[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - „Pamiętniki z wakacji” znikają z Polsatu, zastąpi je nowy serial

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ekspert

„Pamiętniki z wakacji” znikają z Polsatu, zastąpi je nowy serial

Ekspert Pon Sie 06, 2012 12:06 am

Nigdy więcej programów dla kretynów... good decision. Ale z drugiej strony, rezygnować z programu, który przynosi wysoką oglądalność jest głupotą.
Awatar użytkownika
sonia

Re: „Pamiętniki z wakacji” znikają z Polsatu, zastąpi je nowy serial

sonia Pon Sie 06, 2012 8:03 am

A kiedy z ekranu zniknie ta Pani ?
Awatar użytkownika
JakUbek

JakUbek Pon Sie 06, 2012 8:41 am

Bardzo konsekwentna opinia. "Good decision" ale jednak "głupota"... :) Oglądalność nie może być jedynym kryterium, podobnie jak dochodowość. Basen przyniesie pewnie większy dochód, jeśli zwolni się ratowników a jednak nikt się na to nie decyduje... A kiedy z anteny zniknie "ta pani"? Mnie się wydaje że z anteny zniknęła kilka lat temu...
Awatar użytkownika
bart

bart Pon Sie 06, 2012 9:26 am

A jaka będzie różnica między PzW a tym nowym programem? Mnie się wydaje, że żadna...
Awatar użytkownika
gklewski

gklewski Pon Sie 06, 2012 10:23 am

Wyjątkowa niezniszczalna ikona PRL-owskiej tele-niewizji. Pamiętam ją z 1977 roku jak z Wunderlichem czytała nasze wiersze po wygranej w konkursie "Jednego Wiersza Warszawskiej Jesieni Poetyckiej i odrzuciła je (chodziło o magazyn kulturalny PEGAZ), bo były za smutne..Za kasę i władzię zrobi wszystko!!! Na takich właśnie Solarz opiera swoje badziewie dla lemingów...Brrr
Awatar użytkownika
Drox

Drox Pon Sie 06, 2012 10:26 am

bart napisał(a):A jaka będzie różnica między PzW a tym nowym programem? Mnie się wydaje, że żadna...

Właśnie - żadna, w końcu pan z nowotworem też jedzie na wakacje xD
Awatar użytkownika
k

k Pon Sie 06, 2012 3:32 pm

Co jest w tej stacji dobrego poza Wydarzeniami? A no tak. Nic nie ma.
Awatar użytkownika
d

d Pon Sie 06, 2012 4:28 pm

Ja chcę Pamiętniki z wakacji !!!!
Awatar użytkownika
anon

anon Pon Sie 06, 2012 7:19 pm

d napisał(a):Ja chcę Pamiętniki z wakacji !!!!

To se sam nakręć, I tak będzie o poziom wyżej od tego szamba co leci na polszmacie i tewuenie
Awatar użytkownika
loki

loki Pon Sie 06, 2012 9:01 pm

Ja też chce pamiętniki z wakacji. To był czad!
Awatar użytkownika
czocho

czocho Pon Sie 06, 2012 10:18 pm

Po obejrzeniu dwóch odcinków coś mnie mdliło. Scenariusz chyba pisali wyrzuceni z zespołu Łepkowskiej. Właśnie to typowe objawy oglądania
Jej seriali. A z POLSATU to rzeczywiście do oglądania to ew. Polsat
Sport i Dr Oz. Po Wydarzeniach. Wybrzydzają na nepotyzm w PSL-u.
A dlaczego Pan Solorz przygarnął Panią Ninę. Bo chyba jest też
z Jego bajki.
Awatar użytkownika
Nickomudotegokto

Nickomudotegokto Pon Sie 06, 2012 11:32 pm

No tak - i niech mi ktoś powie, że ci "państFo" z Polsatowskiego managementu mają mózgi ! Skoro serial przynosił dobrą oglądalność to jakim trzeba być inwalidą mózgowym, żeby zdejmować program, który tę oglądalność przynosił ! I niech mi kto powie, że ci włodaże teleschizyjni mają mózgi - ich decyzje takie, jak ta świadczą o czymś wręcz odwrotnym !
Awatar użytkownika
drab

drab Wto Sie 07, 2012 1:34 pm

dno totalne
Awatar użytkownika
kj

kj Nie Sie 12, 2012 5:05 pm

m
Awatar użytkownika
DUPA

DUPA Śro Sie 15, 2012 2:55 pm

Gdzie najlepsze polskie seriale ŚwK,Miodowe lata,13 posterunek,rodzina zastępcza,mamuśki ja się pytam?? Najlepiej wcisnąć największe gówno typu Samo życie,hotel 52 i inne szpilki
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości