WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Problemy, pytania, dyskusje, nowości, ...

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
wukk

opłata za abonament polsatu cyfrowego

wukk Nie Cze 04, 2006 6:09 pm

Przy zakupie dekodera wraz z umowa otrzymałem druki przelewu do opłacania abonamentu .Po upłynięciu okresu promocji opłaciłem abonament na podany numer konta .Dwa tygodnie potem zablokowano mi dekoder.
Po skontaktowaniu sie z operatorem polsatu wyjaśniłem , że nie z mjej winy nastapiła pomyłka i wysłałem faxem potwierdzenie wpłaty.Reakcja konsultatów była żadna , ludzie sprawdżcie dwa razy zanim zapłacićie abonament bo polsat wystawia pułapki w postaci druków rachunków z błędnym numerem konta .Jestem w plecy 35 złotych plus koszt połaczenia z konsultantem KTóRY I TAK NICZEGO NIE ZAłATWI. Zpoważaniem Wukk :oops:
Awatar użytkownika
Bociek

Muszą zmienić nazwe z POLSAT na POLSZMATA

Bociek Nie Lip 02, 2006 11:02 pm

Potwierdzam to w 100% Mi zrobili to samo. Mógł bym to jeszcze zrozumieć gdyby nie płaciło się regularnie a tu się płaciło co miesiąc bez żadnego opóźnienia. Polszmata nie wysyłając żadnego zawiadomienia o zmianie kwoty za abonament poprostu blokuje dekoder, tak jak by nie było zapłacone wogóle za bieżący miesiąc. Widocznie nie interesują ich klienci. Jeżeli nie musicie ich wybierać to olejcie ich tak jak oni olewają klientów.
Awatar użytkownika
johny2

Miejscowość: huj wam do tego

johny2 Nie Sie 13, 2006 2:28 am

CHCIAŁBYM PRZESTRZEC WSZYSTKICH PRZED TĄ ZŁODZIEJSKĄ FIRMĄ POLSAT , KTURA JUŻ NASTĘPNEGO DNIA PO WPŁACENIU PIENIĄŻKÓW NA JEJ KONTO-A TYM SAMYM PODPISANIEM ''UMOWY O PAKIET'', KŁADZIE TOTALNIE LACHĘ NA SWOICH KLIENTÓW.JESZCZE SIĘ W ŻYCIU Z TAKIM SKU..SYŃSTWEM NIE SPOTKAŁEM.OMIJAJCIE CYFROWY POLSAT SZEROKIM ŁUKIEM.DODAM TAKŻE, ŻE JAKIEKOLWIEK PRÓBY ROZWIĄZANIA SPRAWY PRZEZ TELEFON , NIE MAJĄ NAJMNIEJSZEGO SENSU. PŁACZ I PŁAĆ...
ZAWIEDZIONY.
Awatar użytkownika
kenta1

CZYFROWY POLSAT TO OSZUŚCI

kenta1 Wto Wrz 12, 2006 9:10 am

otwierdzam CYFROWY POLSAT to mafia oszustów i złodziei
Awatar użytkownika
kamilek101
początkujący

Miejscowość: Szczecin

płać zawsze wcześniej

kamilek101 Pon Lut 05, 2007 3:16 am

płac zawsze wcześniej najlepiej w inwest banku bo jak do nich kasa nie wpływa terminowo to blokuja dekoder
Awatar użytkownika
daniel dd

Re: opłata za abonament polsatu cyfrowego

daniel dd Śro Kwi 10, 2013 1:54 pm

Nie podpisujcie z nimi żadnych umów na koniec sz problemy z rozwiązaniem chociaż umowa była na rok jak nie złożysz wypowiedzenia to z automatu masz przedłużoną i uwaga musisz złożyć wypowiedzenie na trzy okresy rozliczeniowe (nie mylić z data przyjścia faktur)ani datą zawarcia umowy.Jak dzwonie to rozmowa trwa tak długo że nabija kolejne 70 zł czyli tyle ile płaciłem miesięcznie za internet (który i tak nie działał bo słaby zasięg w mniejszym mieście, pomyślałem trudno będę płacił jak mam tą umowę)Po skończonej umowie i zapewnieniu ,że jest ok ciągle sms żebym zapłacił bo zalegam za jakiś miesiąc(kłamstwo wszystko było zapłacone) i to tak sprytnie ,że za pierwszym razem jak czytasz sms to masz komunikat za który miesiąc zalegasz a jak porównać za chwile chcesz z rachunkami i ponownie go otwierasz to już tylko komunikat że 70 zł trzeba zapłacić na konto numer taki to a taki.Nie wiem czy jest to świadoma polityka naciągania firmy czy pracownicy sobie w ten sposób dorabiają.ciągle są jakieś telefony ,że mam coś dopłacać choć nie powinno być ich wcale! uwaga zatem na naciągaczy i proponuje omijać z daleka.Ewidentnie oszuści!!!!Już nigdy nic od nich!
Awatar użytkownika
posrat

Re: opłata za abonament polsatu cyfrowego

posrat Nie Maj 11, 2014 7:52 pm

To firma" Chachmynt"! Ja już w końcu nie wiem, jaki abonament płacę, bo nigdzie takiej kwoty nie mogę znaleźć, blokują kanały i ciągle dopłaty do abonamentu. Ostatnio 20 zł. Nie wiem dlaczego, staram się płacić uczciwie i to za 2 miesiące z góry. Straszą windykacją i ten wkurzający komunikat.
Czy to jedyny w Polsce monopolista czy można skorzystać z usług kogoś innego? Gdybym mogła, to nawet sekundy bym się nie zastanawiała i kopła w dupę ten pieprzony polsat. Rzygać się chce od powtórek i każą sobie tyle płacić za szajs.
Wróć do Cyfrowy Polsat

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości