[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Piotr Maślak prowadzi serwisy w TVP Info

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
tysiak

Piotr Maślak prowadzi serwisy w TVP Info

tysiak Wto Kwi 12, 2011 11:08 pm

właśnie zauważyłem, że on prowadzi...
Awatar użytkownika
Maślak?

Re: Piotr Maślak prowadzi serwisy w TVP Info

Maślak? Śro Kwi 13, 2011 12:24 am

Najpierw Polsat, później Puls, następnie TVP2, TVP1, teraz TVP Info. Wszędzie gościowi dziękowali? Czy jest tak zajebiaszczy? Oczywiście nie wiem czy to a propos paszczy.
Awatar użytkownika
MistrzCiętejRiposty

MistrzCiętejRiposty Śro Kwi 13, 2011 7:35 am

Maślaki są niedobre. Lepsze są kurki. Jedyny pozytek z tej wiadomości to dla Maślaka - jedna rubryczka więcej w cefałce.
Awatar użytkownika
Kati

Kati Śro Kwi 13, 2011 7:54 am

I o kim czym tu pisać?
Prowadzi je od kilku tygodni, a nikt go nie zauważa na ekranie.....jest przeźroczysty.
Kazdy prowadzacy wzbudza jakieś emocje...jednych lubimy,innych wrecz nie znosimy-ale są Jacyś!!!! On jest transparentny.
Jeżeli takie było zamierzenie....cel został osiagniety.
Zastanawiam się tylko kto wpadł na taki pomysł?Czy w publicznej jest az tak źle, że muszą sięgać po takich ludzi?
Awatar użytkownika
Kati

Kati Śro Kwi 13, 2011 7:58 am

MistrzCiętejRiposty napisał(a):Maślaki są niedobre. Lepsze są kurki. Jedyny pozytek z tej wiadomości to dla Maślaka - jedna rubryczka więcej w cefałce.

Mistrzu-widzę,że wyborny z Ciebie grzybiarz ;-D
A Wirtualne cierpią na brak tematów;-D
Awatar użytkownika
ola

ola Śro Kwi 13, 2011 8:10 am

fajny prowadzący
Awatar użytkownika
znuf_ja

znuf_ja Śro Kwi 13, 2011 8:23 am

powtórzę:
gdzie Maślak, tam klapa.
Awatar użytkownika
hahahaha

hahahaha Śro Kwi 13, 2011 10:00 am

ola napisał(a):fajny prowadzący

Jasssssneee;-D,
Jaka stacja , tacy prowadzacy;-P
Kiedy patrze w oczy maślaka-to widzę jego potylicę!!!
Szkoda ludzi, którzy firmują tę stację swoimi nazwiskami- takie towarzystwo w pracy to upokarzajace.
Mial dyrektor pokazac jak sie rządzi.....pokazał-jak się rozkłada na łopatki.
Przykre,bo nieżle sie zapowiadał-realia go przerosły............jak patrze na słupki to mi tak jak i one -rece opadaja. Nie da się tego oglądać-od poranku do wieczora żenada.
Sytuację ratują nieliczni prowadzący i reporterzy.
Magiczne nazwiska okazały się klapą.Nikt nie potrafi dobrać dla nich odpowiedniej roli.
Kulczycki,Czyż w poranku?Ktoś ogromnie ich skrzywdził-odebrał im to na co pracowali latami-pokazał że są do d..y.

Jedyne co sie tam zmienia to kierownicy -ciezko zliczyc ilu ich dzis jest.
Brakuje tam merytorycznego wsparcia- tak to jest jak sie obsadza stanowiska wg. poleceń.

Zapewne teraz ktoś wyleje na ten post pomyje-niewiele to zmieni!!!!!
Awatar użytkownika
mar

mar Śro Kwi 13, 2011 10:08 am

WSZEDŁ NA FOTEL ADRIANA ZAWIESZONEGO ZA WALKI Z URLOPAMI?????
I JESZCZE JEDNO - Fajny prowadzący??? Z pełną wyrozumiałością, ale prowadzący jednym okiem w jedną a drugim, trochę w drugą stronę patrzy? A może się wydaje mi?
Awatar użytkownika
krzysztof

krzysztof Śro Kwi 13, 2011 11:08 am

Nie tylko Klarenbach zniknął z wizji ale też Nowakowskiego nie ma od jakiegoś czasu. Czyżby Maślak aż tyle dyżurów miał??
Awatar użytkownika
kolo

kolo Śro Kwi 13, 2011 12:09 pm

Szkoda, że rezygnuje się z dobrych twarzy na rzecz takiej miernoty jak maslak. Od poziomu warsztatowego Lewandowskiego, Nowakowskiego i Czyża dzieli go taka róznica jak z Ziemii na Księżyc. Geba, że rzygac sie chce i te wielkie zeby FUJJJJJJJJJJJJJ
Awatar użytkownika
Agnes

Agnes Śro Kwi 13, 2011 1:09 pm

A gdzie jest mój ulubiony prezenter pan Adrian?
Awatar użytkownika
yellow

yellow Śro Kwi 13, 2011 1:38 pm

A mój Dareczek Nowakowski???
Awatar użytkownika
Ed

Ed Śro Kwi 13, 2011 6:18 pm

Od dawna jakosc dziennikarzy mierzy sie iloscia jadu wylewanego na forum - im wiecej jadu tym lepszy dziennikarz. Maslak to fajny, mlody nie nadety dziennikarz, dobra inwestycja, jesli go tylko ta banda zawistnych frustratow z placu nie zniszczy...
Awatar użytkownika
TeleElka

TeleElka Śro Kwi 13, 2011 6:50 pm

Juz dawno powinien byc w TVN-ie. W tvp niszczy sie mlodych zdolnych. On nie pasuje do info- ma mila usmiechnieta twarz. Ciekawe, kiedy sie zmieni na gorsze.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości