WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kalkolo

Re: Piotr Kaczkowski po 57 latach odchodzi z Trójki. „Miałem piękne życie radiowe”

Kalkolo Śro Maj 20, 2020 10:50 am

Kapitan Kaczkowski schodzi ostatni ... Niczym wiele lat temu w Nocnej tonacji ...przy pierwszej GENIALNEJ prezentacji "The WALL" kiedy runęła ściana ... ale wtedy Piotr powiedział : to nic, on sobie tą ścianę odbuduje, to jest jego ściana..." Mistrzu, mistrzów ! Dużo zdrowia i nadziei, że tę trójkową ścianę też odbudujemy !
Awatar użytkownika
:D

Re: Piotr Kaczkowski po 57 latach odchodzi z Trójki. „Miałem piękne życie radiowe”

:D Śro Maj 20, 2020 10:55 am

"Ja" napisał(a): Ortografii jednak ta radiostacja dla inteligentów cię nie nauczyła.

A odkąd to radio uczy ortografii, dziubasku?
Awatar użytkownika
zed

zed Śro Maj 20, 2020 11:00 am

"kul" napisał(a):
"zed" napisał(a):
"kul" napisał(a): Komu nie pasuje praca w trójce , niech odchodzą , jest tylu młodych , którzy chętnie ich zastąpią.Trzeba młodych w radiu , a nie starych wyjadaczy .Starzy, to było towarzystwo wzajemnej adoracji.

Jest wielu młodych znawców koni w Polsce, dlatego Janów ma się za PiS tak doskonale.
O młody znawca koni się odezwał,a a tu o czym innym był temat.

O tym samym.
Awatar użytkownika
ona

ona Śro Maj 20, 2020 11:01 am

"TakaPrawda" napisał(a): Po 56 latach? Chciałbym mieć taką stabilną pracę. Czekam na info aż ktoś stamtąd odejdzie po 69 albo 75 latach! A tak na serio to kto normalny w dobie Spotify, Tidal czy Youtube podnieca się tym, że ktoś coś zrobił z listą przebojów w jednej ze stacji radiowych? Zapewne jedynie wierni widzowie tvn24 bo widzę, że ta stacja traktuje to na antenie jak wypowiedzenie wojny USA. Nie ma ostatnio nic ważniejszego tam niż te pierdoły o Trójce

co ty wiesz o radiu? co ty wiesz o OSOBOWOŚCIACH? co ty wiesz o wartościach? i jest coś jeszcze jak LUDZIE z KLASĄ!!! ale ty nie masz o tym pojęcia, smutne.
Awatar użytkownika
gość

gość Śro Maj 20, 2020 11:11 am

"zbyhm" napisał(a):
"Warszawiak" napisał(a): I bardzo dobrze, nie będę tęsknił. To zakorzenione w PRL i niezlustrowane radio powinno zostać rozwiązane już dawno.

prawda, dodam jeszcze że pewnie będzie audyt komórki szefa trujki potem Pani prezes, następnie pana cz........., a do prezesa wszystkich prezesów pewnie nie dojdzie bo sam ON znajdzie się z wieczną wizytą u mamy, czego mu życzę.

Chamstwo!
Awatar użytkownika
ależ to juz było...

ależ to juz było... Śro Maj 20, 2020 11:12 am

"W USA w latach 50. i 60. gdy muzyka popularna generowała duże pieniądze, był taki sławny Alan Freed https://pl.wikipedia.org/wiki/Alan_Freed . Wymyślił, że za pieniądze można lansować niektóre płyty, co zwiększy zyski dla wytwórni... i dla siebie. Sprawa zrobiła się głośna, ale metoda nie zanikła. Do Polski dotarła kilkanaście lat później, choć przemysł fonograficzny tutaj był skromny. Za pieniądze robi się pseudofilmy, pseudomuzykę, pseudoteatr - w celu manipulacji opinią publiczną".
Awatar użytkownika
:D

:D Śro Maj 20, 2020 11:15 am

"1245" napisał(a): Czyli emeryci odchodzą na emeryturę (oczywiście fachowcy, jeśli będą chcieli, bez problemu znajdą pracę w innych rozgłośniach). Czas na młodych.

Czarneckiego, Rachonia, Pereire, Semke...
Awatar użytkownika
ciekawie się robi-jest potwierdzenie procederu

ciekawie się robi-jest potwierdzenie procederu Śro Maj 20, 2020 11:19 am

"W tzw. rozgłośniach komercyjnych playlista jest układana tylko za pieniądze i nikt się z tym nie kryje - najwyżej opłacony chłam leci najczęściej. Wartość muzyczna nie ma żadnego znaczenia. Lista "Trujki" ( vox populi w latach osiemdziesiątych tak ochrzcił tę jaczejkę ubowską, Pagart należał do wojskówki) miała uchodzić za obiektywny glos słuchaczy, z których "funkcjonariusze frontu młodzieżowego" robili sobie kpiny cenzurując ją od zawsze wg kryteriów "ideologicznych", a przy okazji brali łąpówki za wstawianie na biorące miejsca.Tajemnicą Poliszynela jest że... niektórzy co roku jeździli na wakacje na 2 miesiące do Australii"
--------------------------
Wpisz do Youtube:"Kazik, Trójka, Niedzwiecki cenzura i kasa, plus lustracyjne zapędy PiS-u"
Awatar użytkownika
oo2

oo2 Śro Maj 20, 2020 11:21 am

"smiechuwarte" napisał(a): Pan Kazik ma darmową promocję siębie i swojego hitu. Tak samo jak pan Jakubik, którego usunięto z Opola w 2017 roku z zespołem i wysmażonym "przebojem" Kto po 3 latach o tym pamięta?Kto pamięta tamtą piosenkę?

ja
Awatar użytkownika
Płacę i mam

Płacę i mam Śro Maj 20, 2020 11:41 am

"Stalin" napisał(a):
"Jagoda" napisał(a):
"słuchacz" napisał(a): Przez ostatnie 4 lata uważałem, że słowa o końcu, upadku Trójki są mocno przesadzone, że jest jeszcze wiele wartościowych audycji do słuchania. Ale teraz stwierdzam z całą pewnością: TRÓJKI JUŻ NIE MA.

W tej trudnej dla Ciebie sytuacji można Ci życzyć tylko jednego: nie zesraj się facet!

Nie facet, tylko Jagoda.

Jagoda to jego pseudonim operacyjny
Awatar użytkownika
Katana

Katana Śro Maj 20, 2020 12:13 pm

Szkoda to wielka,mógł doczekać setki, byłaby feta wielka.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Śro Maj 20, 2020 12:35 pm

To chyba rekord Trójki. Prawdziwy weteran. Pewnie odejdzie jego córka i Leszek Adamczyk oraz Stelmach i Baron. Pokażą, że byli dla siebie jak jedna rodzina. W ostatnich latach bez etatu. Przebił wynik Manna, który miał umowę o dzieło. Dawny dyrektor stacji do 2000 roku. Legenda i kultura wysokiej klasy. 20 lat minie w grudniu od Pierwszej Wersji Karpia, tej z Wałkuskim.
Awatar użytkownika
Dariusz

Dariusz Śro Maj 20, 2020 12:42 pm

"Gość X" napisał(a): To chyba rekord Trójki. Prawdziwy weteran. Pewnie odejdzie jego córka i Leszek Adamczyk oraz Stelmach i Baron. Pokażą, że byli dla siebie jak jedna rodzina. W ostatnich latach bez etatu. Przebił wynik Manna, który miał umowę o dzieło. Dawny dyrektor stacji do 2000 roku. Legenda i kultura wysokiej klasy. 20 lat minie w grudniu od Pierwszej Wersji Karpia, tej z Wałkuskim.
Własnie odszedł Stelmach.
Awatar użytkownika
Ziew;)

Ziew;) Śro Maj 20, 2020 12:49 pm

"Jagoda" napisał(a):
"słuchacz" napisał(a): Przez ostatnie 4 lata uważałem, że słowa o końcu, upadku Trójki są mocno przesadzone, że jest jeszcze wiele wartościowych audycji do słuchania. Ale teraz stwierdzam z całą pewnością: TRÓJKI JUŻ NIE MA.

W tej trudnej dla Ciebie sytuacji można Ci życzyć tylko jednego: nie zesraj się facet!
czyżby rządowym funkcjonariuszom rzuconym w Sieć dla obrony narracji niemiłosiernie nam panujących zaczynały puszczać nerwy? Zamiast merytorycznej dyskusji odzywki spod budki z piwem? Pycha kroczy przed upadkiem,.
Awatar użytkownika
Bronek z powiśla

Bronek z powiśla Śro Maj 20, 2020 1:51 pm

Zadałem sobie trud obiektywnego sprawdzenia w monitoringu radiowym, jaka stacja grała utwór aspirujący na nr1 : Bartas Szymoniak - Wojownik Z Miłości. Wiecie ile razy był grany? Przez dwa miesiące około 30 razy!? z czego połowa grała trójka, potem kilka stacji regionalnych. Oznacza to zupełną lipę i potwierdzenie, że to ten utwór był pompowany przez fake konta na liście Trójki.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość