WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Idzie nowe

Re: Paweł Wujec po 28 latach odchodzi z Agory. „Chcę się sprawdzić w innej roli w nowym otoczeniu”

Idzie nowe Czw Paź 24, 2019 6:27 pm

Wujec nie był od roku szefem internetu, wiec Tomek nie zastąpi go.
Ale powinni pod niego zmienić struktury, żeby tam przewietrzyć.
Marketing Gazety to tez raczej nie istnieje poza samozadowoleniem Miśka
Awatar użytkownika
R.

Re: Paweł Wujec po 28 latach odchodzi z Agory. „Chcę się sprawdzić w innej roli w nowym otoczeniu”

R. Czw Paź 24, 2019 7:56 pm

To już bycie "swojakiem" w Agorze nie wystarczy aby robić karierę?
Awatar użytkownika
Kulson

Kulson Czw Paź 24, 2019 11:01 pm

Jestem rozczarowany notką . Mediów o Pawle Wujcu. To przede wszystkim twórca legendarnego cyklu w GW "Fruwając pod koszem". Wszystko co potem jest nieważne.
Awatar użytkownika
Ada

Ada Pią Paź 25, 2019 7:58 am

Pewnie będzie kontynuował kariere z niejakim Stremskim. W domu na kanapie :-)
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Pią Paź 25, 2019 3:09 pm

Nosił Wujec razy kilka, ponieśli i Wujca. Od dawna już nie pracuję w Agorze, ale przez dwa lata miałem okazję z bliska podglądać pracę Wujca i jego przybocznych. Wielkie ego, kolesiostwo i szkolne braki w team managemencie - to go wyróżniało. Sukcesów za bardzo nie kojarzę. A nie, przepraszam, to on w 2013 roku obwieszczał, że wchodzi w wielki deal z NK.pl, na którą wtedy zaglądali już chyba tylko spamerzy. To była naprawdę mistrzowska zagrywka :)

A, tak poza wszystkim już, to mam nadzieję, że to oznacza też powolny koniec Miśka R., bo tak jak to ktoś tutaj napisał "Marketing Gazety to tez raczej nie istnieje poza samozadowoleniem Miśka". Nic więcej dodawać tutaj nie trzeba,
Awatar użytkownika
Pablo Escobar

Pablo Escobar Pią Paź 25, 2019 11:04 pm

28 lat kariery w jednej firmie, bo mamusia z tatusiem znali się z panem Adamem i panią Helenką, a do tego mamusia jest bardzo swoja. Geniusz biznesu :-)
Awatar użytkownika
Ubawiona

Ubawiona Sob Paź 26, 2019 9:51 am

Omg, w końcu! Może internety w agorze przestaną gonić resztę świata a zaczną coś w końcu robić w czym zaczną znów przodować. Dobra decyzja była nowego udziałowca, by wprowadzić swoich ludzi do zarządu.
Awatar użytkownika
pamiętamy

pamiętamy Sob Paź 26, 2019 11:37 am

"Kolo" napisał(a): Myslę, że tak zawojuje rynek jak reszta menago z agory

To tak jak Rożewska, też myślała, że świat podbije hahaha.
Awatar użytkownika
mijo

mijo Sob Paź 26, 2019 11:12 pm

"Insider" napisał(a): Pracowałem kiedyś w Agorze przez kilka lat jako robol. Pierwszego dnia przedstawiono mnie Helence (bardzo ważna osoba wtedy w tej firmie, współzałożycielka). Spojrzała na mnie i jakby ze zdziwieniem spytała przedstawiającego mnie menedżera "od kogo on jest?". - Od nikogo, z rekrutacji - odpowiedział menedżer. Helenka nagle straciła zainteresowanie, nic nie powiedziała, nie spojrzała już w naszą stronę, zaciągnęła się papierosem i wróciła do czytania. Wyszliśmy cichutko z jej gabinetu. Nie byłem synem jej koleżanki, kolegi, ani nikogo znanego. To było dawno temu, więc może teraz jest inaczej

Łuczywo wcina szlugi jak pieczywo
Awatar użytkownika
Anka

Anka Sob Paź 26, 2019 11:35 pm

W Biłgoraju szukają programisty .NET
Awatar użytkownika
parowka

parowka Wto Paź 29, 2019 8:57 pm

Ciekawe czy gwozdziem do trumny nie bylo przypadkiem zamknięcie agora performance. Bo to był news roku
Awatar użytkownika
Były

Były Czw Paź 31, 2019 1:14 pm

Ciekawe co u wielkiego wizjonera Wichy...? Ci dwaj stanowili jeden z gorszych duetow manago ever.
Awatar użytkownika
Xxx

Xxx Czw Paź 31, 2019 8:10 pm

@byly Wicha w przeciwieństwie do Wujca miał ludzki interfejs, i nie był członkiem
Awatar użytkownika
Xxx

Xxx Czw Paź 31, 2019 8:10 pm

@byly Wicha w przeciwieństwie do Wujca miał ludzki interfejs, i nie był członkiem
Awatar użytkownika
wujek

wujek Czw Paź 31, 2019 10:12 pm

Maciek W radzi sobie za granicą dobrze ptaszki ćwierkają. Akurat odejście Macka to duża strata imho dla Agory była. Maciek bardzo kumaty i miał gadane co pozwalało mu załatwić wiele tematów szybko i sprawnie. Dla ago strata to była bardzo duża. A to że Maciek się nie przepracowywał to bardzo dobrze świadczy o nim tylko. No bo pracować na kogoś? Po co? Jak się pracuje dla kogoś na etacie to racjonalne podejście jest takie że za daną kasę pracuje się jak najmniej żeby się "optymalizować". Pracodawca myśli w drugą stronę. I tak to już jest.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 5 gości