WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
tylko fakty

Re: Piotr Kaczkowski po 57 latach odchodzi z Trójki. „Miałem piękne życie radiowe”

tylko fakty Śro Maj 20, 2020 2:13 pm

Kaczkowski
1968 - a on grał
1970 - a on grał
1976 - a on grał
1981 - a on grał
1988 - a on grał
2020 - a on nie gra, bo na liście jego kumpel piosenki poprzestawiał
Awatar użytkownika
wujek_wujka_stryjecznego_dziadek

Re: Piotr Kaczkowski po 57 latach odchodzi z Trójki. „Miałem piękne życie radiowe”

wujek_wujka_stryjecznego_dziadek Śro Maj 20, 2020 3:48 pm

Zrobili sobie z polskiego radia swój folwark i myśleli, że tak będzie do końca świata.... niech ta "szlachta" spróbuje swoich sił w stacjach komercyjnych ii zobaczymy czy tak bardzo będzie chciał ich ktoś słuchać... nie daję wam nawet 3 próbnych miesięcy.
Awatar użytkownika
Xxx

Xxx Śro Maj 20, 2020 7:58 pm

Z całym szacunkiem, ale ten pan od 9 lat powinien być na emeryturze.
Awatar użytkownika
wie ktoś?

wie ktoś? Śro Maj 20, 2020 8:10 pm

Czy Niedźwiecki zamierza coś z tym zrobić, że publiczne ogłoszono, iż robi przewały?
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Śro Maj 20, 2020 11:15 pm

"greg" napisał(a):
"Jagoda" napisał(a):
"słuchacz" napisał(a): Przez ostatnie 4 lata uważałem, że słowa o końcu, upadku Trójki są mocno przesadzone, że jest jeszcze wiele wartościowych audycji do słuchania. Ale teraz stwierdzam z całą pewnością: TRÓJKI JUŻ NIE MA.

W tej trudnej dla Ciebie sytuacji można Ci życzyć tylko jednego: nie zesraj się facet!

twój komentarz pokazuje czym różnią się Kaczkowski i jego słuchacze od takich śmieci jak ty

A w czym Twój komentarz jest lepszy?
Awatar użytkownika
orion2

orion2 Śro Maj 20, 2020 11:32 pm

"wujek_wujka_stryjecznego_dziadek" napisał(a): Zrobili sobie z polskiego radia swój folwark i myśleli, że tak będzie do końca świata.... niech ta "szlachta" spróbuje swoich sił w stacjach komercyjnych ii zobaczymy czy tak bardzo będzie chciał ich ktoś słuchać... nie daję wam nawet 3 próbnych miesięcy.

Sporo racji jest w tym co piszesz. Pan Marek już się przekonał jaki miód czekał na niego w komercji. Uciekał na stare śmieci stamtąd, aż się kurzyło.
Awatar użytkownika
orion2

orion2 Śro Maj 20, 2020 11:35 pm

Wielkie podziękowania dla Pana Piotra. Mój absolutny autorytet i osoba nr 1 w Trójce.
Awatar użytkownika
samira

samira Czw Maj 21, 2020 10:49 am

"orion2" napisał(a): Wielkie podziękowania dla Pana Piotra. Mój absolutny autorytet i osoba nr 1 w Trójce.
mało wierz o tym tzw autotytecie
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Sob Maj 23, 2020 1:47 am

Dla mnie Trójka skończyła się już prawie 20 lat temu, gdy usunięto p. Piotra ze stanowiska dyrektora. Piotr Kaczkowski był OSTATNIM niepolitycznym szefem Trójki. Potem zaczęło się promowanie miernot muzycznych typu Podsiadło, Zalewski, Organek i całej tej machiny Męskiego Grania.
Awatar użytkownika
To mój JEDYNY MISTRZ 3-ki

To mój JEDYNY MISTRZ 3-ki Pon Maj 25, 2020 2:50 pm

PIOTR KACZKOWSKI - ukształtował mnie muzycznie a i literacko również. Od lat 70-tych zeszłego wieku. KOCHAM ten głos i styl mówienia - MAGIA! SZACUNEK FOREVER!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość