WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kolo

Re: Piotr Kraśko przeprasza za prowadzenie auta bez prawa jazdy. Żakowski: wstyd największą karą

Kolo Wto Gru 14, 2021 7:20 am

Calkowicie stracil wiarygodność. Teraz zamiast Faktów może poprowadzić jedynie ... dziecko do przedszkola.
Awatar użytkownika
dd

Re: Piotr Kraśko przeprasza za prowadzenie auta bez prawa jazdy. Żakowski: wstyd największą karą

dd Wto Gru 14, 2021 7:32 am

"Kolo" napisał(a): Calkowicie stracil wiarygodność. Teraz zamiast Faktów może poprowadzić jedynie ... dziecko do przedszkola.
tym bardziej nie! Prowadzenie dziecka do przedszkola jest badziej odpowiedzialne niż prowadzenie programu do którego i tak większość odnosi się z rezerwą.
Awatar użytkownika
young leosia

young leosia Wto Gru 14, 2021 7:34 am

Mnie zastanawia w tej sytuacji jedno: nikt naprawdę przez 6 lat o tym nie wiedział? Nikomu się nie zwierzył? Przecież to jest tak jak prowadzenie po pijaku odwożąc rodzinę po Wigilii na wsi.
Awatar użytkownika
riko

riko Wto Gru 14, 2021 7:37 am

Jak pr-ze-stępca może teraz mądrować się o praworządności? Niech g-wa-łc-i-ciel poucza teraz o przeciwdziałaniu m-ol-estow-aniom sek-s-ualn-ym.
Awatar użytkownika
riko

riko Wto Gru 14, 2021 7:50 am

"Janka" napisał(a): A jaki bohatyr z tego Kraśko: przyznał się!!!!!!!!!!

No, szacun. Uczciwy przestępca.
Awatar użytkownika
Piotrg

Piotrg Wto Gru 14, 2021 7:55 am

To się nazywa lenistwo. Po prostu. Ja straciłem prawo jazdy po 30 latach i mimo tego ze trudno jest zdawać jeżdżąc mercedesem automatem na suzuki manualu zdałem za trzecim razem praktyczny. Jest to kwestia determinacji i wewnętrznej odwagi. Tu jej zabrakło a zasłanianie tego brakiem czasu jest pi prostu śmieszne. Nawet koledzy jego tego nie rozumieją ze broniąc go szkodzą mu. Recepta jest prosta. Wyciszyć się odpuścić na kilka miesięcy celebrytki tryb życia, zdać egzamin. Wtedy wyjdzie z tego wzmocniony a nawet zyska szacunek widza. Ludzka rzeczą jest potykać się i wierze ze większość to rozumie. Tylko czy On sam też rozumie?
Awatar użytkownika
Dla kolegi pytam

Dla kolegi pytam Wto Gru 14, 2021 8:08 am

Ale szemrany PR-owiec złapany na podwójnym gazie, który kupuje sobie portal opinii żeby udawać dziennikarza to już wam krytycy Kraśki jakoś nie przeszkadza?
Awatar użytkownika
Ja

Ja Wto Gru 14, 2021 8:26 am

Kasujecie kto ma poglady polskie wolicie słabiej czy bolsze
Awatar użytkownika
toya

toya Wto Gru 14, 2021 8:27 am

Ja wiedziałem, że red. Żakowski ma - jak to się modnie nazywa - wrażliwość lewicową.
Ale opowiadanie takich stwierdzeń to szkodliwe szerzenie anarchii!
Dbajmy o naszych cudownych celebrytów, bo ich nie powinny dotyczyć tak przyziemne kwestie jak prawo jazdy, ograniczenie prędkości czy ochrona własności...
Wypowiedzi mec. Giertycha żal komentować - po prostu sobie urabia przyszłego klienta ;)
Awatar użytkownika
Co za heroizm

Co za heroizm Wto Gru 14, 2021 8:28 am

Co za heroizm! Złapali go, przyznał się, przeprosił. Bohaterstwo na miarę stulecia. Ależ mamy kryzys wartości.
Awatar użytkownika
Muniek

Muniek Wto Gru 14, 2021 8:31 am

No głupio wyszło, okazało się, że jego moralna i praworządna wysokość od lat świadomie łamie prawo. Ale nic to, w Polsce nie da się skompromitować, za chwilę o tym wszyscy zapomną, smiszno i straszno.
Awatar użytkownika
donald

donald Wto Gru 14, 2021 8:42 am

"Wybitni, utalentowani ludzie jak Piotr Kraśko, są skarbem publicznym."
Rzeczywiście wybitna postać. Tyle czasu miał prawo w głębokim poważaniu. Błyszczy swoją wybitnością tak mocno, że musiałem założyć ciemne okulary.
Awatar użytkownika
qba

qba Wto Gru 14, 2021 8:44 am

Gdyby poprowadził ten pojazd raz po odebraniu mu prawa jazdy to może i te przeprosiny byłyby wiarygodne. On to jednak robił przez kilka lat więc sorry, ale nie kupuję tego.
Awatar użytkownika
Black

Black Wto Gru 14, 2021 8:53 am

Dlatego nikt nie szanuje dziennikarzy
Awatar użytkownika
piko

piko Wto Gru 14, 2021 8:59 am

Wtedy to co się stało pracował w TVP jeszcze nie był w TVN a więc pasowało by posprawdzać tych co nadal są w TVP i się pokazują przed kamerami bo widać im wszystko wolno. Lata podają z okresu bycia w TVP czyli 2009, 2014, 2015. Ale oczywiście w TVP przedstawią na niekorzyść konkurencji.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości