WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych

Re: Paweł Sołtys odszedł z radiowej Trójki. „Media publiczne przekształcają się w propagandowe”

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Nie Sty 21, 2018 6:30 pm

"Zenon" napisał(a): Prawdomówne jak paski w TVP. Żartowniś z Ciebie.

Oczywiście, że paski w TVP są prawdomówne. Niektórzy nazywają je paskami grozy, ale to są fanatyczni wyznawcy PO, którzy nie chcą się pogodzić z prawdą pisaną na tych paskach. Nigdy w ostatnich dwóch latach TVP nie napisała na paskach nic kłamliwego. Obnażyła przykrą prawdę o żałosnej lewackiej opozycji i niektórych antyPiSowców to zabolało..

"Przemo" napisał(a): Jak Jethon umizgiwała się do prezydenta Komorowskiego i wysyłała dziennikarzy Trójki do reklamowania żenującej agitki pt. "Orzeł może" to wtedy problemu nacisków nie było?

Mam wrażenie, że niektórym redaktorom Trójkowym po prostu PASOWAŁ skręt Trójki w stronę lewactwa - ot i całe wyjaśnienie zagadki. Na szczęście już większość takich redaktorów (z Jethon, Sosnowskim i Owsiakiem na czele) dawno się "przewietrzyła" z Trójki.
Awatar użytkownika
jacek

Re: Paweł Sołtys odszedł z radiowej Trójki. „Media publiczne przekształcają się w propagandowe”

jacek Nie Sty 21, 2018 8:45 pm

Związany z Trójką od 10 lat, czyli mówiąc inaczej od kiedy z Trójką związała się Platforma Obywatelska :-)
Awatar użytkownika
seba

seba Nie Sty 21, 2018 8:45 pm

widze odgrzewamy temat ... ponownie na główna temat trafił
Awatar użytkownika
conf

conf Nie Sty 21, 2018 10:08 pm

tak panie sołtys, brawo- koniec z propagandą . To gdzie teraz? - radiowęzeł Michnika czy TVN przygarnął ; )
Awatar użytkownika
puls

puls Nie Sty 21, 2018 10:34 pm

"Przemo" napisał(a): Jak Jethon umizgiwała się do prezydenta Komorowskiego i wysyłała dziennikarzy Trójki do reklamowania żenującej agitki pt. "Orzeł może" to wtedy problemu nacisków nie było?

Nie było, bo wtedy rządzili "nasi", a teraz rządzą (i jeszcze jedną kadencję porządzą) "nie-nasi". Proste.
Awatar użytkownika
słuchacz

słuchacz Pon Sty 22, 2018 10:37 am

"Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych" napisał(a): Hahahahaha! Uśmiałem się z tej wypowiedzi o przekształcaniu mediów publicznych w propagandowe! Śmiać mi się chce z ludzi, którzy mówienie w mediach CAŁEJ PRAWDY o dobrych uczynkach PiS i grzechach partii opozycyjnych nazywają propagandą! Pewnie najlepiej byłoby kłamać i mówić, że PiS to samo zło, a PO, Nowoczesna i cała reszta tego lewackiego towarzystwa to jedyne zbawienie dla Polski...

Media publiczne nie są propagandowe. Są po prostu prawdomówne, a jeśli cokolwiek propagują, to tylko konserwatywne wartości, co jest akurat na plus. Jeśli komuś przyzwyczajonemu do żałosnych standardów z czasów Magdy Jethon tak bardzo przeszkadzają dzisiejsze media publiczne, niech odchodzi z Trójki - krzyż na drogę. Przynajmniej Trójka trochę się "przewietrzy".

Jeszcze marzy mi się, żeby z Trójki na własne życzenie odeszli Wojciech Mann i Marek Niedźwiecki. Ten pierwszy w 2016 roku w wywiadzie dla portalu natemat.pl powiedział o sobie wprost: "Ja chyba też jestem lewak. Kim innym mogę być?". Ten drugi niedawno na swoim blogu pisał: "Nigdy nie było tak źle na Myśliwieckiej". Dla mnie, jako płatnika abonamentu na media publiczne, takie wypowiedzi pracowników Polskiego Radia są po prostu NIESMACZNE! Dlatego nie miałbym nic przeciwko, gdyby Trójka się "przewietrzyła" z tych dwóch osób.

Maciek , jak mówiąc twoim językiem "przewietrzą" Niedźwieckiego i Mana to Trójka osiągnie poziom słuchalności zbliżony do RM i dojdzie do nieuchronnej likwidacji programu.
Awatar użytkownika
aa

aa Pon Sty 22, 2018 11:57 am

Wirtualnemedia to kolejny portal, który zdominowały płatne pisowskie trolle.
Awatar użytkownika
ug

ug Pon Sty 22, 2018 1:44 pm

Jaki śmieszny ten Sołtys.
Awatar użytkownika

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Pon Sty 22, 2018 2:06 pm

"słuchacz" napisał(a):
Maciek , jak mówiąc twoim językiem "przewietrzą" Niedźwieckiego i Mana to Trójka osiągnie poziom słuchalności zbliżony do RM i dojdzie do nieuchronnej likwidacji programu.

Hahahahaha! Zaraz będę leżał pod stołem i turlał się ze śmiechu po twoim wpisie!
Idąc twoim (rynsz)tokiem myślenia, radiową Dwójkę też czeka nieuchronna likwidacja, bo ma słuchalność zbliżoną do RM. Jednak od tylu lat normalnie funkcjonuje z tą niską słuchalnością i nikt jej nie likwiduje - paradoks jakiś, prawda?

Zdaję sobie sprawę z tego, że po "przewietrzeniu" Manna i Niedźwieckiego z Trójki słuchalność jej jeszcze bardziej spadnie, niemniej uważam, że tak być powinno, a w ewentualnym spadku słuchalności nie widzę absolutnie nic złego. Media dla wymagających odbiorców są z reguły mediami niszowymi i trzeba się z tym pogodzić, a nie wyśmiewać niską słuchalność! Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
Ala

Ala Pon Sty 22, 2018 4:18 pm

Po co ten Sołtys tak się kompromituje?
Awatar użytkownika
ewerest

ewerest Pon Sty 22, 2018 4:29 pm

Ech Ty z Radomia...Gdyby robotnicy z 76 roku tak mysleli jak Ty, to by nie bylo czerwca 76.To już nie wolno swojej opinii wyrazić?Wszyscy muszą być jak u o.Rydzyka jednomyslni???Niedzwiecki to ikona trojki, tak naprawdę jedyna jaka tam zostala....widzę,ze nie masz pojęcia o radi,zwlaszcza tak specyficznym jak trójka.Wszyscy mają być tubą propagandową?Trójka zawsze była niezależna od początku nawet za komuny głębokiej.I chyba wraca reżim i zamordyzmUrbana.
Awatar użytkownika

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Pon Sty 22, 2018 6:25 pm

"ewerest" napisał(a): To już nie wolno swojej opinii wyrazić?Wszyscy muszą być jak u o.Rydzyka jednomyslni???

W mediach publicznych tak, najlepiej byłoby, gdyby wszyscy byli jednomyślni - konserwatywni. A jeśli już tak się złożyło, że mają inną myśl, mogliby chociaż nie przyznawać się publicznie do tej myśli...

widzę,ze nie masz pojęcia o radi,zwlaszcza tak specyficznym jak trójka.Wszyscy mają być tubą propagandową?Trójka zawsze była niezależna od początku nawet za komuny głębokiej.I chyba wraca reżim i zamordyzmUrbana.

A żebyś się zdziwił, mam o Trójce pojęcie. Może nie słuchałem jej nigdy namiętnie, ale sporadycznie przysłuchuję się temu i owemu, właśnie po to, żeby mieć jakieś pojęcie o tym, na co idą moje pieniądze z abonamentu...

Pamiętam, jak w latach siedemdziesiątych jeszcze jako nastolatek marzyłem o odbiorniku z UKF, żeby usłyszeć Trójkę, o której wielu ludzi mówiło, której chciało słuchać. Ostatecznie moje marzenie się spełniło, bo odbiornik z UKF dostałem i Trójkę znalazłem. Szybko się jednak rozczarowałem tą Trójką...

Trójka od zawsze kojarzyła mi się z lewactwem. Lewacka muzyka (głównie rockowe szarpidruty z zachodu), lewacka ideologia w audycjach publicystycznych, lewacka rozrywka. Nigdy nie byłem w stanie tego słuchać. Zawsze wolałem w radiu Jedynkę od Trójki, już od dziecka. I tak mi zostało do tej pory, z tą różnicą, że teraz, za sprawą dobrej zmiany, również w Trójce zacząłem znajdować dla siebie pojedyncze audycje godne uwagi i nie tracę nadziei, że rewolucja konserwatywna przybierze na sile i będę miał w Trójce takich audycji więcej.
Awatar użytkownika

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Pon Sty 22, 2018 11:53 pm

Hahahaha, idę pod Krychę turlać się ze śmiechu.

Tyle w temacie!
Awatar użytkownika
Rozo

Rozo Wto Sty 23, 2018 9:32 am

Trudno traktować poważnie człowieka który zachowuje się tak nieprofesjonalnie
Awatar użytkownika
dJ

dJ Wto Sty 23, 2018 5:19 pm

"Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych" napisał(a): Hahahahaha! Uśmiałem się z tej wypowiedzi o przekształcaniu mediów publicznych w propagandowe! Śmiać mi się chce z ludzi, którzy mówienie w mediach CAŁEJ PRAWDY o dobrych uczynkach PiS i grzechach partii opozycyjnych nazywają propagandą! Pewnie najlepiej byłoby kłamać i mówić, że PiS to samo zło, a PO, Nowoczesna i cała reszta tego lewackiego towarzystwa to jedyne zbawienie dla Polski...

JEBNIJ SIĘ W SWÓJ PUSTY ŁEB ŚMIECIU...

Media publiczne nie są propagandowe. Są po prostu prawdomówne, a jeśli cokolwiek propagują, to tylko konserwatywne wartości, co jest akurat na plus. Jeśli komuś przyzwyczajonemu do żałosnych standardów z czasów Magdy Jethon tak bardzo przeszkadzają dzisiejsze media publiczne, niech odchodzi z Trójki - krzyż na drogę. Przynajmniej Trójka trochę się "przewietrzy".

Jeszcze marzy mi się, żeby z Trójki na własne życzenie odeszli Wojciech Mann i Marek Niedźwiecki. Ten pierwszy w 2016 roku w wywiadzie dla portalu natemat.pl powiedział o sobie wprost: "Ja chyba też jestem lewak. Kim innym mogę być?". Ten drugi niedawno na swoim blogu pisał: "Nigdy nie było tak źle na Myśliwieckiej". Dla mnie, jako płatnika abonamentu na media publiczne, takie wypowiedzi pracowników Polskiego Radia są po prostu NIESMACZNE! Dlatego nie miałbym nic przeciwko, gdyby Trójka się "przewietrzyła" z tych dwóch osób.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości