WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tomek

Paweł Pilarczyk reaktywuje serwis ITbiznes.pl kierowany do małych i średnich firm. „Bez paywalla i tradycyjnych reklam”

Tomek Pią Lis 15, 2019 10:05 am

Powodzenia.
Awatar użytkownika
OP

Re: Paweł Pilarczyk reaktywuje serwis ITbiznes.pl kierowany do małych i średnich firm. „Bez paywalla i tradycyjnych reklam”

OP Pią Lis 15, 2019 11:17 am

"Tomek" napisał(a): Powodzenia.
nie dziękuję bo nie muszę, ja mam to co chcę a rap wypełnia moją duszę
Awatar użytkownika
L

Re: Paweł Pilarczyk reaktywuje serwis ITbiznes.pl kierowany do małych i średnich firm. „Bez paywalla i tradycyjnych reklam”

L Pią Lis 15, 2019 11:36 am

"OP" napisał(a):
"Tomek" napisał(a): Powodzenia.
nie dziękuję bo nie muszę, ja mam to co chcę a rap wypełnia moją duszę

jak dym z papierosa oddalam się odpływam ,nadużyć chcę chwili, w której rozkoszy zażywam
Awatar użytkownika
Nessi

Nessi Pią Lis 15, 2019 1:17 pm

Dobry pomysł, na rynku jest nisza i są w niej bardzo duże pieniądze. Zapowiada się kolejny udany projekt, choć jestem zdziwiony, że start bez ludzi. Nie ma kasy? To trochę jakby Gates odszedł i zaczął we własnej firmie sam programować.
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Pią Lis 15, 2019 7:02 pm

Brzmi , jak jeden wielki słup ogłoszeniowy ...
Awatar użytkownika
gad

gad Nie Lis 17, 2019 4:43 pm

niby dla biznesu, ale widzę np. newsy o VR i porodzie. Więc spoko rozpiętość tematyczna powinna być!
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość