WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jacek Fronia

Re: Patroni Radia 357 posadzą ponad 10 hektarów lasu. „Chcieliśmy zostawić coś na zawsze”

Jacek Fronia Pią Paź 07, 2022 10:15 am

Pozdrawiam fanów audycji Edyty Bartosiewicz w Radiu 357 - fantastyczny gust muzyczny.
Awatar użytkownika
Dana

Re: Patroni Radia 357 posadzą ponad 10 hektarów lasu. „Chcieliśmy zostawić coś na zawsze”

Dana Pią Paź 07, 2022 10:18 am

Że też ludzie nie mają co robić, dostają zasiłki z naszych podatków, mają swoje publiczne pseudo radio z naszych podatków i jeszcze im źle. Nikt Wam nie każe słuchać ani płacić, nie podoba się wypadzik do swojego radyjka które my wam fundujemy, na bambus i kanarki doić
Awatar użytkownika
paparapa

paparapa Pią Paź 07, 2022 10:24 am

Każde drzewko będzie lukrowane i z egzaltacją regularnie omawiane na antenie = będzie audycja 24h, na zawsze!
Awatar użytkownika
Ostatnie zdanie…

Ostatnie zdanie… Pią Paź 07, 2022 10:44 am

„Stacja gra jedynie w internecie.”
Awatar użytkownika
Patronka

Patronka Pią Paź 07, 2022 10:47 am

Na grzyby
Awatar użytkownika
zbiórka na tartak

zbiórka na tartak Pią Paź 07, 2022 11:11 am

TERAZ ZBIÓRKA NA TARTAK – No wiesz, Rappaport, że ja ciebie nie rozumiem. Ty budzisz mnie w nocy. Pół godziny namawiasz mnie, żebym kupił las. A teraz odmawiasz mnie od tego tartaka. To co to jest za interes???

– Kuba…

– Zaraz, chwileczkę, spokój! Owszem, dajmy na to, ja daję dwa tysiące na las. To kto inny będzie miał tartak, tak? Będzie mnie dyktował ceny? Będę jego dawał zarabiać na rżnięcie? To gdzie jest LOGIKA??? To wolę kupić ten tartak! Mam rację?
Awatar użytkownika
Abc

Abc Pią Paź 07, 2022 11:34 am

"Adaś" napisał(a): Na ch mi las?

No to samo, co Twój wpis.
Awatar użytkownika
Olo

Olo Pią Paź 07, 2022 11:40 am

Jestem pełen podziwu dla autora ww komentarza za głęboką i merytoryczną treść. Gdyby zlikwidować w j.polskim wszystkie przekleństwa, to gościu nie mógłby ani mówić, ani pisać.
Awatar użytkownika
Uradowana

Uradowana Pią Paź 07, 2022 11:42 am

"paparapa" napisał(a): Każde drzewko będzie lukrowane i z egzaltacją regularnie omawiane na antenie = będzie audycja 24h, na zawsze!

O, jest i paparapa"! Jak zwykle z bezsensownym wpisem.
Awatar użytkownika
qba

qba Pią Paź 07, 2022 11:57 am

"Olo" napisał(a):

Jestem pełen podziwu dla autora ww komentarza za głęboką i merytoryczną treść. Gdyby zlikwidować w j.polskim wszystkie przekleństwa, to gościu nie mógłby ani mówić, ani pisać.

Wyluzuj. Nie oglądałeś "Nic Śmiesznego"?
Awatar użytkownika
Dziadek Hoss

Dziadek Hoss Pią Paź 07, 2022 12:25 pm

Mówiłem, że zwirusują! 3,57, potem 7.35, a teraz - bez kozery powiem, że - 10! Marek mnie przeskoczył!
Awatar użytkownika
Więcej enerdżi!

Więcej enerdżi! Pią Paź 07, 2022 12:28 pm

Ten las się zetnie i sprzeda z pożytkiem. A działka zostanie.
Awatar użytkownika
Wini

Wini Pią Paź 07, 2022 12:37 pm

"Więcej enerdżi!" napisał(a): Ten las się zetnie i sprzeda z pożytkiem. A działka zostanie.

A skąd wiesz człowieku? Dlaczego tak napisałeś? Jakieś dowody na poparcie tezy? Dlaczego od razu zakładasz że to skończy się jak napisałeś? To zawiść przemawia, czy tylko głupota?
Awatar użytkownika
Życie

Życie Pią Paź 07, 2022 12:43 pm

Nic nie jest na zawsze
Awatar użytkownika
Daga

Daga Pią Paź 07, 2022 1:07 pm

"jak" napisał(a): Od kiedy lasy są na zawsze?

Od zawsze.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości