WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
off666

Re: Piotr Metz odchodzi z Trójki, pokazał SMS-a od dyrektora z poleceniem usunięcia piosenki Kazika ze stacji

off666 Wto Maj 19, 2020 10:47 pm

"jak bardzo możesz się zeszmacić" napisał(a): Derektorze Kowalczewski, domyślam się, że to nie o tę piosenkę chodziło albo utraciłeś pan czasowo kontrolę nad telefonem?
może telefon mu zabrali koledzy... Jack Daniels i Johnny Walker....
Awatar użytkownika
To pokazuje znowu jedno i to samo...

Re: Piotr Metz odchodzi z Trójki, pokazał SMS-a od dyrektora z poleceniem usunięcia piosenki Kazika ze stacji

To pokazuje znowu jedno i to samo... Wto Maj 19, 2020 10:51 pm

...że PiS nie byłoby takie złe, gdyby to wszystko nie były mentalne komuchy! Jak nie jacyś debile, to kompletna, najgorsza mentalna komuna. Czekamy na nową, inteligencką, czystą i światłą prawicę, albo czystki w samym PiS. Ile razy się można za was wstydzić???
Awatar użytkownika
Były słuchacz

Były słuchacz Wto Maj 19, 2020 10:58 pm

Ktoś perfidnie przekręca słowa w moich komentarzach co czyni je nielogicznymi i pozbawionych sensu. Jak widać dobra zmiana działa jak infolinia banku 365/24/7. Pozdrawiam Wszystkich którzy Kochali Trójkę
Awatar użytkownika
Gregory

Gregory Wto Maj 19, 2020 11:24 pm

"tom" napisał(a):
"Gregory" napisał(a): I bardzo dobrze niech wszyscy odejda.Zrobic tak zwana opcje 0.Przyjac młodych , zdolnych dziennikarzy.Dosc tych emerytow i ich fanaberii.

A ty pisowski trollu jesteś młody czy stary. Na pewno jesteś zwykłą mendą
Jestem normalnym człowiekiem. Mam ukończone 2 kierunki studiow . Jestem prawnikiem(konkretnie radca prawnym). Nie obrazaj mnie. Twój tekst swiadczy o zupełnym braku kultury. Zegnam ozieble.
Awatar użytkownika
Pi(e)S przyciąga mendy

Pi(e)S przyciąga mendy Wto Maj 19, 2020 11:27 pm

"Jarek" napisał(a): Wielki szacun dla Piotra i wszystkich tworzących 3, ale.... pisiory dobrze wiedzą, że opinia publiczna szybko zapomina. Liczą się pewnie, że jeszcze chwilę potrwają protesty i lamenty. A gdy burza ucichnie, wejdą nowi i zrobią nowe radio. Inne. Nikt już nie będzie tego komentował. Po prostu 3 stanie się kolejnym bezbarwnym kanałem w eterze. Zresztą już ogłoszono zaproszenie dla „nowych” radiowców. Swoją drogą bardzo ciekawe, kto będzie na tyle bezczelny, żeby wybić się na zgliszczach....

Zawsze się znajdzie jakaś sprzedajna menda.
Awatar użytkownika
Karol

Karol Wto Maj 19, 2020 11:27 pm

"Gregory" napisał(a):
"tom" napisał(a):
"Gregory" napisał(a): I bardzo dobrze niech wszyscy odejda.Zrobic tak zwana opcje 0.Przyjac młodych , zdolnych dziennikarzy.Dosc tych emerytow i ich fanaberii.

Jestem normalnym człowiekiem. Mam ukończone 2 kierunki studiow . Jestem prawnikiem(konkretnie radca prawnym). Nie obrazaj mnie. Twój tekst swiadczy o zupełnym braku kultury. Zegnam ozieble.

A ja jestem księciem Walii.
Awatar użytkownika
Gregory

Gregory Wto Maj 19, 2020 11:57 pm

"Karol" napisał(a):
"Gregory" napisał(a):
"tom" napisał(a):

Jestem normalnym człowiekiem. Mam ukończone 2 kierunki studiow . Jestem prawnikiem(konkretnie radca prawnym). Nie obrazaj mnie. Twój tekst swiadczy o zupełnym braku kultury. Zegnam ozieble.[/quote
A ja jestem księciem Walii.
Możesz być mnie to nie przeszkadza.Chyba nie jesteś z dynastii Windsorow?Bo jak tak to fatalnie by o niej swiadczylo( w sensie braku kultury).
Awatar użytkownika
MAX

MAX Śro Maj 20, 2020 12:08 am

I DORZE ROBI !
Awatar użytkownika
ber et

ber et Śro Maj 20, 2020 12:31 am

Z tym FB Kultu to nieprawda. Nie ma nic o zachęcaniu do głosowania. Wręcz przeciwnie, jest mowa o wycofaniu piosrnki Kazika z listy.
Awatar użytkownika
Słuchacz ..były

Słuchacz ..były Śro Maj 20, 2020 1:36 am

Będą sobie teraz puszczać Mydełko fa i Arkę, - ale chyba tylko dla siebie. Słuchaczy już stracili. Wszystkich.
Awatar użytkownika
Uczciwy prezenter radiowy

Uczciwy prezenter radiowy Śro Maj 20, 2020 1:37 am

"orion2" napisał(a): W tym sms-ie nie widzę nic niestosownego. Dyrektor Kowalczewski zachował się prawidłowo, zrobił to co do niego należało - zwrócił uwagę na nieprawidłowość, i bardzo dobrze, że o 3 nad ranem (podobno) ( radio gra przez całą dobę i reagować należy natychmiast). I żeby było jasne: to nie Dyrektor Kowalczewski nawarzył tego piwa. Nawarzyli je ci, którzy postanowili po cichutku wprowadzić wiadomy utwór Kazika na LP3 - doskonale wiedząc jaka jest sytuacja i jaka może być reakcja Dyrektora Kowalczewskiego.
Mądrego to miło posłuchać
Awatar użytkownika
Piotrek

Piotrek Śro Maj 20, 2020 1:42 am

"BRAWO!!!" napisał(a): Metzu pokazal ze ma jaja!
Chyba w lodówce. Dlaczego odchodzi jako ostatni ? A już szczególnie patrząc na swoją pozycję ? Trwał tam jak przyspawany do stołka.
Z całej tej rzeszy ludzi szkoda tak naprawdę niewielu jak chociażby Kaczkowskiego - on już nie musiał, ale nadal chciał. Obecność innych wynikała często z tego, że niekoniecznie gdzieś indziej bez fundamentów jak Trójka daliby radę. Gdzie teraz pójdą do radia tworzonego przez kolegów ? ;)
Awatar użytkownika
Idzie AUDYT-chodu

Idzie AUDYT-chodu Śro Maj 20, 2020 1:49 am

Ja pitole oni nie odchodzą z Trójki a spier..laja i to całymi tabunami
Awatar użytkownika
the end

the end Śro Maj 20, 2020 2:14 am

SMSy w Trujce to nowa świecka tradycja. Przypomniał mi się SMS od Metza informujący współprowadzącego TSK o zdjęciu programu z ramówki. Taki Wallenrodyzm w czasach zarazy....
Awatar użytkownika
the end

the end Śro Maj 20, 2020 8:33 am

"Piotrek" napisał(a):
"BRAWO!!!" napisał(a): Metzu pokazal ze ma jaja!
Chyba w lodówce. Dlaczego odchodzi jako ostatni ? A już szczególnie patrząc na swoją pozycję ? Trwał tam jak przyspawany do stołka.
Z całej tej rzeszy ludzi szkoda tak naprawdę niewielu jak chociażby Kaczkowskiego - on już nie musiał, ale nadal chciał. Obecność innych wynikała często z tego, że niekoniecznie gdzieś indziej bez fundamentów jak Trójka daliby radę. Gdzie teraz pójdą do radia tworzonego przez kolegów ?

Metz, Stelka, Gacek - ta trójka trwała dzielnie do samego końca... Trójki...
Opary absurdu...
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości