WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
michal

Re: Onet rezygnuje całkowicie z komentarzy w serwisach Wiadomości i Kultura. „Użytkownicy czytają inne materiały”

michal Czw Lip 11, 2019 10:33 am

To mi przeszkadza na onecie , bo czytałem komentarze. Wiadomo część była głupia ale bez przesady. Teraz wole sobie przeczytać nagłówki wiadomościi na google wiadomości i przeczytać tam niż na onecie.
Awatar użytkownika
Zdenek

Re: Onet rezygnuje całkowicie z komentarzy w serwisach Wiadomości i Kultura. „Użytkownicy czytają inne materiały”

Zdenek Wto Lip 16, 2019 6:25 pm

niemiecki portal boi się ale czego , że pojadą im po garbie
Awatar użytkownika
Stanley

Stanley Czw Sie 08, 2019 8:42 pm

zsrańce boją się opinii
Awatar użytkownika
KGB

KGB Nie Sie 11, 2019 7:52 am

canzura i tyle
Awatar użytkownika
Przemysław

Przemysław Sob Sie 31, 2019 8:29 pm

Mamy rok 2019,czy może coś się poprawiło?
Awatar użytkownika
fan

fan Śro Wrz 11, 2019 1:26 pm

dlatego ja rezygnuje z onetu
Awatar użytkownika
Zack

Zack Śro Paź 09, 2019 3:00 pm

Przez to przestałem czytać onet.
Awatar użytkownika
mario

mario Śro Lut 05, 2020 11:56 pm

myślałem że coś z przeglądarkom a zawsze czytałem komentarze bo mnie ciekawiła opinia innych na dany temat zmieniam stronę startową
Awatar użytkownika
Bado

Bado Pon Mar 09, 2020 11:15 pm

DAS ONET !!!!!!
Bełkot bez możliwości polemiki !!!!!!
Wolność według zjebów !!!!!!!
Awatar użytkownika
rr

rr Pon Mar 30, 2020 9:37 am

Onet prowadzi swoją politykę. Ostatnio było o ukraińskich pracownikach i ich wyjeździe. W artykule była mowa żebyśmy robili wszystko by zatrzymać tych pracowników... Tylko jest druga strona medalu, obywatel polski powinien mieć pierwszeństwo w podjęciu pracy a nie Ukrainiec. Zważywszy na to co się dzieje, to wzrośnie bezrobocie i co według onetu Polak powinien nie mieć możliwości pracy a Ukrainca powinniśmy całować po rękach żeby został. Jeszcze było napisane, że Ukrainiec jest lepszym pracownikiem niż Polak. Być może pod względem ilości godzin pracy i kosztów (opcja dla wyzyskiwaczy). Więcej różnic bym nie doszukiwał się, bo jednak pod wieloma względami to nie są za inteligentni ludzie, jeszcze w większości żyjący w minionej epoce. Drugi artykuł to koronowirus w Afryce i uchodzcach. Europa zmagająca się z koronowirusem powinna wszystko rzucić, zostawić swoich obywateli w potrzebie aby ratować murzynków z Afryki... Tak samo bardzo ubolewali nad zamknięciem granic przed uchodzcami... Śmieszne. Nie warto tam zaglądać i czytać te bzdury...
Awatar użytkownika
Ja

Ja Sob Kwi 11, 2020 11:40 am

Cenzura
Awatar użytkownika
cinek

cinek Sob Kwi 18, 2020 3:16 pm

"Trollofob" napisał(a): (...) Normalna rozmowa nie jest możliwa. (...)

"Normalna rozmowa" = rozmowa poprawna politycznie?
Otwarte komentarze są areną całkowicie niepoprawnego politycznie krytykowania lewicowych dogmatów. Dogmatów typu: patriotyzm jest zły, różnorodność jest naszą siłą, całe zło świata to wina Zachodu, itp. Właśnie dlatego otwarte komentarze są dostępne w coraz mniejszej liczbie portali. Wycinanie tych kulturalnych, ale politycznie niepoprawnych jest zbyt angażujące i potencjalnie zbyt demoralizujące dla załogi portalu.
Awatar użytkownika
Freb

Freb Czw Kwi 30, 2020 12:43 pm

Onet to dno, w prawie każdym artykule można znaleźć błędy - często rzeczowe... Nie wiem kto redaguje te artykuły - przykład z dzisiejszego dnia:
"Zakupiony sprzęt przyleciał do Polski największym samolotem świata, specjalnie wyczarterowanym na tę okoliczność antonowem, lądowanie transmitowała TVP oraz inne media, a na ziemi lot przywitał osobiście premier Morawiecki. Antonow przywiózł 80 mln ton sprzętu do walki z koronawirusem, w tym maseczki - które według "Gazety Wyborczej" nie spełniają wymaganych norm."
Awatar użytkownika
Polak z USA!

Polak z USA! Pią Maj 08, 2020 9:27 pm

Antypolskie, antyPiSowskie trolle boja sie polskiego PiS, Jaroslawa Kaczynskiego jak diably swieconej wody!
Awatar użytkownika
Hhhhhh

Hhhhhh Pon Cze 08, 2020 12:18 am

Cenzura sprzedajnych mediów
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości