WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Komunikaty prasowe - dodaj własną informację. Poinformuj o swoim projekcie!!

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
specaaaa
 

Partnerska oferta Banku Millennium i MAKRO Cash & Carry

specaaaa Wto Sie 30, 2011 2:47 pm

Bank Millennium i firma MAKRO Cash & Carry przygotowały partnerską ofertę produktów finansowych, odpowiadającą potrzebom przedsiębiorców dokonujących zakupów w sklepach MAKRO.

Oferta obejmuje szerokie spektrum produktów zarówno dla właścicieli firm, jak i ich pracowników: karty płatnicze (debetowe i kredytowe), rachunki bankowe, różne formy kredytów oraz leasing.

Oddajemy w ręce Klientów sieci MAKRO kompleksową ofertę produktów finansowych, dostosowaną do potrzeb współczesnego przedsiębiorcy. Wierzymy, że zaproponowane przez nas rozwiązania znacznie ułatwią codzienne prowadzenie firmy i zarządzanie finansami przedsiębiorstwa – mówi Artur Klimczak, Członek Zarządu Banku Millennium.

Cieszę się, że w wyniku naszej współpracy z Bankiem Millennium powstało ulepszone rozwiązanie, szyte specjalnie na miarę potrzeb naszych profesjonalnych Klientów. Jego kompleksowość jest na tyle bogata, że powinno w mojej opinii spełnić oczekiwania większości z nich, tym samym ułatwiając codzienne prowadzenie biznesu – mówi Jose Bonito, Członek Zarządu MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Kluczowym elementem oferty Banku Millennium i MAKRO Cash & Carry są karty partnerskie MAKRO Millennium systemu MasterCard, łączące funkcjonalności karty płatniczej i karty wejściowej do hal MAKRO. Karty umożliwiają wygodne i bezpieczne dokonywanie płatności bezgotówkowych nie tylko w halach MAKRO, ale również we wszystkich punktach handlowo-usługowych akceptujących karty MasterCard/Maestro.

Najważniejsze informacje o kartach partnerskich MAKRO Millennium MasterCard:
• Karty MAKRO Millennium łączą funkcjonalność karty płatniczej oraz karty wejściowej do hal MAKRO.
• W ofercie dostępne są karty kredytowe i debetowe. Karta może być powiązana z rachunkiem bieżącym w Banku Millennium lub specjalnym rachunkiem technicznym, przeznaczonym tylko do obsługi karty.
• Dostępne są trzy różne wizerunki kart partnerskich Makro Millennium: niebieski, srebrny i złoty - w zależności od koloru obecnej karty Klienta w MAKRO.
• Na każdej karcie partnerskiej MAKRO Millennium drukowany jest taki sam kod kreskowy, jaki był zapisany na dotychczasowej karcie wejściowej MAKRO.

Posiadacze kart partnerskich MAKRO Millennium mogą skorzystać z wielu programów dołączonych do kart:
• Program „Inspiracje” gwarantuje zniżki na zakupy w blisko 2000 punktów handlowo-usługowych w Polsce.
• Program „Płacę i Zyskuję” daje możliwość obniżenia lub całkowitego zniesienia opłaty rocznej za kartę kredytową.
• Program kredytowy „Wygodne Raty” pozwala na rozłożenie spłaty wybranych transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą kredytową na równe miesięczne raty.

Poza kartami płatniczymi, partnerska oferta MAKRO i Banku Millennium obejmuje rachunki bankowe oraz produkty umożliwiające finansowanie prowadzonej działalności. Klienci firmowi mogą skorzystać z bezpłatnie prowadzonego rachunku, bezprowizyjnych wpłat gotówkowych na rachunek firmowy oraz bezpłatnych krajowych przelewów internetowych. Kredyt w rachunku bieżącym udzielany jest bez prowizji przygotowawczej oraz, co jest wyjątkiem na rynku polskim, przez 7 dni w miesiącu Klient może korzystać z limitu bez płacenia odsetek. W ramach oferty dostępne są również: kredyt gotówkowy, kredyt inwestycyjny (bez konieczności przedstawiania biznesplanu) i leasing. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów firmowych – osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą – Bank przygotował bardzo uproszczony proces otwierania rachunków oraz udzielaniu kredytów. W ramach tego procesu nie są wymagane dokumenty rejestrowe firmy - wszystkie dane Bank sprawdza samodzielnie, a w przypadku kredytów nie są wymagane zaświadczenia z ZUS/US oraz dokumenty finansowe firmy. Oznacza to, że wszystkie formalności bankowe można załatwić w trakcie jednej wizyty w hali Makro. Dla Klientów indywidualnych przygotowana została oferta limitu w koncie oraz pożyczki gotówkowej.

Do końca września br. w halach MAKRO na terenie całego kraju zostaną uruchomione Punkty Obsługi Klienta Banku Millennium, w których odbywa się wymiana dotychczasowych kart MAKRO na karty płatnicze MAKRO Millennium. Obecnie Punkty działają już w halach MAKRO w Warszawie, Ząbkach, Zabrzu, Katowicach, Sosnowcu, Rybniku, Gdańsku, Gdyni, Bydgoszczy, Toruniu, Kielcach, Częstochowie, Krakowie i Bielsku-Białej. W Punktach Obsługi Klienta można wnioskować także o produkty kredytowe z oferty MAKRO Millennium.

Wkrótce o produkty z oferty partnerskiej Banku Millennium i MAKRO będzie można wnioskować także za pośrednictwem oddziałów Banku Millennium na terenie całego kraju, infolinii TeleMillennium oraz strony internetowej www.bankmillennium.pl.
Wróć do Najnowsze informacje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości