[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Paweł Wujec po 28 latach odchodzi z Agory. „Chcę się sprawdzić w innej roli w nowym otoczeniu”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Paweł

Re: Paweł Wujec po 28 latach odchodzi z Agory. „Chcę się sprawdzić w innej roli w nowym otoczeniu”

Paweł Czw Paź 24, 2019 11:27 am

No to teraz do Inforu na kolejne 30 lat
Awatar użytkownika
Nick

Re: Paweł Wujec po 28 latach odchodzi z Agory. „Chcę się sprawdzić w innej roli w nowym otoczeniu”

Nick Czw Paź 24, 2019 11:28 am

"Paweł" napisał(a): No to teraz do Inforu na kolejne 30 lat

HAHAHAHAHHAHAH
Awatar użytkownika
Kolo

Kolo Czw Paź 24, 2019 11:50 am

Myslę, że tak zawojuje rynek jak reszta menago z agory
Awatar użytkownika
ewa

ewa Czw Paź 24, 2019 1:28 pm

Kolejna tura grupowych nadciąga?
Awatar użytkownika
Tort

Tort Czw Paź 24, 2019 2:01 pm

Odwazna decyzja, bo po tylu latach moze sie okazac, ze gosc sie zna na Agorze i ludziach w niej i na niczym innym. Widzialem mase takich przypadkow.
Awatar użytkownika
Nagi

Nagi Czw Paź 24, 2019 2:28 pm

Znam chyba tylko jeden przypadek, w którym gość odchodzący z branży wydawniczej w korpo osiągnął sukces. A i on się nieźle poharatał. Te ludki po prostu nie czują, że 10 osób w witrynie albo 3 instalacje appki mobilnej to pierwszy krok do sukcesu. Oni by chcieli od razu setek, tysięcy, milionów... Vide pani Michalik, która za kilkaset tysięcy chce zrobić produkt, jakich w internecie jest mnóstwo za darmo.
Awatar użytkownika
Insider

Insider Czw Paź 24, 2019 2:55 pm

Pracowałem kiedyś w Agorze przez kilka lat jako robol. Pierwszego dnia przedstawiono mnie Helence (bardzo ważna osoba wtedy w tej firmie, współzałożycielka). Spojrzała na mnie i jakby ze zdziwieniem spytała przedstawiającego mnie menedżera "od kogo on jest?". - Od nikogo, z rekrutacji - odpowiedział menedżer. Helenka nagle straciła zainteresowanie, nic nie powiedziała, nie spojrzała już w naszą stronę, zaciągnęła się papierosem i wróciła do czytania. Wyszliśmy cichutko z jej gabinetu. Nie byłem synem jej koleżanki, kolegi, ani nikogo znanego. To było dawno temu, więc może teraz jest inaczej
Awatar użytkownika
Xxx

Xxx Czw Paź 24, 2019 2:56 pm

Paweł narobił sobie mnóstwo wrogów. Nie będzie mu łatwo po tym wylocie. Raczej nigdzie na ważnym stanowisku się nie odnajdzie. To będzie samotny lot w dół, a jak się spada to się spotyka tych dla których było się niemiłym jak się szło w górę.
On tez miał zawsze syndrom oblężonej twierdzy, musiał mieć „swój zespół” i czuć ze jest wróg.
Awatar użytkownika
WP-man

WP-man Czw Paź 24, 2019 2:57 pm

Witamy na pokładzie! Witamy kolejnego doradcę zarządu!
Awatar użytkownika
Marek

Marek Czw Paź 24, 2019 2:58 pm

Czyli co? TOMEK S. pokieruje tym dzialem?
Awatar użytkownika
Adam

Adam Czw Paź 24, 2019 4:17 pm

A wydawałoby się że Paweł jest nie do ruszenia
Awatar użytkownika
jackiechan

jackiechan Czw Paź 24, 2019 5:51 pm

Chcę się sprawdzić w innej roli w nowym otoczeniu. Od wielu lat zajmuję się internetem i zostanę w tej branży - uzasadnia Wujec. Czyli z korporacyjnego na prozę życia " W Agorze jest "wujowo" że spiernicza stąd każdy kto ma jakąkolwiek możliwośc... a będzie jeszcze bardziej wujowo"
Awatar użytkownika
Pudel

Pudel Czw Paź 24, 2019 5:55 pm

"Insider" napisał(a): Pracowałem kiedyś w Agorze przez kilka lat jako robol. Pierwszego dnia przedstawiono mnie Helence (bardzo ważna osoba wtedy w tej firmie, współzałożycielka). Spojrzała na mnie i jakby ze zdziwieniem spytała przedstawiającego mnie menedżera "od kogo on jest?". - Od nikogo, z rekrutacji - odpowiedział menedżer. Helenka nagle straciła zainteresowanie, nic nie powiedziała, nie spojrzała już w naszą stronę, zaciągnęła się papierosem i wróciła do czytania. Wyszliśmy cichutko z jej gabinetu. Nie byłem synem jej koleżanki, kolegi, ani nikogo znanego. To było dawno temu, więc może teraz jest inaczej
W punkt!!!!
Awatar użytkownika
Juhu

Juhu Czw Paź 24, 2019 6:14 pm

@jakiechan może i w Ago jest ujowo ale dla Pawła to było miejsce idealne. Kariera za nazwisko, nigdy nie musiał udowadniać ze jest dobry. Za to jak traktował ludzi w innych ir. firmach by dawno poleciał. Teraz ma problem, bo nikt na rynku nie da mu takich $ jak Agora. Odstawili go na boczny tor, przez rok nie przyniósł żadnej realnej wartości, wiec w końcu mu podziękowano.
Duże zarobki, niskie ROI. Excel wskazał osobę do wycięcia.
Awatar użytkownika
Ciekawy

Ciekawy Czw Paź 24, 2019 6:24 pm

Tomek Sofuł zostanie szefem tam?
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości