WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Bodo70

Re: Piotr Kaczkowski po 56 latach odchodzi z Trójki. „Miałem piękne życie radiowe”

Bodo70 Śro Maj 20, 2020 2:25 am

No i co, pani Kamińska i panie Kowalczewski, jesteście z siebie dumni? Kolejna ważna instytucja kultury w Polsce zniszczona waszymi rękami - i to z powodu jednej piosenki o "szeregowym pośle"! Jesteście megaszkodnikami - do dymisji natychmiast!!!!
Awatar użytkownika
zz

Re: Piotr Kaczkowski po 56 latach odchodzi z Trójki. „Miałem piękne życie radiowe”

zz Śro Maj 20, 2020 6:04 am

Kaczkowski ja wychowałem się na twoich programach.Jesteś WIELKI!!!!!
Awatar użytkownika
Little Big Horn

Little Big Horn Śro Maj 20, 2020 7:04 am

Symboliczny koniec Trójki
Awatar użytkownika
Jurek

Jurek Śro Maj 20, 2020 7:42 am

Trójka była stacją dla inteligentnych ludzi. Oczywiście ta z przed 5 lat. Ci co nie rozumieją czemu teraz jest taki szum, nie muszą się martwic. Po prostu nie wszyscy musieli słuchać Trójki.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Śro Maj 20, 2020 7:54 am

Ortografii jednak ta radiostacja dla inteligentów cię nie nauczyła.
Awatar użytkownika
1245

1245 Śro Maj 20, 2020 8:04 am

Czyli emeryci odchodzą na emeryturę (oczywiście fachowcy, jeśli będą chcieli, bez problemu znajdą pracę w innych rozgłośniach). Czas na młodych.
Awatar użytkownika
tadek

tadek Śro Maj 20, 2020 8:05 am

Niech odejdą wszyscy którzy znacząco chrząkają do mikrofonu. Wystarczy już tych zabaw w sprywatyzowaną przez czekoladowy zespół stację
Awatar użytkownika
wlad

wlad Śro Maj 20, 2020 8:19 am

Nad pacyfikacją Zetki nikt nie płakał. A w swoim czasie to było świetne radio.
Awatar użytkownika
ręka boksera

ręka boksera Śro Maj 20, 2020 8:20 am

abstrahując od faktycznie słabej sytuacji w Trójce, to akurat Kaczkowski powinien odejść tak 30 lat wcześniej
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Śro Maj 20, 2020 8:23 am

Eskę Rock też zaorali biznesmeni, były protesty Słuchaczy, wielu dziennikarzy odeszło i co? Biznes kręci się dalej... pan Kaczkowski to ikona tego radia, teraz to już będzie coś zupełnie innego, ale coś tam będzie. Ludzie do pracy się znajdą i nie nam to oceniać. Za kwartał przyjdą wyniki i pewnie nie będzie jakiś wielkich spadków mimo odejścia gwiazd.
Awatar użytkownika
Bazyl

Bazyl Śro Maj 20, 2020 8:33 am

"wlad" napisał(a): Nad pacyfikacją Zetki nikt nie płakał. A w swoim czasie to było świetne radio.

Na Zetkę nie płaciłem. Poza tym porównywać poziom muzyki, wiadomości, wywiadów czy reportażu Zetki do Trójki (nie obecnej Trujki (nie poprawiać)) to jakieś nieporozumienie. To tak jakby porównywać akt wandalizmu na cmentarzu (szkodliwy i pogardy godny) do wysadzenia piramid w Gizie. W końcu i to i to groby...
Awatar użytkownika
benek

benek Śro Maj 20, 2020 8:46 am

"Bazyl" napisał(a):
"wlad" napisał(a): Nad pacyfikacją Zetki nikt nie płakał. A w swoim czasie to było świetne radio.

Na Zetkę nie płaciłem. Poza tym porównywać poziom muzyki, wiadomości, wywiadów czy reportażu Zetki do Trójki (nie obecnej Trujki (nie poprawiać)) to jakieś nieporozumienie. To tak jakby porównywać akt wandalizmu na cmentarzu (szkodliwy i pogardy godny) do wysadzenia piramid w Gizie. W końcu i to i to groby...

Pogonienie całego czekoladowego zespołu to znakomite info
Awatar użytkownika
smiechuwarte

smiechuwarte Śro Maj 20, 2020 8:54 am

Pan Kazik ma darmową promocję siębie i swojego hitu. Tak samo jak pan Jakubik, którego usunięto z Opola w 2017 roku z zespołem i wysmażonym "przebojem" Kto po 3 latach o tym pamięta?Kto pamięta tamtą piosenkę?
Awatar użytkownika
zwiadowca

Re: Piotr Kaczkowski po 57 latach odchodzi z Trójki. „Miałem piękne życie radiowe”

zwiadowca Śro Maj 20, 2020 9:01 am

This is the end, my only friend, the end...

Zniszczyliście Trójkę, pisowscy aparatczycy! Tego wam nie daruję!
Awatar użytkownika
sw mikolaj

Re: Piotr Kaczkowski po 57 latach odchodzi z Trójki. „Miałem piękne życie radiowe”

sw mikolaj Śro Maj 20, 2020 9:03 am

posluchaj zenka jelopie i nie zabieraj glosu w sprawach tobie malo znanych cwoku
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości