WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wdse

Owsiak apeluje o wyłączenie TVP, powodem materiał „Wiadomości” sugerujący prezydent Gdańska promowanie nazizmu

Wdse Pią Lip 26, 2019 10:54 am

Śmierć Adamowicza im nie wystarczy?
Awatar użytkownika
Adam

Re: Owsiak apeluje o wyłączenie TVP, powodem materiał „Wiadomości” sugerujący prezydent Gdańska promowanie nazizmu

Adam Pią Lip 26, 2019 10:55 am

Apeluję o wyłączenie Owsiaka i nie słuchanie go
Awatar użytkownika
zezem :)

Re: Owsiak apeluje o wyłączenie TVP, powodem materiał „Wiadomości” sugerujący prezydent Gdańska promowanie nazizmu

zezem :) Pią Lip 26, 2019 11:05 am

Mistrz dbania o interesy własne Rodziny - podobno wszyscy (i to bardzo dostatnie) żyją z puszek :)
Awatar użytkownika
gośc

gośc Pią Lip 26, 2019 11:08 am

NA PEWNO NIE WYŁĄCZYMY BO LUBIMY TVP I NIE ZAMIERZAMY JA WYSĄCZYĆ
Awatar użytkownika
agat

agat Pią Lip 26, 2019 11:17 am

TVP najlepsza TV w PL
Awatar użytkownika
Pdk

Pdk Pią Lip 26, 2019 12:06 pm

Ja wyłączylem TVN i dobrze mi z tym :)
Awatar użytkownika
Pdk

Pdk Pią Lip 26, 2019 12:16 pm

Przepraszam, miałem na myśli Polsat i TVP :lol:
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Pią Lip 26, 2019 12:36 pm

Ok, a le potem wylacze TVN.
Awatar użytkownika
mm

mm Pią Lip 26, 2019 1:23 pm

"agat" napisał(a): TVP najlepsza TV w PL

Komuniści lubią to.
Awatar użytkownika
xxx

xxx Pią Lip 26, 2019 1:44 pm

Ja od wielu lat mam wyłączony TVN i jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem. Żeby tak jeszcze się dało w internecie wyłączyć newsy o tych PO-owcach i innych, to w ogóle byłoby super.
Awatar użytkownika
Wdse

Wdse Pią Lip 26, 2019 2:28 pm

"xxx" napisał(a): Ja od wielu lat mam wyłączony TVN i jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem. Żeby tak jeszcze się dało w internecie wyłączyć newsy o tych PO-owcach i innych, to w ogóle byłoby super.

Przeprowadź się do Korei Północnej.
Awatar użytkownika
wm P.S

wm P.S Pią Lip 26, 2019 3:10 pm

"Wdse " napisał(a):
"xxx" napisał(a): Ja od wielu lat mam wyłączony TVN i jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem. Żeby tak jeszcze się dało w internecie wyłączyć newsy o tych PO-owcach i innych, to w ogóle byłoby super.

Przeprowadź się do Korei Północnej.

ha ha nie oglądanie WSI 24 to życie jak w Korei Płn. ?! Dobre , chyba POczątki ......... udaru słonecznego
Awatar użytkownika
ot pomorek

ot pomorek Pią Lip 26, 2019 3:10 pm

"zezem :)" napisał(a): Mistrz dbania o interesy własne Rodziny - podobno wszyscy (i to bardzo dostatnie) żyją z puszek

żyją z pensji firmy zasilanej kasą z puszek fundacji za zarządzanie organizacją zbiorki i wydawania potem tej kasy. Technicznie z fundacji nie biorą ani grosza, TECHNICZNIE, tylko firma, z której kasę biorą ma kasę z fundacji :)
Awatar użytkownika
DF

DF Pią Lip 26, 2019 3:22 pm

cos zlego dzieje sie w Gdansku wylaczenie tv sytuacji nie poprawi
Awatar użytkownika
mariusz

mariusz Pią Lip 26, 2019 3:35 pm

Panie Owsiak, proszę trzymać się z dala od polityki bo w ten sposób angażując się po jednej ze stron sporu politycznego tylko narobi pan sobie wrogów i hejterów. Zajmować się pomaganiem ale od polityki i polityków z daleka. Taka moja drobna rada.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości