[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Piotr Metz odchodzi z Trójki, pokazał SMS od dyrektora z poleceniem usunięcia piosenki Kazika ze stacji

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
fakty

Re: Piotr Metz odchodzi z Trójki, pokazał SMS-a od dyrektora z poleceniem usunięcia piosenki Kazika ze stacji

fakty Wto Maj 19, 2020 8:03 pm

Cenzorska nalana morda.
Awatar użytkownika
Były słuchacz

Re: Piotr Metz odchodzi z Trójki, pokazał SMS-a od dyrektora z poleceniem usunięcia piosenki Kazika ze stacji

Były słuchacz Wto Maj 19, 2020 8:04 pm

Wychowałem się na Trójce, słuchałem tylko tej stacji i dzisiaj a właściwie od niedzieli moje serce jest osamotnione. Pamiętam takie notowania lp3 kiedy było podsumowanie 250, 500 wań
Awatar użytkownika
speed

speed Wto Maj 19, 2020 8:14 pm

"Maryj" napisał(a):
"heh" napisał(a):

Złodziejstwo to wasza cecha totalniacy?
Prawicowców na pewno.
Awatar użytkownika
Były słuchacz

Były słuchacz Wto Maj 19, 2020 8:18 pm

Pamiętam notowania gdzie było podsumowanie 250, 500 wydań. Cieszyłem się na każdą sobotę a potem piątek bo wiedziałem że posłucham mojej ukochanej audycji. Kto pamięta dzisiaj też takie audycje jak Dobranocka, Noc muzycznych pejzarzy ? A dzisiaj - nie ma już Trójki. Została typowa polityczną propaganda. Gebbels byłby z obecnego kierownictwa radia dumny.
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Wto Maj 19, 2020 8:34 pm

Kazik największym wygranym tej sprawy. Taki był uradowany, tak mu nic nie przeszkadzało, a promocja nowej płyty kosztowała całe radio. Będzie na kolejny dom w Hiszpanii.
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Wto Maj 19, 2020 8:43 pm

Pan Obwis wyda teraz oświadczenie, że walczył o nieemitowanie piosenki Zenka Martyniuka.
Awatar użytkownika
Bld

Bld Wto Maj 19, 2020 8:43 pm

Najlepsi są ci co się cieszą że teraz będzie opcja 0 i zdekomunjzowana trojka od nowa. Jakby tam ktokolwiek miał jakiś pomysł na tą stację to można było go już od lat, a od zmiany ramówki "z okazji pandemii" (co się wiązało z wywaleniem większości autorskich audycji i dziwnie zbiegło z odejściem Manna) już tym bardziej, realizować. Ale kierownictwo nie ma ŻADNEGO pomysłu na to radio, czego dowodem chłam puszczany w i tak już smutne czasy korony (zmarnowaliście mi pierwsze tygodnie, a potem wyłączyłem radio). Oni nie mają planu nawet na jakąś prawicową rozgłośnię. Z resztą byłoby to trudne z takimi profilem słuchacza. Tak więc życzę sukcesów i powodzenia, przyda się.
Awatar użytkownika
Beata

Beata Wto Maj 19, 2020 8:46 pm

Wszyscy dziennikarze się pozwalniali artyści wygłosili manifesty odżegnując się od 3 a Kazik dalej bedzie śpiewał w tej stacji, bo właśnie to ogłosił hihihihi
Awatar użytkownika
Beata

Beata Wto Maj 19, 2020 9:12 pm

Wszyscy dziennikarze sie zwolnili artyści wygłosili manifest rezygnując z grania w Trojce a Kazik wraca i zachęca do glosowania na swoja marną piosenkę. Właśnie to ogłosił.
Awatar użytkownika
rrr

rrr Wto Maj 19, 2020 9:13 pm

"Beata" napisał(a): Wszyscy dziennikarze się pozwalniali artyści wygłosili manifesty odżegnując się od 3 a Kazik dalej bedzie śpiewał w tej stacji, bo właśnie to ogłosił hihihihi

łżesz, chce wycofania piosenki z listy
Awatar użytkownika
Tylko pytam Trójkowicz

Tylko pytam Trójkowicz Wto Maj 19, 2020 9:22 pm

Pani Kamińska czy audyt dalej jest planowany? Chyba poziomu inteligencji kierownictwa radia. Wstyd wykładowczyni etyki. Czy kłamczucha może być nauczycielem akademickim od etyki? Pytanie retoryczne😊 Panie Piotrze wielki wielki szacunek dla Pana.
Awatar użytkownika
Aha

Aha Wto Maj 19, 2020 9:26 pm

A ja mam wrażenie, że to jest grubsza sprawa wraz z niedziwiedziem biorącym pod stołem miodek. A nam się serwuje jakies smsy i domysly wyrwane zkontekstu dla szumu politycznego.
Awatar użytkownika
słuchcz trójki od 75 roku

słuchcz trójki od 75 roku Wto Maj 19, 2020 9:29 pm

Jest coś symbolicznego w tym, że ci którzy trafili jako desant stanu wojennego do Trójki właśnie dzisiaj odchodzą:)
Awatar użytkownika
krk

krk Wto Maj 19, 2020 9:31 pm

A co miał biedak zrobić? Lista ręcznie układana i to pewnie nie pierwszy raz. Jak dobrze pogrzebią w logach to się okaże, że polski top wszech czasów też niewiele miał wspólnego z głosami słuchaczy.
Awatar użytkownika
Tomek k

Tomek k Wto Maj 19, 2020 9:32 pm

Szacunek dla Piotra. Nie znam tego Kowalczewskiego ale nie zazdroszczę. Pis musi chłopinę przygarnąć. Może będzie recepcjonistą na Nowogrodzkiej albo odźwiernym. Oczywiście wkrótce bo teraz póki co dostanie kartoflany order i zostanie człowiekiem roku u karnowskich ;))).
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości