WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
m.

Onet zamieścił wywiad z Szymonem Hołownią bez autoryzacji. „Jego współpracownicy ingerowali nawet w niektóre nasze pytania”

m. Wto Lut 25, 2020 8:13 pm

"nie wiem", "nie mam poglądu" - cała kampania i kandydat Hołownia w pigułce.. .
Awatar użytkownika
Ekto

Re: Onet zamieścił wywiad z Szymonem Hołownią bez autoryzacji. „Jego współpracownicy ingerowali nawet w niektóre nasze pytania”

Ekto Wto Lut 25, 2020 9:21 pm

Niektórzy cenzurę wyssali z mlekiem matki...
Awatar użytkownika
Babcia Mówi

Re: Onet zamieścił wywiad z Szymonem Hołownią bez autoryzacji. „Jego współpracownicy ingerowali nawet w niektóre nasze pytania”

Babcia Mówi Wto Lut 25, 2020 10:02 pm

Jeszcze nie wiem czy zgodnie z zapowiedziami sztabu, kampania SZH będzie tania. Jednak kandydat już wypadł bardzo tanio i tandetnie.

Brawa Onet.
Awatar użytkownika
Kuba od Donalda

Kuba od Donalda Śro Lut 26, 2020 12:07 am

Pamiętaj jak "Tata" uczył. Jak Cię za rękę złapią, to mów, że nie Twoja ręka. Dobry Szymuś.
Awatar użytkownika
Ubawiona

Ubawiona Śro Lut 26, 2020 3:27 am

Oj tam oj tam: a co ma wiedzieć chłoptaś z maturką ledwie. Ja pamietam jak on się mądrzył w TVN kiedy trwało ostatnie konklawe. Jak napuszony wiedział ze Papieżem zostanie Scola. Nie miał pojęcia kim jest Bergoglio. No taki byl mądry, tyle się naczytał na Twitterze i......... kupa śmiechu. Miny jego nie zapomnę do końca życia.
Awatar użytkownika
Bob

Bob Śro Lut 26, 2020 8:31 am

" Przez pierwsze 30 godzin wpłacono 300 zł, a po czterech dniach suma wpłat wynosiła ponad 500 tys. zł."
W jednym artykule piszecie ze przez pierwsze 30godzin zebrał 300 zł w innym że 300 tys zł.
Co jest prawdą?
Nawet u was takie nieścisłości?
Awatar użytkownika
Jurga

Jurga Śro Lut 26, 2020 1:36 pm

"Babcia Mówi " napisał(a): Jeszcze nie wiem czy zgodnie z zapowiedziami sztabu, kampania SZH będzie tania. Jednak kandydat już wypadł bardzo tanio i tandetnie.

Brawa Onet.
człowiek, który przyznaje się do wątpliwości i nie sypie z rękawa jednoznacznymi odpowiedziami na każde, nawet mega ogólne hasło = wypadł tanio i tandetnie? To ja poproszę więcej tandety, więcej ludzi, którzy się zastanawiają i którzy nie od razu i bez rozeznania konkretnej sprawy, już mają jasną odpowiedź. Tacy, którzy wszystko od razu wiedzą i są najmądrzejsi w całej wsi, nikogo nie będą słuchać
Awatar użytkownika
Marian

Marian Śro Lut 26, 2020 10:54 pm

Szymek niech lepiej prowadzi mam talent bo o polityce to on nie ma zielonego pojęcia.
Awatar użytkownika
trójkowicz

trójkowicz Czw Lut 27, 2020 12:39 am

11-12 lat prowadzi "Mam talent". Czemu nikt nie wystawił Sznuka i Strasburgera?
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Nie Mar 01, 2020 4:53 am

Klepie te swoje banałay, że chce zasypywać podziały. A to on swego czasu wymyślił epitet "moherowe berety" i bardzo był z tego dumny.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości