[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Piotr Kaczkowski nie wróci do Trójki. "Odezwę się niebawem"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zag

Re: Piotr Kaczkowski nie wróci do Trójki. "Odezwę się niebawem"

Zag Pon Sie 31, 2020 8:15 am

Emerytura bardzo zasłużona.
Awatar użytkownika
P

P Pon Sie 31, 2020 8:46 am

Na naszych oczach brunatni burzą, rujnują, niszczą. Taki sam proces odbywał się w latach 30. w Niemczech. Tam też to bagatelizowali, śmiali się, ignorowali...
Awatar użytkownika
xDDx

xDDx Pon Sie 31, 2020 9:21 am

Serio czas zebrać pozostałość dobrej Trójki (Kaczor, Stelmi, Baron, Marcel...) i stworzyć radio internetowe, żeby ludzie jeszcze mieli trochę radości z życia.
Awatar użytkownika
Bazyl

Bazyl Pon Sie 31, 2020 10:22 am

"xDDx" napisał(a): Serio czas zebrać pozostałość dobrej Trójki (Kaczor, Stelmi, Baron, Marcel...) i stworzyć radio internetowe, żeby ludzie jeszcze mieli trochę radości z życia.

Ale słyszałeś o Radiu Nowy Świat?
Awatar użytkownika
xDDx

xDDx Pon Sie 31, 2020 10:30 am

"Bazyl" napisał(a):
"xDDx" napisał(a): Serio czas zebrać pozostałość dobrej Trójki (Kaczor, Stelmi, Baron, Marcel...) i stworzyć radio internetowe, żeby ludzie jeszcze mieli trochę radości z życia.

Słyszałem i nawet jest patronem :). A jaki jest problem by jeszcze jedno radio powstało
Awatar użytkownika
Bazyl

Bazyl Pon Sie 31, 2020 11:22 am

"xDDx" napisał(a):
"Bazyl" napisał(a):

Słyszałem i nawet jest patronem . A jaki jest problem by jeszcze jedno radio powstało

Gdy będzie zbyt dużo możliwości może okazać się, że żadnemu nie wystarczy wsparcia i oba upadną. Niech najpierw okrzepnie jedno, dobre i z tygodnia na tydzień moim zdaniem lepsze RDŚ. W tej chwili patronuję RDŚi Rosiakowi i myślę o Droździe. Nie jestem pewien czy wspierałbym kolejny pomysł nawet ludzi trójki.
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Pon Sie 31, 2020 11:27 am

Czekam na Pana z ogromną niecierpliwością. Zastanawiała mnie Pańska nieobecność w Trójce Kuby, teraz znam przyczynę. Jest Pan niesamowicie mądrym człowiekiem. Mam nadzieję do usłyszenia w RNS :-)
Awatar użytkownika
Szczęka

Szczęka Pon Sie 31, 2020 11:38 am

"Bazyl" napisał(a):
"xDDx" napisał(a):
"Bazyl" napisał(a):

Słyszałem i nawet jest patronem . A jaki jest problem by jeszcze jedno radio powstało

Gdy będzie zbyt dużo możliwości może okazać się, że żadnemu nie wystarczy wsparcia i oba upadną. Niech najpierw okrzepnie jedno, dobre i z tygodnia na tydzień moim zdaniem lepsze RDŚ. W tej chwili patronuję RDŚi Rosiakowi i myślę o Droździe. Nie jestem pewien czy wspierałbym kolejny pomysł nawet ludzi trójki.

Ja wsparłem RNŚ, Rosiaka, Drozda i Bugalskiego oraz Radiospację, jakby powstało radio z tymi ludzmi wymienionymi wyżej to chętnie wspomogę
Awatar użytkownika
Dariusz

Dariusz Pon Sie 31, 2020 12:41 pm

"zwiadowca" napisał(a): Czekam na Pana z ogromną niecierpliwością. Zastanawiała mnie Pańska nieobecność w Trójce Kuby, teraz znam przyczynę. Jest Pan niesamowicie mądrym człowiekiem. Mam nadzieję do usłyszenia w RNS

Nadzieje wydają się być płonne - Kaczkowski i Jethon nie przepadają za sobą, delikatnie mówiąc.:)
Awatar użytkownika
Kołek

Kołek Pon Sie 31, 2020 1:32 pm

"Dariusz" napisał(a):
"zwiadowca" napisał(a): Czekam na Pana z ogromną niecierpliwością. Zastanawiała mnie Pańska nieobecność w Trójce Kuby, teraz znam przyczynę. Jest Pan niesamowicie mądrym człowiekiem. Mam nadzieję do usłyszenia w RNS

Nadzieje wydają się być płonne - Kaczkowski i Jethon nie przepadają za sobą, delikatnie mówiąc.

Stąd warto spróbować coś nowego wziąć Kubę na Dyrektora, zagarnąć 3 Piotrków i nakłonić czwartego (Przedmiotowego w tytule :)), do tego Margan, Michał O., Katarzyna B., Marcina Cichońskiego i od 1 grudnia w necie mamy radio E lub radio 33
Awatar użytkownika
słuchacz

słuchacz Pon Sie 31, 2020 1:43 pm

Piotr Kaczkowski to legenda, mógłby sam swoje radio zrobić
Awatar użytkownika
Bazyl

Bazyl Pon Sie 31, 2020 2:52 pm

"słuchacz" napisał(a): Piotr Kaczkowski to legenda, mógłby sam swoje radio zrobić

Radio to nie kanał na YT. Nikt nie zrobi samemu radia, bo samo przygotowanie się do audycji to potężna praca a dopiero potem sama emisja. Szczególnie gdy ma się tek przygotowane programy jak miał pan Kaczkowski.
Awatar użytkownika
Art

Art Pon Sie 31, 2020 2:59 pm

"Bazyl" napisał(a):

Tam wszyscy się nie zmieszczą. Częściowo ma inny profil - szczególnie jeśli chodzi o odpowiedniki ZD3 :-(
Awatar użytkownika
Art

Art Pon Sie 31, 2020 3:02 pm

I jeszcze ludzi z ZD3 koniecznie... To mógłbym współfinansować...
Awatar użytkownika
xDDx

xDDx Pon Sie 31, 2020 3:15 pm

"Art" napisał(a): I jeszcze ludzi z ZD3 koniecznie... To mógłbym współfinansować...

Czyli są chętni :)
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości