WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Ceper

Re: Orlen przyspiesza prace nad własnymi automatami do obsługi paczek, szuka partnerów z gruntem

Ceper Sob Cze 19, 2021 12:53 am

Nie wiem co by się musiało stać żebym skorzystał z usług poczty polskiej i Orlenu, nie wacka.
Awatar użytkownika
Ceper

Re: Orlen przyspiesza prace nad własnymi automatami do obsługi paczek, szuka partnerów z gruntem

Ceper Sob Cze 19, 2021 12:54 am

Przewaga konkurencyjna Orlenu ruch kupiony od poprzedniego prezesa Orlenu który wydoił firmę z jakiejkolwiek kasy w mojej okolicy 5 śmierdzących gnijących cuchnących bud które mają dać orlenowi przewagę konkurencyjną w Walce o rynek prasy. Jebana pierdolona groteska.
Awatar użytkownika
bredny

bredny Nie Cze 20, 2021 9:44 am

Nie wiem dlaczego nie połączą siły z Pocztą Polską. Samo postawienie automatów paczkowych pod Pocztą i Orlenami to ponad 7500 miejsc na start.
Awatar użytkownika
pomidor

pomidor Wto Sie 31, 2021 9:50 pm

Dobre zagranie, paczkomatow nigdy za wiele, coraz wiecej ludzi zamawia i ciagle problemy z dostawami. Wiecej mozliwosci wygodniej dla klientow
Awatar użytkownika
Szakalaka

Szakalaka Wto Sie 31, 2021 9:57 pm

Niech przyspiesza bo to dobra inicjatywa, paczkomaty sa w modzie od dawna, az dziw ze wczesniej na to nie wpadli :D
Awatar użytkownika
Salomon

Salomon Wto Sie 31, 2021 10:25 pm

Dwa w jednym. Rozwoj firmy i korzysc dla obywateli. To brzmi dobrze
Awatar użytkownika
Aldona

Aldona Wto Sie 31, 2021 10:57 pm

Mnie bardzo to cieszy, bo mam blisko na Orlen to szybciej skoczę odebrać paczkę, a do paczkomatu musze jechac autem juz. Dla mnie super ;)
Awatar użytkownika
witold

witold Wto Sie 31, 2021 11:11 pm

kolejne opcje wiec fajnie, moze i lepsze ceny beda mieli, zobaczymy
Awatar użytkownika
Jacek_32

Jacek_32 Wto Sie 31, 2021 11:15 pm

Świat się zmienia, musi powstawać więcej punktów odbioru więc jak najbardziej popieram taką inicjatywę. Przysłuży się każdemu.
Awatar użytkownika
ziemiasty

ziemiasty Wto Sie 31, 2021 11:17 pm

Oby było tanio chociaż jak w inpost to bede korzystał bo orlen mam blizej niz paczkomat. Fajnie by było.
Awatar użytkownika
sonia

sonia Śro Wrz 01, 2021 1:49 am

Ja tam uważam, że na tym tylko da się skorzystać, bo walcząc o klientów ceny będą musiały pójść w dół. A tym krokiem Obajtek tylko pokazuje jak jaki potencjał jeszcze drzemie w Orlenie
Awatar użytkownika
meandra

meandra Śro Wrz 01, 2021 9:45 am

Dobrych paczkomatow nigdy za wiele, fajnie ze firma sie rozwija
Awatar użytkownika
rekawiczka

rekawiczka Śro Wrz 01, 2021 9:58 am

Orlen nie próżnuje, rozwija się i rozwija.. aż miło patrzeć
Awatar użytkownika
maruśka

maruśka Śro Wrz 01, 2021 11:35 pm

Widać że Obajtek to dobry strateg bo co chwilę jakieś nowe pomysły wpada
Awatar użytkownika
karola

karola Czw Wrz 02, 2021 2:06 am

Obajtek wciąż udowadnia jak wiele potencjału jest wciąż w Orlenie. Po prostu wie jak zarządzać I ma dobre wyczucie
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości