[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Piotr Metz nadal ma prowadzić audycję w Dwójce

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Stasik Kaziewski

Re: Piotr Metz nadal ma prowadzić audycję w Dwójce

Stasik Kaziewski Śro Paź 14, 2020 6:12 pm

Jak czytam te wszystkie komentarze to wiem, że nadal się jeszcze taki nie urodził, co by...
Awatar użytkownika
bea

bea Śro Paź 14, 2020 8:53 pm

"orion2" napisał(a):
"szyk" napisał(a):
"Niemejski" napisał(a): Nawet Marcin Łukawski kiedyś w porannej audycji mówił o Piotrze Metzu, że to chodząca encyklopedia muzyczna. Ale możecie tam sobie hejtować (hwwd)

Oj, świnty Łukawski różne rzeczy mówił. Bywało, że wręcz głupie, choć robił to z gracją.

Mnie w konia nie zrobił. Gdy się zorientowałem jak robił to z gracją zacząłem bliżej przyglądać się co mówi i jak mówi. Ponieważ wątpliwości było dużo przestał być moim ulubionym redaktorem i zapragnąłem zmiany w prowadzeniu poranków.
Awatar użytkownika
bea

bea Śro Paź 14, 2020 8:53 pm

I teraz jest lepiej?
Awatar użytkownika
A&M

A&M Śro Paź 14, 2020 9:07 pm

Jedne z najlepszych audycji muzycznych jakich można było słuchać w radiu. Najprościej skrytykować, najtrudniej docenić. Każdy miał w Trójce swoich ulubionych prowadzących, jaki sens ma porównywanie.
Awatar użytkownika
janka

janka Czw Paź 15, 2020 12:00 am

Jeśli Wam się wydaje, że Metzowi potrzebna jest audycja w Dwójce, żeby dotrwać do emerytury, to pewnie mieszkaliście w jaskini ostatnie 30 lat :) Życzę spokojnego życia na głodowej emeryturze, w tym czasie Piotr M. będzie sobie latał z Nowego Jorku do Liverpoolu, z Buenos Aires do Tokio. I bardzo dobrze, bo zapracował.
Awatar użytkownika
eweert

eweert Czw Paź 15, 2020 12:23 am

"janka" napisał(a): Jeśli Wam się wydaje, że Metzowi potrzebna jest audycja w Dwójce, żeby dotrwać do emerytury, to pewnie mieszkaliście w jaskini ostatnie 30 lat Życzę spokojnego życia na głodowej emeryturze, w tym czasie Piotr M. będzie sobie latał z Nowego Jorku do Liverpoolu, z Buenos Aires do Tokio. I bardzo dobrze, bo zapracował.

A niech leci i nie wraca. Żadna strata. Nie lubię tak zblatowanych dziennikarzy z artystami.
Awatar użytkownika
Hmmm

Hmmm Czw Paź 15, 2020 3:27 pm

Dziwny ten wpis pana Metza na Instagramie - 3 bledy interpunkcyjne w tak krotkiej wypowiedzi 🤔 Mam nadzieje, ze wynikalo to z jakiegos pospiechu, a nie braku znajomosci jezyka polskiego
Awatar użytkownika
Lena

Lena Czw Paź 15, 2020 4:31 pm

Z całym szacunkiem dla Pana Metza, nie pasuje do Dwójki. Gdzie są takie audycje jak Cztery struny świata Piotra Matwiejczuka? PR2 niestety coraz szybciej schodzi na psy, dobór audycji muzycznych jest coraz gorszy, prowadzący robią najprostsze błędy językowe - kiedyś nie do pomyślenia.
Awatar użytkownika
Trójkofan

Trójkofan Pią Paź 16, 2020 8:33 pm

Po co jest ta cała pani rzecznik, skoro zawsze mówi to samo: że nic nie mogą powiedzieć?! Bla, bla bla.
Awatar użytkownika
neon

neon Sob Paź 17, 2020 11:38 am

Do trójki lepiej pasuje. SZKODA. Chyba problemem nie jest jednak pani prezes.
Awatar użytkownika
Darek

Darek Wto Paź 20, 2020 3:57 pm

O prezeska ma nowy nick - "AMEN". Adekwatnie do tego co zrobiła z Trojka. Środkowym palcem drapię się dla niej, bleeeee!!!!

Gorąco pozdrawiam red. Metza.
Awatar użytkownika
Rafał

Rafał Czw Lis 12, 2020 12:37 am

Ha, ha, szczekajcie sobie trolle. Macie Będzie 357, płacę i będę słuchał tego co mi się podoba. Wy nie musicie i wszyscy będą zadowoleni.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości