[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Piotr Kaczkowski z audycją w internetowej stacji Rockserwis.fm

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
PiSarro

Piotr Kaczkowski z audycją w internetowej stacji Rockserwis.fm

PiSarro Pią Wrz 18, 2020 1:29 pm

Nareszcie!
Awatar użytkownika
Słuchaczka

Re: Piotr Kaczkowski z audycją w internetowej stacji Rockserwis.fm

Słuchaczka Pią Wrz 18, 2020 1:38 pm

Czemu nie w NŚ? Pytam z czystej ciekawości, bo radio powstało z inicjatywy słuchaczy dla byłych redaktorów Trójki. Szkoda że są tak porozrzucani :(
Awatar użytkownika
rabit

rabit Pią Wrz 18, 2020 1:39 pm

To dobra wiadomość. Nie trzeba będzie przeskakiwać na inną "falę".
Awatar użytkownika
pol

pol Pią Wrz 18, 2020 1:40 pm

"Słuchaczka" napisał(a): Czemu nie w NŚ? Pytam z czystej ciekawości, bo radio powstało z inicjatywy słuchaczy dla byłych redaktorów Trójki. Szkoda że są tak porozrzucani

Bo RNŚ może skończyć tak samo jak Trójka. Polityka i muzyka widać nie idzie w parze.
Awatar użytkownika
Ciekawe

Ciekawe Pią Wrz 18, 2020 1:47 pm

Kto decyduje w RNŚ czy przyjąć kogoś z PR3 czy nie? Wiadomo, że nie wszyscy chcą tam przejść, ale nie wiadomo czy dostają też propozycje pracy. Dla mnie byłoby idealnie, jakby przyszli tam ci, co teraz odeszli z Trójki :)
Awatar użytkownika
No Nick

No Nick Pią Wrz 18, 2020 2:08 pm

Po co ma iść do radia założonego przez kogoś, kto, swego czasu, przesunął i ograniczył jego Minimax?

"Słuchaczka" napisał(a): Czemu nie w NŚ? Pytam z czystej ciekawości, bo radio powstało z inicjatywy słuchaczy dla byłych redaktorów Trójki. Szkoda że są tak porozrzucani
Awatar użytkownika
Darek

Darek Pią Wrz 18, 2020 2:24 pm

OJ jak tęskniłem za p. Piotrem. Wreeeszcie. Fajnie ze z Piotrem Kosińskim.
Ciagle szukam radia dla siebie.. Skakanie po podcastach jest troche uciazliwe, NS, jak na razie nuda, oczywiście dla mnie. Poranne piątki z red. Mannem w roli prowadzacego niby smiesznie polityczne pogaduchy. Wg mnie nuda i zenada . Dobrze ze w Trojce tak malo pozwalal sobie na to. Ale jego niedzielne audycje i manniaka po ciemku uwielbiałem.
Ale p.Prezesska sie cieszy. Dopireo teraz widac ze po prostu chciala rozpieprzyc to radio do cna. Jest w tym swietna, nie majac ZADNEGO pomyslu na przyszlosc. Nie pozdrawiam tej prezeski
Awatar użytkownika
Bartos

Bartos Pią Wrz 18, 2020 2:28 pm

I to jest News :) ! Rewelacja !
Awatar użytkownika
:P

:P Pią Wrz 18, 2020 2:31 pm

"uyu" napisał(a): dalej bedzie przynudzał pieszczoch komuny od lat przyklejony do mikrofonu

Człowieku idź lepiej mierzyć metraż obory, czy krówka według nowej ustawy Twojej Kochanej Partii będzie mieć wystarczający dobrostan, a nie takie pierdoły wypisujesz :)
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Pią Wrz 18, 2020 2:34 pm

"Darek" napisał(a): OJ jak tęskniłem za p. Piotrem. Wreeeszcie. Fajnie ze z Piotrem Kosińskim.
Ciagle szukam radia dla siebie.. Skakanie po podcastach jest troche uciazliwe, NS, jak na razie nuda, oczywiście dla mnie. Poranne piątki z red. Mannem w roli prowadzacego niby smiesznie polityczne pogaduchy. Wg mnie nuda i zenada . Dobrze ze w Trojce tak malo pozwalal sobie na to. Ale jego niedzielne audycje i manniaka po ciemku uwielbiałem.
Ale p.Prezesska sie cieszy. Dopireo teraz widac ze po prostu chciala rozpieprzyc to radio do cna. Jest w tym swietna, nie majac ZADNEGO pomyslu na przyszlosc. Nie pozdrawiam tej prezeski

Co do RNS nie zgadzam się. Duzo fajnej i roznorodnej muzyki. Jest i miejsce dla tak roznych prowadzacych jak Kinga Krasuska i Grabowski, jak Napiorkowski i młody Mann. Fajny Zamachowski, oczywiscie Kydrynski choc to nie moja bajka. Mozna byc dlugo wymieniac. Co do tej "prezes" pełna zgoda.
Awatar użytkownika
tomek_ef

tomek_ef Pią Wrz 18, 2020 2:36 pm

Nie jest specjalną tajemnicą że P.Kaczkowski i M.Jethon, mówiąc oględnie, nie pałają do siebie sympatią.
Awatar użytkownika
k

k Pią Wrz 18, 2020 2:37 pm

Bo to za czasów Magdy Jethon Piotr Kaczkowski stracił etat w Trójce i stał się "tylko" współpracownikiem.
Awatar użytkownika
youpiter

youpiter Pią Wrz 18, 2020 2:52 pm

Zainwestowanie w odbiornik, który oprócz FM odbiera radio internetowe, było bardzo dobrym pomysłem :)
Awatar użytkownika
Słuchaczka

Słuchaczka Pią Wrz 18, 2020 3:26 pm

Ok,Jethon i Kaczkowski nie? Ale cała reszta? Hanke,Łukawski,Stelmach,Kubulek ... ciekawe czy im zaproponowano pracę w RNŚ? Taki byłby plus, że wszyscy w jednym miejscu ( gdyby Oni oczywiście chcieli)
Awatar użytkownika
Darek

Darek Pią Wrz 18, 2020 3:54 pm

OJ jak tęskniłem za p. Piotrem. Wreeeszcie. Fajnie ze z Piotrem Kosińskim.
Ale p.Prezesska sie cieszy. Dopireo teraz widac ze po prostu chciala rozpieprzyc to radio do cna. Jest w tym swietna, nie majac ZADNEGO pomyslu na przyszlosc. Nie pozdrawiam tej prezeski, drapiac sie ..........palcem poniewaz zaswedzialo mnie oko
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości