WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Semper

Re: Olga Mickiewicz za Katarzynę Pruchnicką w zarządzie Radia 357

Semper Wto Kwi 19, 2022 12:04 pm

Spółdzielnia, dobre, dobre.
Awatar użytkownika
Słuchacz Michał

Słuchacz Michał Wto Kwi 19, 2022 12:30 pm

Super. Wielkie ukłony dla Pani Kasi, której audycje są bardzo dobre, ale Pani Olga to intelektualny tytan - można oczekiwać wielu niespodziewanych, nowatorskich i przemyślanych ruchów. Dobra wiadomość.
Awatar użytkownika
zdziwiony

zdziwiony Wto Kwi 19, 2022 1:31 pm

"Gratuluję Panu kolejnego wyróżnienia, całkowicie zasłużonego, jest Pan, można powiedzieć, arystokracją dziennikarską. Panie generale, wprowadza mnie Pan w zakłopotanie." napisał(a): 13 sierpnia 2012 roku Marcinek Plichta zamyka wszystkie oddziały Amber Gold. Reakcja Bery? Delikatnie mówiąc - niepokojąca: "K...wa jasna, co teraz ??" BERKA 2012

To bot, czy pacjent szpitala psychiatrycznego ?
Awatar użytkownika
Observer

Observer Wto Kwi 19, 2022 1:58 pm

"Gal" napisał(a):
"Dizel" napisał(a): Fajnie, że spółdzielcy bawią się zarząd, ale pytanie dlaczego Radio 357 nie złożyło wniosku o nadawanie w DAB+? Przecież to idealna okazja, żeby wyjść poza internet i zaistnieć w eterze.

1. Bo tylko 5% słuchaczy radia ma odbiorniki DAB+, a emisja naziemna generuje znaczne koszty.
2. Wymagałoby to podporządkowania różnym, nierzadko dziwnym i nieprzystającym do życia przepisom dot. radia naziemnego.
3. PIS-owska KRRiTV i tak nie przyznałaby koncesji.
Do maja 2020 dzielnie służyli - dostaną co zechcą.
Awatar użytkownika
dno

dno Wto Kwi 19, 2022 2:20 pm

to żadne radio, zwykłe czerwone propagandowe dno
Awatar użytkownika
Jan

Jan Wto Kwi 19, 2022 2:45 pm

Przyzwyczaiłem się już do muzyki w Trójce, teraz jak czasami włączę 357 to „cierpię” od ichniejszej muzyki.
Awatar użytkownika
crack

crack Wto Kwi 19, 2022 4:29 pm

Bardzo lubię czytać komentarze tutaj, bo jako wynika z nich, że odpadom z PR wydaje się, że jak będą sączyć jad, to od tego przybędzie słuchaczy :)
Awatar użytkownika
Zzz

Zzz Wto Kwi 19, 2022 4:54 pm

Do maja 2020 dzielnie służyli - dostaną co zechcą.
Observer2022-04-19 13:

Tak, zwłaszcza ci, których pani prezes pozwalniala za niewłaściwe poglądy i komentarze.
Awatar użytkownika
Yego

Yego Wto Kwi 19, 2022 5:00 pm

Przyzwyczaiłem się już do muzyki w Trójce, teraz jak czasami włączę 357 to „cierpię” od ichniejszej muzyki.

Jan2022-04-19 14:4525

De gustibus non est disputandum, synku.
Awatar użytkownika
Olo

Olo Wto Kwi 19, 2022 5:09 pm

O kurcze, to teraz była Trójka puszcza tylko muzykę?? Ale jaja !
Awatar użytkownika
Abc

Abc Wto Kwi 19, 2022 5:12 pm

O, to tak jak ja. Przyzwyczaiłem się do muzyki i publicystyki w Trójce i czasami jak włączę Pr3 PR to też cierpię.
Awatar użytkownika
Jerzy

Jerzy Wto Kwi 19, 2022 5:15 pm

O, to tak jak ja. Przyzwyczaiłem się do muzyki i publicystyki w Trójce i czasami jak włączę Pr3 PR to też cierpię.

Abc2022-04-19 17:12

I ja też tak mam.
Awatar użytkownika
Zdziwiona

Zdziwiona Wto Kwi 19, 2022 5:25 pm

to żadne radio, zwykłe czerwone propagandowe dno

dno2022-04-19 14:2037

Dlaczego czerwone? Przecież logo mają biało-czarne .
Awatar użytkownika
Magazyn kryminalny TUSK - Zdrajcy stanu z PO ukrywają się w Brukseli. Możesz pomóc w ich zatrzymaniu. Prosimy o przekazywanie niezbędnych informacji na temat następujących osobnikow. NAZWISKA I MORDY ZDRAJCÓW

Magazyn kryminalny TUSK - Zdrajcy stanu z PO ukrywają się w Brukseli. Możesz pomóc w ich zatrzymaniu. Prosimy o przekazywanie niezbędnych informacji na temat następujących osobnikow. NAZWISKA I MORDY ZDRAJCÓW Wto Kwi 19, 2022 7:03 pm

Gwiazda wszechczasów z radyjka 3/5/7 twierdzi, że Amber Gold była "solidną, rzetelną instytucją finansową, która została zniszczona przez media" HAHAHAAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAAAAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA KOCHAM BERE
Awatar użytkownika
Nic dodać

Nic dodać Wto Kwi 19, 2022 7:48 pm

"Spółko - Spółdzielnia.

brzmi "dumnie"2022-04-19 10:50"
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości