WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tomasz

Piotr Kraśko: dziennikarze „Wiadomości” mnie dziwią, pioniersko wykorzystują paski informacyjne

Tomasz Sob Sie 18, 2018 11:48 am

Wystarczy sobie odtworzyć na yt wieczór wyborczy w dniu wyborów prezydenckich żeby zobaczyć jak to telewizja za jego czasów była "obiektywna"
Awatar użytkownika
Faz

Re: Piotr Kraśko: dziennikarze „Wiadomości” mnie dziwią, pioniersko wykorzystują paski informacyjne

Faz Sob Sie 18, 2018 12:17 pm

Piotrze gdzie dziś jesteś? Jaki program informacyjny prowadzisz?
Awatar użytkownika
On

Re: Piotr Kraśko: dziennikarze „Wiadomości” mnie dziwią, pioniersko wykorzystują paski informacyjne

On Sob Sie 18, 2018 5:19 pm

Widzę szczury wylazły z kanałóe na Nowogrodzkiej i ujadają :lol
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Sob Sie 18, 2018 5:33 pm

"...Gwarantuję wam, że możecie znaleźć taką redakcję prasową, radiową, telewizyjną, w której szefom nie przyjdzie do głowy, żeby tłumaczyć wam, jakie mają interesy do załatwienia..."

Święta prawda. W takiej "GW" Michnik nie musi tłumaczyć Czuchnowskiemu jak jechać po PIS-ie.
Kto wie, może nawet czasami trochę go mityguje.
Awatar użytkownika
zen

zen Sob Sie 18, 2018 10:15 pm

"Faz" napisał(a): Piotrze gdzie dziś jesteś? Jaki program informacyjny prowadzisz?

"Fakty o Świecie"
Awatar użytkownika
Zac

Zac Nie Sie 19, 2018 2:21 pm

Kraśko woli dziennikarstwo tradycyjne, a nie pionierskie. Tradycyjne, znaczy tradycja PRL.
Awatar użytkownika
Sylwunia

Sylwunia Nie Sie 19, 2018 6:36 pm

Brawo paski!
Awatar użytkownika
Sylwunia

Sylwunia Nie Sie 19, 2018 6:38 pm

"On" napisał(a): Widzę szczury wylazły z kanałóe na Nowogrodzkiej i ujadają :lol

Nad jakim kanałem sterczysz z tymi relacjami?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: rcherdave oraz 11 gości