WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Mateo

OneMulti dla Empiku

Mateo Sob Sie 24, 2019 12:28 pm

Bardzo dobrze że wprowadzili tę opcję Empik premium, bo czytałem że są same korzyści z tego, na pewno skorzystam, szczególnie że jest -15% zniżki w salonach.
Awatar użytkownika
david

Re: OneMulti dla Empiku

david Nie Sie 25, 2019 6:57 pm

"Mateo" napisał(a): Bardzo dobrze że wprowadzili tę opcję Empik premium, bo czytałem że są same korzyści z tego, na pewno skorzystam, szczególnie że jest -15% zniżki w salonach.

sporo jest tych znizek- do 20% na stronie, darmowa dostawa, zniżka do kina itd... ja też raczej skorzystam bo mega sie oplaca
Awatar użytkownika
Pola

Pola Nie Wrz 01, 2019 10:26 pm

Byłem klientem i po tej akcji wiem,że to się nie zmieni
Awatar użytkownika
Kosmonxx

Kosmonxx Czw Wrz 05, 2019 11:39 am

"david" napisał(a):
"Mateo" napisał(a): Bardzo dobrze że wprowadzili tę opcję Empik premium, bo czytałem że są same korzyści z tego, na pewno skorzystam, szczególnie że jest -15% zniżki w salonach.

sporo jest tych znizek- do 20% na stronie, darmowa dostawa, zniżka do kina itd... ja też raczej skorzystam bo mega sie oplaca

no i nie tylko oczywiście warto przeczytać wszystkie zniżki, bo każdy znajdzie coś dla siebie :)
Awatar użytkownika
ferguson

ferguson Pon Wrz 09, 2019 2:01 pm

hmm z pewnością poczytam sobię o korzyściach tej oferty. Jestem klientem empika dość długo i może warto by się zainteresować
Awatar użytkownika
Julka

Julka Wto Wrz 10, 2019 7:25 am

"ferguson" napisał(a): hmm z pewnością poczytam sobię o korzyściach tej oferty. Jestem klientem empika dość długo i może warto by się zainteresować

Moim zdaniem warto. Bardzo fajna usługa
Awatar użytkownika
odiyeyo

odiyeyo Śro Wrz 11, 2019 1:55 pm

i to jest to co lubię, dobre promocje na wsyzstko i dla każdego, opłaca się
Awatar użytkownika
teodor

teodor Pią Wrz 13, 2019 8:31 pm

"ferguson" napisał(a): hmm z pewnością poczytam sobię o korzyściach tej oferty. Jestem klientem empika dość długo i może warto by się zainteresować

takie grosze co miesiac? pewnie ze warto ;p
Awatar użytkownika
Patka

Patka Sob Wrz 14, 2019 10:57 pm

No i empik wie co robi :)
Awatar użytkownika
boboon

boboon Nie Wrz 22, 2019 7:49 pm

Empik premium wprowadził te zniżki do kin, to mi pasuje dzięki temu tam jestem, ale nie tylko bo zniżki na artykuły też są często przydatne.
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości