WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Aśka

Re: Olga Mickiewicz za Katarzynę Pruchnicką w zarządzie Radia 357

Aśka Wto Kwi 19, 2022 8:35 pm

"Olo" napisał(a): Przyzwyczaiłem się już do muzyki w Trójce, teraz jak czasami włączę 357 to „cierpię” od ichniejszej muzyki.

O kurcze, to teraz była Trójka puszcza tylko muzykę?? Ale jaja !

Kurcze i jaja to już były, właśnie w te święta.
Awatar użytkownika
v33

v33 Wto Kwi 19, 2022 11:36 pm

Jezuuuu, ludzie nie nudzi wam się tak od lat: 357 lepsze, Trujka gorsza. Nie, odwrotnie! I tak w kółko i bez końca...
Awatar użytkownika
ja

ja Śro Kwi 20, 2022 1:15 pm

"v33" napisał(a): Jezuuuu, ludzie nie nudzi wam się tak od lat: 357 lepsze, Trujka gorsza. Nie, odwrotnie! I tak w kółko i bez końca...

Nie od lat, tylko od ok.1,5 roku.
Awatar użytkownika
Jhony

Jhony Śro Kwi 20, 2022 6:46 pm

Broń Boże nie jestem przeciwnikiem 357, ale od początku jego istnienia obserwuję działalność pod względem prawnym i powiem Wam jedno: te twory, te spółdzielnie, spółki, komplementariusze, to jest nic innego jak kreatywna księgowość i wyciąganie kasy. Spójrzcie sobie na RNŚ - skromna, przejrzysta sp zoo.
Możecie się oburzać, ale wierzcie, że wiem co mówię.
Awatar użytkownika
Magda

Magda Śro Kwi 20, 2022 7:19 pm

Nie mów za wszystkich, uważam, że to warte rozważnie i wprowadzenia w życie. Patroni to sytuacja niepewna - od inflacja, ubożenie ludzi, rezygnacja z wydatków poza czynsz, media, jedzenie, kredyt. Do tego do poszerzenie i dotarcie do większego grona, do troszkę starszych, do mniejszych miast i wsi tam też jest internet jasne, ale jednak ileś osób nie słucha w internecie. Urzędy, korpo itp. miejsca pracy gdzie gra radio z odbiorników.
Awatar użytkownika
Stołki stołeczki

Stołki stołeczki Śro Kwi 20, 2022 11:34 pm

Stołki stołeczki i 85% zbiorki w pizdû na uposażenia. Wyciskanie kasy z jeleni do n-tej.
Awatar użytkownika
Słucham R357 i RNŚ

Słucham R357 i RNŚ Pon Kwi 25, 2022 12:31 pm

"Dizel" napisał(a): Fajnie, że spółdzielcy bawią się zarząd, ale pytanie dlaczego Radio 357 nie złożyło wniosku o nadawanie w DAB+? Przecież to idealna okazja, żeby wyjść poza internet i zaistnieć w eterze.

Aby nadawać w internecie nie trzeba stawać do konkursu o otrzymanie koncesji. Nie trzeba płacić za koncesję. Nie trzeba zabiegać co kilka lat o jej odnowienie. A słuchaczom i patronom Radia 357 odpowiada taka forma nadawania.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości