WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
maksiu

Re: Piotr Kaczkowski po 57 latach odchodzi z Trójki. „Miałem piękne życie radiowe”

maksiu Śro Maj 20, 2020 9:27 am

reczne sterowanie piosenką i rewolucja i oburzenie. Czy ktoś zauważył że w eterze 99% muzyki jest recznie sterowane przez tzw dyr muzycznych stacji czyli ludzi klepiących w klawiature i kompletnie zwisa im czy włąsnie układają playlistę disco polo czy rockową. ma się zgadzać rotacja tych kilku kawałków na krzyż.
Awatar użytkownika
zofia

Re: Piotr Kaczkowski po 57 latach odchodzi z Trójki. „Miałem piękne życie radiowe”

zofia Śro Maj 20, 2020 9:30 am

pomijając okoliczności to i Kaczkowski i Mann i Niedźwiedzki są w wieku emerytalnym więc jesli wogóle pracują to jednak powinni usuwać się w cien i robić miejsce młodszym a tu chyba jest oczekiwanie zeby ostani oddech wydali z siebie przed mikrofonem.
Awatar użytkownika
Ejże

Ejże Śro Maj 20, 2020 9:39 am

"zofia" napisał(a): pomijając okoliczności to i Kaczkowski i Mann i Niedźwiedzki są w wieku emerytalnym więc jesli wogóle pracują to jednak powinni usuwać się w cien i robić miejsce młodszym a tu chyba jest oczekiwanie zeby ostani oddech wydali z siebie przed mikrofonem.

Gdybyś słuchała Trójki wiedziałabyś, że mało kto robił w ostatnich latach tak wiele dla młodych artystów, co Kaczkowski
Awatar użytkownika
Kawka

Kawka Śro Maj 20, 2020 9:43 am

Kaczkowski był w niewielkim wymiarze obecny w Trójce . Idealnym do jego wieku . Proszę dokładnie ramówki sprawdzić .
"Ejże" napisał(a):
"zofia" napisał(a): pomijając okoliczności to i Kaczkowski i Mann i Niedźwiedzki są w wieku emerytalnym więc jesli wogóle pracują to jednak powinni usuwać się w cien i robić miejsce młodszym a tu chyba jest oczekiwanie zeby ostani oddech wydali z siebie przed mikrofonem.

Gdybyś słuchała Trójki wiedziałabyś, że mało kto robił w ostatnich latach tak wiele dla młodych artystów, co Kaczkowski
Awatar użytkownika
zofia

zofia Śro Maj 20, 2020 9:45 am

"Kawka" napisał(a): Kaczkowski był w niewielkim wymiarze obecny w Trójce . Idealnym do jego wieku . Proszę dokładnie ramówki sprawdzić .
"Ejże" napisał(a):

a gdzie ja piszę o artystach? mówię o pracownikach.
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Śro Maj 20, 2020 9:56 am

No to jak już zwolennicy "dekomunizacji" są zadowoleni, że nie ma żadnych starych dziennikarzy,
to czekamy na te zastępy zdolnej, prawej młodzieży i jej gusta muzyczne.
Awatar użytkownika
Jan

Jan Śro Maj 20, 2020 9:58 am

Najwyższa pora na emeryturę, czas zrobić miejsce młodszym
Awatar użytkownika
enum

enum Śro Maj 20, 2020 10:07 am

Czyli gdyby nie"afera" , siedziałby tam i siedział .Ta wspaniała Trójka traciła słuchaczy,a oni trwali.Gdyby zbadać średni wiek, to mogli by się reklamować "Najstarsze radio w Polsce".
Jak śpiewa Perfect " Wszystko ma swój kres" i "trzeba że sceny zejść".
Trójka to nie jest prywatne radio za publiczne pieniądze.
Awatar użytkownika
nicky

nicky Śro Maj 20, 2020 10:09 am

"Warszawiak" napisał(a): I bardzo dobrze, nie będę tęsknił. To zakorzenione w PRL i niezlustrowane radio powinno zostać rozwiązane już dawno.
tam aż roiło się od agentów obcych wywiadów, dlatego tak chętnie spółki SP inwestowały w to radio. Teraz się to wszystko skończy będziemy mieli poranny różaniec, koronki i wieczorne audycje wychowanków szkoły toruńskiej.... aaa i jeszcze za to wszystko sam zapłacisz z podatków
Awatar użytkownika
Imperialista

Imperialista Śro Maj 20, 2020 10:12 am

"suchy" napisał(a):
"TakaPrawda" napisał(a): Po 56 latach? Chciałbym mieć taką stabilną pracę. Czekam na info aż ktoś stamtąd odejdzie po 69 albo 75 latach! A tak na serio to kto normalny w dobie Spotify, Tidal czy Youtube podnieca się tym, że ktoś coś zrobił z listą przebojów w jednej ze stacji radiowych? Zapewne jedynie wierni widzowie tvn24 bo widzę, że ta stacja traktuje to na antenie jak wypowiedzenie wojny USA. Nie ma ostatnio nic ważniejszego tam niż te pierdoły o Trójce
I z takim po.pier.dol.onym suwerenem muszę żyć w jednym kraju. Za jakie grzechy, Panie...
to troll rosyjski wysyłany z gabinetu ZZ
Awatar użytkownika
Bis

Bis Śro Maj 20, 2020 10:12 am

To swietna szansa by trójka znów stala się radiem młodych. Mozna zatrudnić młodych zorientowanych zbuntowanych dj. Zafascynowanych odkrywaniem nowych dźwięków. Ja wie że 50 letnim nastolatkom to sie nie spodoba, ale czy fenomen Trójki w latach 80 polegal na tym że redaktor "odkrywał" na nowo muzyke lat 40 czy 50? Szkoda że PiS swoim zwyczajem zmarnuje tą szansę :(
Awatar użytkownika
kul

kul Śro Maj 20, 2020 10:20 am

Komu nie pasuje praca w trójce , niech odchodzą , jest tylu młodych , którzy chętnie ich zastąpią.Trzeba młodych w radiu , a nie starych wyjadaczy .Starzy, to było towarzystwo wzajemnej adoracji.
Awatar użytkownika
zed

zed Śro Maj 20, 2020 10:27 am

"kul" napisał(a): Komu nie pasuje praca w trójce , niech odchodzą , jest tylu młodych , którzy chętnie ich zastąpią.Trzeba młodych w radiu , a nie starych wyjadaczy .Starzy, to było towarzystwo wzajemnej adoracji.

Jest wielu młodych znawców koni w Polsce, dlatego Janów ma się za PiS tak doskonale.
Awatar użytkownika
kul

kul Śro Maj 20, 2020 10:46 am

"zed" napisał(a):
"kul" napisał(a): Komu nie pasuje praca w trójce , niech odchodzą , jest tylu młodych , którzy chętnie ich zastąpią.Trzeba młodych w radiu , a nie starych wyjadaczy .Starzy, to było towarzystwo wzajemnej adoracji.

Jest wielu młodych znawców koni w Polsce, dlatego Janów ma się za PiS tak doskonale.
O młody znawca koni się odezwał,a a tu o czym innym był temat.
Awatar użytkownika
:D

:D Śro Maj 20, 2020 10:48 am

"TakaPrawda" napisał(a): Po 56 latach? Chciałbym mieć taką stabilną pracę. Czekam na info aż ktoś stamtąd odejdzie po 69 albo 75 latach! A tak na serio to kto normalny w dobie Spotify, Tidal czy Youtube podnieca się tym, że ktoś coś zrobił z listą przebojów w jednej ze stacji radiowych? Zapewne jedynie wierni widzowie tvn24 bo widzę, że ta stacja traktuje to na antenie jak wypowiedzenie wojny USA. Nie ma ostatnio nic ważniejszego tam niż te pierdoły o Trójce

Dziubasku, bo tu nie chodzi o Trojke a o zasade "my wiemy lepiej jak ma wygladac wynik wyborow". A Trojka pokazuje jak do tego podchodzi PiS. Trojka to tylko ta iskra, ktora padla na beczke prochu, a jak tego nie rozumiesz, to poczekac az ta beczka wybuchnie ci w twarz.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości