[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Okres wypowiedzenia Umowy

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Problemy, pytania, dyskusje, nowości, ...

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
tole

Okres wypowiedzenia Umowy

tole Pią Mar 04, 2005 7:03 pm

Jestem użytkownikiem od 5-ciu lat Cyfry+ i teraz chciałem wypowiedzieć Umowę i jakie jest moje zdziwienie:
1.Kazano listem poleconym powiadomić Cyfrę+
2.Wydłużono okres wypowiedzenia do 3-ech miesięcy
3.Sprzęt zwrócić i powiadomić listem poleconym nadawcę załączając dowód zwrotu.
Podejrzewam jeszcze że jeszcze coś mnie przykrego spotka będę musiał płacić dodatkowe koszty.
A ja nie mam za co już płacić bo straciłem pracę.
Morał taki - łatwo wejść w użytkowanie , w międzyczasie kilkakrotnie zmieniał nadawca Umowy, które nie wszystkie do mnie dotarły.
Co o tym myślicie.
Awatar użytkownika
regoat
bardzo chętnie dyskutujący

Miejscowość: UE

www.quza.info

regoat Wto Mar 22, 2005 3:47 pm

Nie mam pojecia, lepiej wes sobe najtanszy pakiet i zostaw umowe w nienaruszonym stanie.
Wróć do Cyfra+

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości