WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kj

Re: „Oni są przejazdem, wy jesteście u siebie” na pikiecie pod siedzibą Trójki, dziennikarze ze słodyczami dla słuchaczy

kj Nie Lis 20, 2016 5:17 pm

wymagam także od dziennikarzy lojalnosci wobec sluchaczy podzielających wartosci konserwatywne-Trójka to nie jest wasza własność
Awatar użytkownika
conf

Re: „Oni są przejazdem, wy jesteście u siebie” na pikiecie pod siedzibą Trójki, dziennikarze ze słodyczami dla słuchaczy

conf Nie Lis 20, 2016 5:21 pm

a daczego pana kijowskiego nie było??? - dzieciom pomagał lekcje odrabiać czy co? przecież tu demokracja ginie;)
Awatar użytkownika
werty

werty Nie Lis 20, 2016 5:23 pm

Trudno mi bronić osób które w czasach szefowania Pani Jethon po prostu podawały kłamstwa w serwisach i Sosnowskiego, próbującego zrzucić na Polaków winę za cierpienia Niemców po II WŚ, jakby w życiu nie słyszał o Jałcie. Lemingosłuchacze "wolność jest wtedy kiedy możemy się zamknąć w skorupce politycznie poprawnych liberalnych poglądów a jak ktoś ma inne poglądy to nie ma prawa wstępu do PR3".
Awatar użytkownika
Maciej Konserwatywny

Maciej Konserwatywny Nie Lis 20, 2016 5:35 pm

A mnie się ta akcja zaskakująco podoba. Wartością jest rodzina - słuchacze i dziennikarze pokazali, że ją tworzą (życzliwość, ciasta itd.). Dyrekcja powinna się do tego przychylić. Szkoda, że w mojej ukochanej Jedynce takiej atmosfery rodzinnej nie ma. Niestety muszę przyznać, że ta stacja jednak schodzi na psy. Szkoda mi bardzo, bo popierałem zmiany dyr. Porzezańskiego.
Awatar użytkownika
Vicious Circle

Vicious Circle Nie Lis 20, 2016 6:20 pm

Bez względu na moje sympatie i antypatie, muszę przyznać, że Mann ma cojones. Podobnie, za czasów "dobrej zmiany" np. Piekut. Natomiast za czasów Pani Magdy cojones mieli np. Mika i Kosiak, którzy odeszli z "kultowego" radia, bo słusznie cenili swoją pracę i swoich słuchaczy. Za wcześniejszych czasów np. Ossowski, który wielokrotnie nie dał się złamać, począwszy od komuny, i nie dołączał do gwardii przybocznych kolejnych dyrektorów.
Przy okazji - byli: Metz, Gacek, Stelka oraz playlistowi pupile Trójki (zarówno za czasów Jethon, jak i Hlebowicza) np. Podsiadło, Organek, Kortez, Muniek, Markowski, Rojek, Rusowicz itd.?
Awatar użytkownika
kuba

kuba Nie Lis 20, 2016 6:45 pm

Zwolnić w rybie natychmiastowym, niech się spróbują na wolnym rynku.
Awatar użytkownika
X

X Nie Lis 20, 2016 6:48 pm

Na zdjeciu baner "Towarzystwa Dziennikarskiego" czyli pod sluchaczy podczepili sie: Blumsztajn, Zakowski, Ordynski, Kim. Apolityczny protest :) Kim bardzo czesto komentuje w trojce - wtedy klimat w stacji jej nie przeszkadza? :)
Awatar użytkownika
radiotele

radiotele Nie Lis 20, 2016 6:49 pm

Popieram całym sercem dziennikarzy Trójki, działaczy ZNP i KOD, jestem kochani z Wami! Popieram też całym sercem pana redaktora Wojciecha Manna, który tak pięknie występuje w radiowej reklamie sieci handlowej, którą puszczają w kochanej Trójeczce i radio 24 pl kilkanaście ray dziennie! Kochani nie dajcie się jestem z wami!! Wasz trójeczkowy słuchacz, zniesmaczony zmianami.
Awatar użytkownika
Maciej deKODer

Maciej deKODer Nie Lis 20, 2016 6:52 pm

Mam nadzieję, że ani Barbara Stanisławczyk, ani Adam Hlebowicz nie przestraszyli się tych nawiedzonych protestujących i dalej będą robić swoje! :) Wciąż głęboko wierzę, że Trójka niedługo zostanie jeszcze bardziej "przewietrzona", bo jest tam jeszcze sporo osób, których warto byłoby zamienić na lepszy model. :D Przyspawali się do mikrofonów i myślą, że są jedynie słuszni i niezastąpieni. :lol: Oj, jak grubo się mylą. :D
Awatar użytkownika
Maciej deKODer

Maciej deKODer Nie Lis 20, 2016 6:55 pm

"radiotele" napisał(a): Popieram całym sercem dziennikarzy Trójki, działaczy ZNP i KOD, jestem kochani z Wami! Popieram też całym sercem pana redaktora Wojciecha Manna, który tak pięknie występuje w radiowej reklamie sieci handlowej, którą puszczają w kochanej Trójeczce i radio 24 pl kilkanaście ray dziennie! Kochani nie dajcie się jestem z wami!! Wasz trójeczkowy słuchacz, zniesmaczony zmianami.

Wzruszające. :lol: Zwłaszcza z tym poparciem KOD, normalnie prawie się popłakałem ze wzruszenia. :lol:
Awatar użytkownika
rapsod

rapsod Nie Lis 20, 2016 7:43 pm

Dla mnie Trojka była ważnym radiem gdy była bez reklam i politycznych audycji...lapidarne newsy i dobra muzyka...z tego trzonu ostali się jeno Pan Mann i Pan Kaczkowski....Pozdrawiam....
Awatar użytkownika
Martha

Martha Nie Lis 20, 2016 7:44 pm

"Maciej deKODer" napisał(a):
"radiotele" napisał(a): Popieram całym sercem dziennikarzy Trójki, działaczy ZNP i KOD, jestem kochani z Wami! Popieram też całym sercem pana redaktora Wojciecha Manna, który tak pięknie występuje w radiowej reklamie sieci handlowej, którą puszczają w kochanej Trójeczce i radio 24 pl kilkanaście ray dziennie! Kochani nie dajcie się jestem z wami!! Wasz trójeczkowy słuchacz, zniesmaczony zmianami.

No przecie to aronia chłopie :)
Wzruszające. Zwłaszcza z tym poparciem KOD, normalnie prawie się popłakałem ze wzruszenia.
Awatar użytkownika
TMT

TMT Nie Lis 20, 2016 7:47 pm

a podobała wam się TRÓJKA jak maszerowała w różowych okularach by polizać czekoladowego ptaka pana Bronka?
Awatar użytkownika
Maciej deKODer

Maciej deKODer Nie Lis 20, 2016 8:14 pm

"TMT" napisał(a): a podobała wam się TRÓJKA jak maszerowała w różowych okularach by polizać czekoladowego ptaka pana Bronka?

Dobre pytanie! :D Niestety obawiam się, że wielu słuchaczom Trójki ta żenująca lewacka akcja z czekoladowym ptakiem ani trochę nie przeszkadzała. :(
Awatar użytkownika
Trójkowicz

Trójkowicz Nie Lis 20, 2016 9:16 pm

Trójkowa prywatna spółdzielnia pracy finansowana z publicznych pieniędzy zaczyna się walić co bardzo drażni " Ojców założycieli" ( tak siebie określali za czasów Jethon). Miotła pani Stanisławczyk zbyt delikatnie zamiata , tutaj potrzeba porządnie przewietrzyć , skończyć z gwiazdorskimi kontraktami i wykorzystywania publicznej anteny do promocji samych siebie.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości