WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pomarańczowy

Orange: IPTV od Cyfrowego Polsatu to tak naprawdę OTT. "Niech klienci sami ocenią"

Pomarańczowy Pią Mar 29, 2019 11:52 am

:) End of Love:)
Awatar użytkownika
triki

Re: Orange: IPTV od Cyfrowego Polsatu to tak naprawdę OTT. "Niech klienci sami ocenią"

triki Pią Mar 29, 2019 12:26 pm

Odważna i zarazem głupia decyzja jak na największego dostawcę treści na rynku. Tą puszkę można otworzyć tylko raz i już jej się nie da zamknąć...
Awatar użytkownika
Kris ekspert

Re: Orange: IPTV od Cyfrowego Polsatu to tak naprawdę OTT. "Niech klienci sami ocenią"

Kris ekspert Pią Mar 29, 2019 12:47 pm

Ze strony CP wobec Orange to trudny do zwalczenia marketingowy trolling. Naszą usługę TV, która jest wypaśna i elastyczna, "oferujemy" po Internecie od Orange - a jakże, jest. A jeśli kliencie Orange nawet Internet od Orange nie działa ci dobrze, to rzuć go i też kup od nas ;-) A Orange przegrywa starcie, jeśli zaczyna od tłumaczenia typu "a u was murzynów biją" ;-)
Awatar użytkownika
Janek

Janek Pią Mar 29, 2019 3:46 pm

A kanałów na Love nie ma mniej niż w CP:)? Niech puszkę otwierają szybciej, przecież ten produkt może działać na dowolnym łączu - np. UPC
Awatar użytkownika
AW

AW Pią Mar 29, 2019 5:10 pm

Panie Solorzu, myśl nad 4K a nie nad IPTV
Awatar użytkownika
Szary Polak

Szary Polak Pią Mar 29, 2019 10:01 pm

Orange, na którą jestem skazany - monopolista na wsiach, to KOSZMAR! Dziennie internet zrywa się 20-30 razy, czasem przez kilka godzin nie może się zsynchronizować. Nigdy bym nie korzystał z telewizji (mam ich dekoder), bo chyba bym świra dostał. Dużo pewniejszy jest sygnał satelitarny.
Awatar użytkownika
Maria

Maria Sob Mar 30, 2019 5:53 pm

Ten ich rzecznik coraz częściej ma jakiś ból poślada.... 😂😂😂😂
Awatar użytkownika
krzysiek

krzysiek Nie Mar 31, 2019 8:01 pm

Poziom usług orange jest znany, ale żeby tak od razu przerzucać się na negatywną kampanię?
Awatar użytkownika
Mario

Mario Nie Mar 31, 2019 8:36 pm

Od kilku dni jestem szczęśliwym użytkownikiem nowej usługi IPTV od Cyfrowego Polsatu .Usługa jest strzałem w "10" , działa lepiej niż wersja satelitarna .Polecam !!!
Awatar użytkownika
Adrian

Adrian Pon Kwi 01, 2019 10:05 am

"Mario " napisał(a): Od kilku dni jestem szczęśliwym użytkownikiem nowej usługi IPTV od Cyfrowego Polsatu .Usługa jest strzałem w "10" , działa lepiej niż wersja satelitarna .Polecam !!!

Ogarnij się człowieku, co to za usługa, dziadowskie OTT z bitrate na kanałach HD poniżej 6 Mbps... Żadnego gwarantowanego pasma, jak sobie odpalisz Netflix albo torrenta to zapomnij o tej ich TV....
Awatar użytkownika
Netia jest Polsatu

Netia jest Polsatu Pon Kwi 01, 2019 3:45 pm

halo, a Netia to nie nalezy przypadkiem do Polsatu? to co to za glupote ten Pan nam wciska? Swoja droga, Orange ma UHD a Cyfrowy Polsat "Super HD" na minimalnej przeplywnosci. Wstyd....
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości