[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Piotr Kaczkowski po 56 latach odchodzi z Trójki. „Miałem piękne życie radiowe”

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
słuchacz

Piotr Kaczkowski po 56 latach odchodzi z Trójki. „Miałem piękne życie radiowe”

słuchacz Śro Maj 20, 2020 12:42 am

Przez ostatnie 4 lata uważałem, że słowa o końcu, upadku Trójki są mocno przesadzone, że jest jeszcze wiele wartościowych audycji do słuchania. Ale teraz stwierdzam z całą pewnością: TRÓJKI JUŻ NIE MA.
Awatar użytkownika
TakaPrawda

Re: Piotr Kaczkowski po 56 latach odchodzi z Trójki. „Miałem piękne życie radiowe”

TakaPrawda Śro Maj 20, 2020 12:43 am

Po 56 latach? Chciałbym mieć taką stabilną pracę. Czekam na info aż ktoś stamtąd odejdzie po 69 albo 75 latach! A tak na serio to kto normalny w dobie Spotify, Tidal czy Youtube podnieca się tym, że ktoś coś zrobił z listą przebojów w jednej ze stacji radiowych? Zapewne jedynie wierni widzowie tvn24 bo widzę, że ta stacja traktuje to na antenie jak wypowiedzenie wojny USA. Nie ma ostatnio nic ważniejszego tam niż te pierdoły o Trójce
Awatar użytkownika
Jagoda

Re: Piotr Kaczkowski po 56 latach odchodzi z Trójki. „Miałem piękne życie radiowe”

Jagoda Śro Maj 20, 2020 12:45 am

"słuchacz" napisał(a): Przez ostatnie 4 lata uważałem, że słowa o końcu, upadku Trójki są mocno przesadzone, że jest jeszcze wiele wartościowych audycji do słuchania. Ale teraz stwierdzam z całą pewnością: TRÓJKI JUŻ NIE MA.

W tej trudnej dla Ciebie sytuacji można Ci życzyć tylko jednego: nie zesraj się facet!
Awatar użytkownika
Nick

Nick Śro Maj 20, 2020 12:46 am

Prawdziwa ikona i okno na muzyczny swiat dla kilku pokolen.. Wszystkiego dobrego
Awatar użytkownika
Stalin

Stalin Śro Maj 20, 2020 12:49 am

"Jagoda" napisał(a):
"słuchacz" napisał(a): Przez ostatnie 4 lata uważałem, że słowa o końcu, upadku Trójki są mocno przesadzone, że jest jeszcze wiele wartościowych audycji do słuchania. Ale teraz stwierdzam z całą pewnością: TRÓJKI JUŻ NIE MA.

W tej trudnej dla Ciebie sytuacji można Ci życzyć tylko jednego: nie zesraj się facet!

Nie facet, tylko Jagoda.
Awatar użytkownika
Xzbkt

Xzbkt Śro Maj 20, 2020 12:53 am

Słuchałem Trójki od 20 do 22 i słowa mniej niż w RMF FM
Awatar użytkownika
Warszawiak

Warszawiak Śro Maj 20, 2020 12:55 am

I bardzo dobrze, nie będę tęsknił. To zakorzenione w PRL i niezlustrowane radio powinno zostać rozwiązane już dawno.
Awatar użytkownika
Stary dziadek

Stary dziadek Śro Maj 20, 2020 12:56 am

"TakaPrawda" napisał(a): Po 56 latach? Chciałbym mieć taką stabilną pracę. Czekam na info aż ktoś stamtąd odejdzie po 69 albo 75 latach! A tak na serio to kto normalny w dobie Spotify, Tidal czy Youtube podnieca się tym, że ktoś coś zrobił z listą przebojów w jednej ze stacji radiowych? Zapewne jedynie wierni widzowie tvn24 bo widzę, że ta stacja traktuje to na antenie jak wypowiedzenie wojny USA. Nie ma ostatnio nic ważniejszego tam niż te pierdoły o Trójce

Widać pan młody i nie wie, że kiedyś tylko w radiu można było muzyki słuchać, a tym bardziej nowej muzyki z zagranicy. Nie będę panu tego tłumaczył, jak Pan Piotr Kaczkowski uczył nas muzyki, rocka, wyrabiał nam gusty. W tamtych czasach nie było to łatwe, kiedy nowa płyta kosztowała w dolarach tyle, co miesięczna pensja w Polsce w złotówkach. I jeszcze trzeba było załatwiać, żeby ktoś ją przywiózł lub przysłał do kraju. Ale to stare czasy. A stabilna praca - jak pan jest dobry, to ją znajdzie, a jak straci, bez kłopotu znajdzie następną. Wystarczy być dobrym, naprawdę dobrym, niekoniecznie w pochopnych i kąśliwych komentarzach... Powodzenia życzę
Awatar użytkownika
Stalin

Stalin Śro Maj 20, 2020 1:08 am

"Xzbkt" napisał(a): Słuchałem Trójki od 20 do 22 i słowa mniej niż w RMF FM
Bo tam już nie ma kto mówić.
Awatar użytkownika
zbyhm

zbyhm Śro Maj 20, 2020 1:12 am

"Warszawiak" napisał(a): I bardzo dobrze, nie będę tęsknił. To zakorzenione w PRL i niezlustrowane radio powinno zostać rozwiązane już dawno.

prawda, dodam jeszcze że pewnie będzie audyt komórki szefa trujki potem Pani prezes, następnie pana cz........., a do prezesa wszystkich prezesów pewnie nie dojdzie bo sam ON znajdzie się z wieczną wizytą u mamy, czego mu życzę.
Awatar użytkownika
kamieni kupa

kamieni kupa Śro Maj 20, 2020 1:15 am

"Stary dziadek" napisał(a):
"TakaPrawda" napisał(a): Po 56 latach? Chciałbym mieć taką stabilną pracę. Czekam na info aż ktoś stamtąd odejdzie po 69 albo 75 latach! A tak na serio to kto normalny w dobie Spotify, Tidal czy Youtube podnieca się tym, że ktoś coś zrobił z listą przebojów w jednej ze stacji radiowych? Zapewne jedynie wierni widzowie tvn24 bo widzę, że ta stacja traktuje to na antenie jak wypowiedzenie wojny USA. Nie ma ostatnio nic ważniejszego tam niż te pierdoły o Trójce

Widać pan młody i nie wie, że kiedyś tylko w radiu można było muzyki słuchać, a tym bardziej nowej muzyki z zagranicy. Nie będę panu tego tłumaczył, jak Pan Piotr Kaczkowski uczył nas muzyki, rocka, wyrabiał nam gusty. W tamtych czasach nie było to łatwe, kiedy nowa płyta kosztowała w dolarach tyle, co miesięczna pensja w Polsce w złotówkach. I jeszcze trzeba było załatwiać, żeby ktoś ją przywiózł lub przysłał do kraju. Ale to stare czasy. A stabilna praca - jak pan jest dobry, to ją znajdzie, a jak straci, bez kłopotu znajdzie następną. Wystarczy być dobrym, naprawdę dobrym, niekoniecznie w pochopnych i kąśliwych komentarzach... Powodzenia życzę

Zgadzam sie z Panem.Ale mówi się "Ludzie nie powinni widzieć jak robi się kiełbasę i politykę" .Teraz doszło i "jak się robi Listę Przebojów Niedzwieckiego
Awatar użytkownika
greg

greg Śro Maj 20, 2020 1:19 am

"Jagoda" napisał(a):

twój komentarz pokazuje czym różnią się Kaczkowski i jego słuchacze od takich śmieci jak ty
Awatar użytkownika
suchy

suchy Śro Maj 20, 2020 1:38 am

I z takim po.pier.dol.onym suwerenem muszę żyć w jednym kraju. Za jakie grzechy, Panie...
Awatar użytkownika
Aga

Aga Śro Maj 20, 2020 2:08 am

Serce pęka. Komu to radio przeszkadzało, czemu nam to zrobiliście ?
Awatar użytkownika
.

. Śro Maj 20, 2020 2:23 am

Infantylne. Ten gość ze sluchalnscia w granicach błędu statystycznego juz dawno nie powinien pracować w Polskim Radio.
Żegnany, bez żalu.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości