WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
michal

Re: Onet rezygnuje całkowicie z komentarzy w serwisach Wiadomości i Kultura. „Użytkownicy czytają inne materiały”

michal Czw Lip 11, 2019 10:33 am

To mi przeszkadza na onecie , bo czytałem komentarze. Wiadomo część była głupia ale bez przesady. Teraz wole sobie przeczytać nagłówki wiadomościi na google wiadomości i przeczytać tam niż na onecie.
Awatar użytkownika
Zdenek

Re: Onet rezygnuje całkowicie z komentarzy w serwisach Wiadomości i Kultura. „Użytkownicy czytają inne materiały”

Zdenek Wto Lip 16, 2019 6:25 pm

niemiecki portal boi się ale czego , że pojadą im po garbie
Awatar użytkownika
Stanley

Stanley Czw Sie 08, 2019 8:42 pm

zsrańce boją się opinii
Awatar użytkownika
KGB

KGB Nie Sie 11, 2019 7:52 am

canzura i tyle
Awatar użytkownika
Przemysław

Przemysław Sob Sie 31, 2019 8:29 pm

Mamy rok 2019,czy może coś się poprawiło?
Awatar użytkownika
fan

fan Śro Wrz 11, 2019 1:26 pm

dlatego ja rezygnuje z onetu
Awatar użytkownika
Zack

Zack Śro Paź 09, 2019 3:00 pm

Przez to przestałem czytać onet.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości