WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Swordfish

Re: Patryk Vega swoim filmem „Polityka” bardziej pomoże obecnej władzy, niż jej zaszkodzi. „Sukces kasowy”

Swordfish Sob Lip 13, 2019 7:13 am

Vega jest pierwszym reżyserem w Polsce, który kręci za swoje pieniądze i nie musi zabiegać o dotacje z PISFu. Polski widz woli oglądać Vegę niż Holland i Szumowską.
Awatar użytkownika
Pdk

Re: Patryk Vega swoim filmem „Polityka” bardziej pomoże obecnej władzy, niż jej zaszkodzi. „Sukces kasowy”

Pdk Sob Lip 13, 2019 2:07 pm

Pójdę do kina na ten film. Pozew Misiewicza mnie do tego zachęcił.
Awatar użytkownika
Czujne oko

Czujne oko Sob Lip 13, 2019 3:24 pm

Czy ktoś tu sprawdza studentom artykuły przed publikacja? Tylu literówek mozna sie tylko wstydzić. Chyba, ze świadomie przekręca sie tytuły, nazwiska, słowa. Wtedy to chamstwo a nie tylko wstyd.
Awatar użytkownika
Cassandra, ekspert od wizerunku

Cassandra, ekspert od wizerunku Nie Lip 14, 2019 8:20 pm

Może zmienić, a jakże, może...
Awatar użytkownika
mes que un club

mes que un club Nie Lip 14, 2019 9:04 pm

Niektóre filmy Vegi , Smarzowskiego czy Szumowskiej po prostu trzeba obejrzeć i wyciągnąć odpowiednie wnioski dla siebie.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pon Lip 15, 2019 1:56 pm

"Głosować portfelem" to nie znaczy głosować ze względu na korzyści materialne,
ale pokazywać swoje zdanie kupując, lub nie, jakiś produkt czy usługę,
np. Polacy zagłosowali portfelami i samochód firmy X został najpopularniejszym SUV-em w Polsce.
Awatar użytkownika
rh minus

rh minus Pon Lip 15, 2019 7:30 pm

"Jogi" napisał(a): Mam pytanie o wysoką jakość dźwięku w nowym filmie pana Vegi. Czy w kinie będzie słychać, co bohaterowie mówią w dialogach? Bo w poprzednich filmach nie było słychać.

Może to i lepiej
Awatar użytkownika
magda

magda Sob Sie 31, 2019 8:49 am

Film "Polityka" obrazuje tzw. "wielką politykę",o ile swojska polityka może być wielka?Realizowaną przez małych ludzi i to nie tylko wzrostem.
Awatar użytkownika
Krystyna

Krystyna Śro Wrz 11, 2019 11:49 pm

Na obejrzenie tego filmu na pewno nie wybierze się "twardy" elektorat PiS. Myślę, że większość tych, którzy obejrzą film, zniechęci się i wcale nie pójdzie na wybory. Film "Polityka" nie zaszkodzi obecnie "rządzącej elicie".
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości