WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Inne tematy

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
pavv

OLX.pl z kolejnymi opłatami - za wystawianie nieruchomości

pavv Śro Lut 18, 2015 10:50 am

Korporacyjny bełkot. Zmiana nazwy powoduje powolny upadek serwisu toteż łapią każdą okazję na zarobienie paru złotych. Kręciło się dobrze? Było nie ruszać - śpecjalisty jak z koziej d*py trąbka!
Awatar użytkownika
mmm

Re: OLX.pl z kolejnymi opłatami - za wystawianie nieruchomości

mmm Śro Lut 18, 2015 1:18 pm

miało to sens jak było darmowe, płatnych serwisów już jest wystarczająco dużo
Awatar użytkownika
Bakiet

Bakiet Śro Lut 18, 2015 2:57 pm

Życzę udanego upadku ...
Awatar użytkownika
drumm

drumm Śro Lut 18, 2015 4:17 pm

Zmiana nazwy była totalnie chybiona. Jak chcieli wprowadzić serwis na inne rynki to już lepiej było tam wprowadzić jako nowe, a w Polsce zostawić markę pod domeną tablica.pl.

Druga sprawa, że ten serwis nie jest na tyle atrakcyjny by wołać sobie za niektóre rzeczy opłaty, zwłaszcza, że jest sporo serwisów darmowych.
Oczywiście nie oczekuję całkowitej domowości bo wiem, ze utrzymanie każdego serwisu kosztuje, ale tutaj zaczynają przeginać i olx staje się powoli płatnym serwisem, a to moim zdaniem zaważy na przyszłości olx.
Awatar użytkownika
andre

andre Śro Lut 18, 2015 5:17 pm

to szczyt wszystkiegi i kolejny krok analogii do allegro: małymi kroczkami do celu- płatości za wszystko,
i po co ta niefortunna zmiana z nośnej TABLICY.PL na niezrozumiałą OLX ???
W tym kraju nic nie może funkcjonowac normalnie...jak już coś nowego to oczywiście na niekorzyść konsumenta.
Awatar użytkownika
gosc

gosc Śro Lut 18, 2015 11:07 pm

Ale cebulactwo wam z butów wystaje xD. Ceny nieruchomości to co najmniej kilka tysięcy a zazwyczaj kilkadziesiąt. Te 30zł to są grosze przy tym do jak dużej liczby osób się dociera. Ale dla polaczek cebulaczek nie rozumi, że OLX to nie caritas xD
Awatar użytkownika
Uzytkownik

Uzytkownik Śro Lut 18, 2015 11:27 pm

Wystawiam dziś ogłoszenie na OLX w kategorii Motoryzacja. W regulaminie, obowiązującym od 24.12.2014 r., punkt 3 podpunkt 7 - widnieje informacja o 5000 zł, za które nie jest pobierana opłata. Wartość mojego ogłoszenia to 4000 zł - przy wystawieniu otrzymuję informację o konieczności zapłaty 24,99 zł za wystawienie - gdyż jedynie ogłoszenia do 3000 zł nie są objęte opłatą. Chyba coś tu nie gra? Wysyłam stosowną informację do OLX. Kpina!
Awatar użytkownika
poncheck

poncheck Pią Lut 20, 2015 6:58 pm

Ogłoszenie nieruchomości wystawione przed terminem wprowadzenia zmian również od kilku dni nie aktywne,wymaga opłaty.
Może i jest to zasadny ruch,żeby portal zarabiał,ale raz że jak widać działa wstecz,a dwa cena z kosmosu i nieporównywalnie wyższa niż najbardziej znany portal branżowy w kategorii nieruchomości,OLX już dziękujemy.
Awatar użytkownika
jacek.placek

jacek.placek Nie Lut 22, 2015 10:07 pm

20 zł to stanowczo za dużo, za ogłoszenie mieszkania. Cena jak zwykle z kosmosu!!!, by tylko nachapać się!!!
Awatar użytkownika
olx syf

olx syf Pią Lut 27, 2015 8:25 pm

dodałem ogłoszenie sprzedaży nieruchomości przed zmianami,opłaciłem wyróżnienie ogłoszenia 29,99zł do końca lutego a oni wywalili mi ogłoszenie z serwisu bo chciałem zmienić dwa słowa w opisie -nie mam zwrotu kasy ani ogłoszenia na SZANOWNYM OL...........X ........
Awatar użytkownika
dora

dora Pon Mar 02, 2015 2:02 pm

miałam wystawione m4 do sprzedazy jakie było moje zdziwienie gdy nagle znikneło i przyszło powiwsomienie o opłacie-wole zrezygnowac nikt i tak oprócz biur sie nie interesował......... mysle ze mało osób wchodzi na olx
Awatar użytkownika
Elzbieta

Elzbieta Pon Mar 02, 2015 10:51 pm

chcę zapłacić za ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości-24,99zł nie wiem jak mam to zrobić.?proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
olać olx

olać olx Sob Mar 07, 2015 8:12 pm

panowie, panie olewamy olx sami niech sobie wystawiają ogłoszenia za ponad 20zł
Awatar użytkownika
topaz

topaz Nie Mar 08, 2015 12:42 am

Też tak sądze. Jest wiele innych portali np. prywatnaoferta gdzie można z większymi korzyściami wrzucać ogłoszenia
Awatar użytkownika
Max

Max Nie Mar 08, 2015 9:35 pm

W taki a nie inny sposób strzelają sobie w kolano
Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości