WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Wstydea

Ordo Iuris: IKEA zwolniła pracownika za cytowanie Biblii. "Poważny kryzys wizerunkowy. Nieudolne działanie"

Wstydea Pon Lip 01, 2019 1:19 am

Warto zauważyć, że w krajach arabskich Ikea wycina kobiety z folderów reklamowych lub zakrywa je typowi szatami muzułmańskimi. Tam więc potrafi uszanować poglądy religijne większości społeczeństwa, jakość dziwnie tylko w Polsce ma z tym problem..
Awatar użytkownika
Jagoda

Re: Ordo Iuris: IKEA zwolniła pracownika za cytowanie Biblii. "Poważny kryzys wizerunkowy. Nieudolne działanie"

Jagoda Pon Lip 01, 2019 1:26 am

A ja myślałam, że obowiązkiem pracownika Ikei jest umiejętność pomocy w dobrze wyposażenia mieszkania a nie "Włączenie LBGT+"... Gdybym chciała wcielać LGBT+ to zatrudniałbym się w ratuszu u Trzaskowskiego a nie w markecie
Awatar użytkownika
asfasf

Re: Ordo Iuris: IKEA zwolniła pracownika za cytowanie Biblii. "Poważny kryzys wizerunkowy. Nieudolne działanie"

asfasf Pon Lip 01, 2019 1:38 am

a mogła Ikea zwyczajnie skupić się na sprzedaży mebli... to nie! Za mało! Bawmy się w szerzenie tęczowej ideologii jeszcze!!! No i macie rezultat, będziecie teraz na sali sądowej bawić się w interpretowanie pisma świętego
Awatar użytkownika
Fresh

Fresh Pon Lip 01, 2019 3:28 am

Życzę przedstawicielom Ordo Iuris i wszystkim wypowiadającym się tutaj, żeby w ich przypadku kodeks pracy również interpretowano tak, jak robią to oni.
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Pon Lip 01, 2019 7:05 am

To idealnie pokazuje, że ikea Polska pracują ludzie o mentalności folwarcznej, których to awans społeczny w pokoleniu ich rodziców lub dziadków nastąpił przypadkiem. Jest to klasyczna "choroba na Pana", promują tęczę, to ja w Polsce będę jeszcze bardziej nadgorliwy, ja pokazę kierownictwu jak jestem dobry w promowaniu tego co chcą. Itd.
Awatar użytkownika
były klient

były klient Pon Lip 01, 2019 7:05 am

Co za brednie ze strony firmy, że wszystkich traktują równo. Ich chęć cenzurowania Biblii kojarzy mi się z próbą cenzury "Dziadów" Mickiewicza za antyrządowy wydźwięk. Dokładnie ten sam poziom absurdu. A wszystko przez to, że jakiś dyrektor pewnie poczuł się urażony prawdą skierowaną prosto między oczy.
Awatar użytkownika
JJ

JJ Pon Lip 01, 2019 7:09 am

Zdecydowanie mental folwarczny. Służę Panu w Szwecji, choćby własnych miał zgnębić. To dokładnie działo się na folwarku, tak zachowywali się ludzie folwarczni podczas okupacji niemieckiej i dalej sowieckiej. Ten mental służenia, karnego, korporacji, Panu z zagranicy przetrwał wśród następnych pokoleń parobków.
Awatar użytkownika
Babcia Mówi

Babcia Mówi Pon Lip 01, 2019 7:31 am

Ulubionym hasłem trolla w tej odsłonie jest "mentalność folwarczna", co zabawne hasło jak ulał pasuje do tego co sami reprezentują.
Awatar użytkownika
Ja jako osoba

Ja jako osoba Pon Lip 01, 2019 8:14 am

A nie było prawdziwych ekspertów, których można by zapytać o zdanie tylko jacyś amatorzy?
Awatar użytkownika
marketyer

marketyer Pon Lip 01, 2019 8:21 am

Kryzys wizerunkowy?! IKEA jeszcze bardziej zyskała bo pokazała że od dziesięcioleci broni tolerancji i dba o wszystkich swoich pracowników, niezależnie od ich orientacji. I co, niezadowolone Polaczki będą kupować w Agata Meble lub Bodzio? 😂
Awatar użytkownika
Joanna

Joanna Pon Lip 01, 2019 8:24 am

Kasiu, nie poradziłaś sobie z kryzysem :(
Awatar użytkownika
anna

anna Pon Lip 01, 2019 8:33 am

brawo ikea
Awatar użytkownika
Eksperci

Eksperci Pon Lip 01, 2019 8:33 am

Co za zideologizowani eksperci... Ikea powinna udowodnić że obrażał? Bo nawoływanie do zabijania to za mało, skoro podparte religią?
Awatar użytkownika
nietolerancja IKEI

nietolerancja IKEI Pon Lip 01, 2019 8:42 am

czy meble dla LGBT różnią się czymś od mebli dla tzw "straight" ? Czy meble dla Polaka, Szweda, Litwina beda sie roznic? (pomijając, że dla Polaków beda drugiego sortu i gorsze tak jak w przypadku lidla i biedronki". Od dzisiaj chyba nic wiecej w ikei nie kupie, skoro jest tak nietolerancyyjna firma.. przykre
Awatar użytkownika
warto byc gejem z tatuazem

warto byc gejem z tatuazem Pon Lip 01, 2019 8:46 am

jesli jest tolerancja to obowiazuje wszystkich i kazdy moze glosic swoje poglady tak samo lub kazdy milczy tak samo, a skoro jednemu kazą milczec a innemu piać z powodu teczy to jest to wypaczone pojecie tolerancji. no cóż, kiedys jedynie slusznie było być niebieskookim blondynem, a teraz szwedzi promuja lgbt. Ja kiedys pracowalam w szwedzkiej sieciowce ubraniowej i faceci nie bedacy gejami mieli mniejsza szanse na awans, niektorzy nawet udawali gejow...
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość