WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Mateo

OneMulti dla Empiku

Mateo Sob Sie 24, 2019 12:28 pm

Bardzo dobrze że wprowadzili tę opcję Empik premium, bo czytałem że są same korzyści z tego, na pewno skorzystam, szczególnie że jest -15% zniżki w salonach.
Awatar użytkownika
david

Re: OneMulti dla Empiku

david Nie Sie 25, 2019 6:57 pm

"Mateo" napisał(a): Bardzo dobrze że wprowadzili tę opcję Empik premium, bo czytałem że są same korzyści z tego, na pewno skorzystam, szczególnie że jest -15% zniżki w salonach.

sporo jest tych znizek- do 20% na stronie, darmowa dostawa, zniżka do kina itd... ja też raczej skorzystam bo mega sie oplaca
Awatar użytkownika
Pola

Pola Nie Wrz 01, 2019 10:26 pm

Byłem klientem i po tej akcji wiem,że to się nie zmieni
Awatar użytkownika
Kosmonxx

Kosmonxx Czw Wrz 05, 2019 11:39 am

"david" napisał(a):
"Mateo" napisał(a): Bardzo dobrze że wprowadzili tę opcję Empik premium, bo czytałem że są same korzyści z tego, na pewno skorzystam, szczególnie że jest -15% zniżki w salonach.

sporo jest tych znizek- do 20% na stronie, darmowa dostawa, zniżka do kina itd... ja też raczej skorzystam bo mega sie oplaca

no i nie tylko oczywiście warto przeczytać wszystkie zniżki, bo każdy znajdzie coś dla siebie :)
Awatar użytkownika
ferguson

ferguson Pon Wrz 09, 2019 2:01 pm

hmm z pewnością poczytam sobię o korzyściach tej oferty. Jestem klientem empika dość długo i może warto by się zainteresować
Awatar użytkownika
Julka

Julka Wto Wrz 10, 2019 7:25 am

"ferguson" napisał(a): hmm z pewnością poczytam sobię o korzyściach tej oferty. Jestem klientem empika dość długo i może warto by się zainteresować

Moim zdaniem warto. Bardzo fajna usługa
Awatar użytkownika
odiyeyo

odiyeyo Śro Wrz 11, 2019 1:55 pm

i to jest to co lubię, dobre promocje na wsyzstko i dla każdego, opłaca się
Awatar użytkownika
teodor

teodor Pią Wrz 13, 2019 8:31 pm

"ferguson" napisał(a): hmm z pewnością poczytam sobię o korzyściach tej oferty. Jestem klientem empika dość długo i może warto by się zainteresować

takie grosze co miesiac? pewnie ze warto ;p
Awatar użytkownika
Patka

Patka Sob Wrz 14, 2019 10:57 pm

No i empik wie co robi :)
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości