje

Promocja w Polsce: za dużo chętnych... odwołujemy akcję
Awatar użytkownika
grey

grey Sob Gru 14, 2019 8:33 pm

w USA takie promocje mają od lat i panuje względna kultura, a Polsce kto pierwszy ten lepszy, tratują się i zabijają rozdeptując. Takie realia.
Awatar użytkownika
Waldek

Waldek Nie Gru 15, 2019 5:44 am

O dzięki, że dowiedziałem się o jakimś chińskim badziewiu, od razu akcja promocyjna, podane ceny regularne telefonów i sztuczne wrażenie pragnących zdobyć sprzęt tej firmy konsumentów. Czereśniaki się na to łapią i stoją w kolejkach tratując się prawie. Akcja banalna, po taniości i niestety z pewną granicą ryzyka skuteczna.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości