WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
fe

Re: Paweł Sołtys odszedł z radiowej Trójki. „Media publiczne przekształcają się w propagandowe”

fe Sob Sty 20, 2018 2:30 pm

A są media niepropagandowe,każde ma swój interes (propaganda,)
Awatar użytkownika
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych

Re: Paweł Sołtys odszedł z radiowej Trójki. „Media publiczne przekształcają się w propagandowe”

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Sob Sty 20, 2018 2:58 pm

"Zatroskany" napisał(a): Maciek, siedzisz tu do późna, nie wysypiasz się, co może mieć negatywny wpływ na Twoje samopoczucie, a o interes trzeba dbać! Hurtownia dmuchaw sama się nie poprowadzi...

Po pierwsze, twój wpis jest zwykłym spamem, który nic merytorycznego nie wnosi do dyskusji o odejściu Pawła Sołtysa z Trójki.

Po drugie, każdy inteligentny czytelnik doskonale wie, że nie mam żadnej hurtowni dmuchaw. Hurtownia została mi nielegalnie przypisana przez lewackiego podszywacza, który bezprawnie mnie pomawia tą hurtownią. Widać, że nie jesteś inteligentnym czytelnikiem, skoro dałeś się nabrać na tę bajkę o mojej hurtowni.

Tyle w temacie!

PS. Mój niniejszy wpis oczywiście też jest spamem, który nic nie wnosi do dyskusji o Pawle Sołtysie, ale jest odpowiedzią na twój spam...
Awatar użytkownika
Robert

Robert Sob Sty 20, 2018 3:11 pm

"Dziennikarz ekonomiczny " - ktoś tu przesadził. Bardzo mnie ucieszyła wiadomość o odejściu tej osoby z Trójki. 7 lat za późno !!!
Awatar użytkownika
Anonim

Anonim Sob Sty 20, 2018 3:43 pm

"Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych" napisał(a): Hahahahaha! Uśmiałem się z tej wypowiedzi o przekształcaniu mediów publicznych w propagandowe! Śmiać mi się chce z ludzi, którzy mówienie w mediach CAŁEJ PRAWDY o dobrych uczynkach PiS i grzechach partii opozycyjnych nazywają propagandą! Pewnie najlepiej byłoby kłamać i mówić, że PiS to samo zło, a PO, Nowoczesna i cała reszta tego lewackiego towarzystwa to jedyne zbawienie dla Polski...

Media publiczne nie są propagandowe. Są po prostu prawdomówne, a jeśli cokolwiek propagują, to tylko konserwatywne wartości, co jest akurat na plus. Jeśli komuś przyzwyczajonemu do żałosnych standardów z czasów Magdy Jethon tak bardzo przeszkadzają dzisiejsze media publiczne, niech odchodzi z Trójki - krzyż na drogę. Przynajmniej Trójka trochę się "przewietrzy".

Jeszcze marzy mi się, żeby z Trójki na własne życzenie odeszli Wojciech Mann i Marek Niedźwiecki. Ten pierwszy w 2016 roku w wywiadzie dla portalu natemat.pl powiedział o sobie wprost: "Ja chyba też jestem lewak. Kim innym mogę być?". Ten drugi niedawno na swoim blogu pisał: "Nigdy nie było tak źle na Myśliwieckiej". Dla mnie, jako płatnika abonamentu na media publiczne, takie wypowiedzi pracowników Polskiego Radia są po prostu NIESMACZNE! Dlatego nie miałbym nic przeciwko, gdyby Trójka się "przewietrzyła" z tych dwóch osób.

Szanowny Maciusiu I ;) Nie przesadzaj z tym wietrzeniem bo cie owieje i będzie katarek, muszę ci przyznać że zabawne są te twoje wpisy brzmią jak przekazy za komuny jesteś jakoś związany z PIS czy jesteś aż tak naiwny w tym co piszesz ? Twoim zdaniem napisz mi co to są media publiczne jeżeli jesteś łaskaw bo mylisz je chyba z komercją .
Awatar użytkownika

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Sob Sty 20, 2018 4:21 pm

"Anonim" napisał(a):
Szanowny Maciusiu I Nie przesadzaj z tym wietrzeniem bo cie owieje i będzie katarek, muszę ci przyznać że zabawne są te twoje wpisy brzmią jak przekazy za komuny jesteś jakoś związany z PIS czy jesteś aż tak naiwny w tym co piszesz ? Twoim zdaniem napisz mi co to są media publiczne jeżeli jesteś łaskaw bo mylisz je chyba z komercją .

1. Nie przesadzam.
2. Piszę o "wietrzeniu", a nie o wietrzeniu. Ten cudzysłów robi dużą różnicę...
3. Zdaję sobie sprawę z tego, że moje wpisy są dla lewaków zabawne. Ja z lewaków też mam niezły ubaw, aż leżę pod stołem i turlam się ze śmiechu. I chyba tak już pozostanie. Nie liczę na to, że lewacy zrozumieją mnie, a ja nie staram się zrozumieć lewaków.
4. Nie jestem związany z PiS, nie prowadzę żadnej działalności politycznej. Mam z tą partią tylko tyle wspólnego, że od lat głosuję na nią w wyborach i podoba mi się jej polityka.
5. Nie jestem naiwny.
6. Nie mylę mediów publicznych z komercją. Wręcz przeciwnie, zawsze tu piszę, że media publiczne powinny być alternatywą dla komercji, totalnym przeciwieństwem komercji. Powinny odróżniać się od komercji między innymi wyższym poziomem intelektualnym programów, prawdomównością, propagowaniem konserwatywnych wartości opartych m. in. na religii i patrioryzmie. Ideałem byłby jeszcze brak reklam, ale do tego jest potrzebna idealna ściągalność abonamentu, której w tej chwili nie ma.

Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Sob Sty 20, 2018 5:31 pm

Panie Marku i Wojtku wrócimy po odwilży
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Sob Sty 20, 2018 7:34 pm

O kulson mać :D
Trójka partyjna? No nie może być :D Taka patriotyczna, konserwatywna i obiektywna, że sama się wietrzy :D
Narodowi socjaliści z piSSu jednak potrafią wszystko popsuć.
Awatar użytkownika
Ptica do gamonia z Radomia

Ptica do gamonia z Radomia Sob Sty 20, 2018 11:36 pm

Odlatując przypadkiem narobiłem ci na kołnierzyk sorry nie ma kwitów jest gówno tak śmierdzi jak twoje opowieści o płaceniu abonamentu proponuję abyś został naczelnym "wiatrakiem "trójki
Awatar użytkownika

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Nie Sty 21, 2018 12:26 am

"Ptica do gamonia z Radomia " napisał(a): Odlatując przypadkiem narobiłem ci na kołnierzyk sorry nie ma kwitów jest gówno tak śmierdzi jak twoje opowieści o płaceniu abonamentu proponuję abyś został naczelnym "wiatrakiem "trójki

Żeby mi cokolwiek proponować, najpierw wypadałoby się nauczyć pisać po polsku. Ani przecinków, ani kropek. Nie wiadomo, gdzie się kończy jedno zdanie, gdzie zaczyna się nowe. Czyta się to mało komfortowo. Pisownia jest po prostu tragiczna, niepatriotyczna.
Awatar użytkownika
ubaw

ubaw Nie Sty 21, 2018 11:45 am

"Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych" napisał(a):
"Ptica do gamonia z Radomia " napisał(a): Odlatując przypadkiem narobiłem ci na kołnierzyk sorry nie ma kwitów jest gówno tak śmierdzi jak twoje opowieści o płaceniu abonamentu proponuję abyś został naczelnym "wiatrakiem "trójki

Żeby mi cokolwiek proponować, najpierw wypadałoby się nauczyć pisać po polsku. Ani przecinków, ani kropek. Nie wiadomo, gdzie się kończy jedno zdanie, gdzie zaczyna się nowe. Czyta się to mało komfortowo. Pisownia jest po prostu tragiczna, niepatriotyczna.

Bo to jest PiSownia w postrzeczywistości smoleńskiej, gdzie 1 to więcej niż 27 radomski hurtowniku dmuchaw.
Awatar użytkownika

Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych Nie Sty 21, 2018 11:59 am

"ubaw" napisał(a):

Bo to jest PiSownia w postrzeczywistości smoleńskiej, gdzie 1 to więcej niż 27 radomski hurtowniku dmuchaw.

Proszę, odezwał się kolejny nieinteligentny czytelnik, który nie wie, że nie jestem żadnym hurtownikiem dmuchaw, a hurtownia została mi przypisana przez lewackiego podszywacza, który mnie w ten sposób bezprawnie pomawia (publicznie przypisuje mi coś, czego nie mam).

"agnieszka" napisał(a): jeszcze żeby odszedł gruby Wojciech Man, to byłoby w końcu normalne radio a nie prywatne za publiczne pieniądze

Mann, przez dwie n. Tak się pisze jego nazwisko.
Jego grubość jest mi obojętna. Bardziej mnie zniesmacza to, że dwa lata temu w wywiadzie dla pewnego portalu Wojciech Mann wypowiedział takie słowa: "Ja chyba też jestem lewak. Kim innym mogę być?".
Awatar użytkownika
Zenon

Zenon Nie Sty 21, 2018 2:17 pm

Prawdomówne jak paski w TVP. Żartowniś z Ciebie.
Awatar użytkownika
Łoskot

Łoskot Nie Sty 21, 2018 2:22 pm

No widzisz dla mnie nie są istotne poglądy pogodynki czy dziennikarza muzycznego ważne by znał się na tym co robi. Twoja wizja jest bliższa komunistycznemu mierny ale wierny. Nie ważne, że ma kluchy w gębie a mikrofon go gryzie w wargi... ważne, że poglądy ma zbieżne z linią jedynie słusznej partii. Przerabialiśmy to już. Tyle w temacie
Awatar użytkownika
zgroza

zgroza Nie Sty 21, 2018 2:23 pm

Czyli dalej jedziemy zgodnie z Kalim. Skoro oni coś ukradli to my możemy ukraść więcej. Obrzydzenie bierze od takich tekstów.
Awatar użytkownika
Przemo

Przemo Nie Sty 21, 2018 6:21 pm

Jak Jethon umizgiwała się do prezydenta Komorowskiego i wysyłała dziennikarzy Trójki do reklamowania żenującej agitki pt. "Orzeł może" to wtedy problemu nacisków nie było?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: karuszkabrya oraz 7 gości