WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zmiany, zmiany

Re: Piotr Metz odchodzi z Trójki, pokazał SMS-a od dyrektora z poleceniem usunięcia piosenki Kazika ze stacji

Zmiany, zmiany Śro Maj 20, 2020 8:49 am

Jedne media zwalniają z innych brać dziennikarska sama ucieka :)
No cóż to tylko życie :)
Do niedawna likwidowano fabryki i PGRy teraz czas na inteligentów :)
Awatar użytkownika
haha

Re: Piotr Metz odchodzi z Trójki, pokazał SMS-a od dyrektora z poleceniem usunięcia piosenki Kazika ze stacji

haha Śro Maj 20, 2020 9:08 am

"the end" napisał(a):
"Piotrek" napisał(a):
"BRAWO!!!" napisał(a): Metzu pokazal ze ma jaja!
Chyba w lodówce. Dlaczego odchodzi jako ostatni ? A już szczególnie patrząc na swoją pozycję ? Trwał tam jak przyspawany do stołka.
Z całej tej rzeszy ludzi szkoda tak naprawdę niewielu jak chociażby Kaczkowskiego - on już nie musiał, ale nadal chciał. Obecność innych wynikała często z tego, że niekoniecznie gdzieś indziej bez fundamentów jak Trójka daliby radę. Gdzie teraz pójdą do radia tworzonego przez kolegów ?

Metz, Stelka, Gacek - ta trójka trwała dzielnie do samego końca... Trójki...
Opary absurdu...

Pani "uedaktou" nadaje się do pchania karuzeli
Awatar użytkownika
tom

tom Śro Maj 20, 2020 9:13 am

"Gregory" napisał(a):
"Karol" napisał(a):
"Gregory" napisał(a):
"tom" napisał(a):
"Gregory" napisał(a): I bardzo dobrze niech wszyscy odejda.Zrobic tak zwana opcje 0.Przyjac młodych , zdolnych dziennikarzy.Dosc tych emerytow i ich fanaberii.

A ty pisowski trollu jesteś młody czy stary. Na pewno jesteś zwykłą mendą
Jestem normalnym człowiekiem. Mam ukończone 2 kierunki studiow . Jestem prawnikiem(konkretnie radca prawnym). Nie obrazaj mnie. Twój tekst swiadczy o zupełnym braku kultury. Zegnam ozieble.[/quote
A ja jestem księciem Walii.
Możesz być mnie to nie przeszkadza.Chyba nie jesteś z dynastii Windsorow?Bo jak tak to fatalnie by o niej swiadczylo( w sensie braku kultury).

Nie jesteś normalnym człowiekiem trollu. Jesteś na bank pisowskim aparatczykiem, lub beneficjentemj rządów tych gangusów, masochistą tęskniącym za kopniakiem od wodza. Radca prawny. Padłem ;)
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Śro Maj 20, 2020 9:54 am

Nie słuchałem nigdy trójki ale doceniam dokonania ludzi tego radia. Pis ceni tylko dokonania Kaczyńskiego i pali wszystko. Spali jeszcze niejeden dom. Zanim sami zapłoną, będą palić do końca. To zakompleksiona banda nieudaczników , która mści się za to że całymi latami stała w koncie. Tak to działa. Kiedyś podobna ekipa podpaliła świat.
Awatar użytkownika
Pytam

Pytam Śro Maj 20, 2020 9:55 am

Ciekawe czy oświecony pan kazik odważyłby się napisać piosenkę gdyby to tusk poszedł na cmentarz w czasie pandemii odwiedzić bliską osobę. Myślę, że nie.
Awatar użytkownika
haha

haha Śro Maj 20, 2020 11:31 am

"Tomasz " napisał(a): Nie słuchałem nigdy trójki ale doceniam dokonania ludzi tego radia. Pis ceni tylko dokonania Kaczyńskiego i pali wszystko. Spali jeszcze niejeden dom. Zanim sami zapłoną, będą palić do końca. To zakompleksiona banda nieudaczników , która mści się za to że całymi latami stała w koncie. Tak to działa. Kiedyś podobna ekipa podpaliła świat.

masz na myśli haniebną platformę?
Awatar użytkownika
paparapa

paparapa Śro Maj 20, 2020 11:41 am

SMS o takiej treści z piątku na sobotę nie ma sensu, więc coś tu nie gra. Generalnie słuchacze PR3 już w większości słuchają Pogody, Classic, PR2 lub wcale nie słyszą. Ta topniejąca grupka może robić hałas, ale przecież będą mieli swój Nowy Świat, więc o co chodzi? A za wyniki PR3 ktoś prędzej czy później odpowie.
Awatar użytkownika
klaps

klaps Śro Maj 20, 2020 11:59 am

No spoko, a wyniki głosowania? Bo historia jest o przesunięciu ręcznym z 4-tego miejsca na 1-sze przez Niedzwiedzkiego.
Awatar użytkownika
Gregory

Gregory Śro Maj 20, 2020 11:59 am

"tom" napisał(a):
"Gregory" napisał(a):
"Karol" napisał(a):
"Gregory" napisał(a):
"tom" napisał(a):
"Gregory" napisał(a): I bardzo dobrze niech wszyscy odejda.Zrobic tak zwana opcje 0.Przyjac młodych , zdolnych dziennikarzy.Dosc tych emerytow i ich fanaberii.

A ty pisowski trollu jesteś młody czy stary. Na pewno jesteś zwykłą mendą
Jestem normalnym człowiekiem. Mam ukończone 2 kierunki studiow . Jestem prawnikiem(konkretnie radca prawnym). Nie obrazaj mnie. Twój tekst swiadczy o zupełnym braku kultury. Zegnam ozieble.[/quote
A ja jestem księciem Walii.
Możesz być mnie to nie przeszkadza.Chyba nie jesteś z dynastii Windsorow?Bo jak tak to fatalnie by o niej swiadczylo( w sensie braku kultury).

Nie jesteś normalnym człowiekiem trollu. Jesteś na bank pisowskim aparatczykiem, lub beneficjentemj rządów tych gangusów, masochistą tęskniącym za kopniakiem od wodza. Radca prawny. Padłem
Nazwales mnie 'menda' i pisowskim trollem ja do ciebie grzecznie ,ale ty tego nie rozumiesz.Myslalem , ze przeprosisz za swój brak kultury...…, ale nie wy tego nie rozumiecie.Wystaje ci sloma z butow i upajasz się chyba oparami gowna plynacymi w rzece w miescie w ktorm rzadzi twój idol niejaki czaskowski.
Awatar użytkownika
Olo

Olo Śro Maj 20, 2020 1:03 pm

Teraz pójdą pracować do mediów "niemanipulowanych" ha ha ha , gdzie nikt nie każe niczego zdejmować ha ha ha
Awatar użytkownika
aff

aff Śro Maj 20, 2020 3:50 pm

Ciekawe czy ten politruk z PiS sam się przestraszył potencjalnych konsekwencji i wysłał instrukcję SMS-em czy to jego kacyk mo tu nakazał?
Awatar użytkownika
Głos w sprawie

Głos w sprawie Śro Maj 20, 2020 6:48 pm

"Sprawa „Trójki” jest o tyle ciekawa, że jest to medium publiczne, w którym obserwujemy rewoltę dziennikarzy, którzy pracowali tam od dekad. Przyzwyczaili się do tego, że ten program to jest ich własność. Część z nich już odeszła, część odchodzi teraz. Są to dziennikarze, którzy przyzwyczaili się także do statusu gwiazd i do sytuacji, która przez całe dekady była niezmienna. Warto przypomnieć sobie, w jaki sposób powstawała radiowa Trójka, w jakim celu została powołana i kto tam pracował. Ta stacja w PRL została pomyślana jako rodzaj koncesjonowanego wentylu bezpieczeństwa. Miała przede wszystkim hamować różnego rodzaju nastroje niezadowolenia, zwłaszcza wśród młodych słuchaczy i przekierowywać ich uwagę na rodzaj rozrywki, który płynie z Zachodu.

To jest problem tych dziennikarzy, którzy postanowili zamanifestować swoje odejście. To kontynuacja afery, jakiej towarzyszyło odejście Magdaleny Jethon i dziennikarzy z nią związanych. To Jethon, Niedźwiecki i inni za  czasów prezydenta Bronisława Komorowskiego maszerowali Krakowskim Przedmieściem z różowymi balonikami i z orłami na balonikach w akcji „Orzeł może”. Prezydent Komorowski zaoferował wszystkim czekoladowego orła na święto Konstytucji 3-go Maja. Ta akcja doskonale wpisała się w  rodzaj „trójkowego” dziennikarstwa, który od lat był w tym programie uprawiany. Kosmopolityczny, lewicowy, oderwany od rzeczywistości, aspirujący do dziwnej elitarności.
Dziennikarze tej stacji przez dekady zbudowali własne środowisko, celebrowali samych siebie, pielęgnowali swoje rytuały i swoje ego. I w tej chwili ta  budowla runęła. Wokół tego faktu próbuje się rozniecać rodzaj społecznego niezadowolenia, jakiegoś buntu

Wydaje mi się, że środowiska, które wzniecają atmosferę niepokoju, są przede wszystkim przystawką do kampanii Rafała Trzaskowskiego, tak jak wcześniej wtórowali Bronisławowi Komorowskiemu. A Rafał Trzaskowski – jak można już było zauważyć – zrobił z ataku na „pisowskie media” pierwszy i najważniejszy punkt swojego programu wyborczego.

głos buntu i krzyku, o  „cenzurze w mediach publicznych” to  wtórowanie na melodię Trzaskowskiego, który krzyczał, że zlikwiduje TVP Info, dział informacyjny, publicystykę. Ostrzegał dziennikarzy , żeby szybko zadawali pytania, póki jeszcze mogą je zadawać. Oskarżenie o rzekome zdjęcie z listy przebojów piosenki Kazika także wpisuje się w  nurt zarzutów kierowanych pod adresem mediów publicznych. Proszę zauważyć, to wszystko układa się jak puzzle. Gdybym miała snuć jakąś teorię spiskową, zbierając informacje, jakie do tej pory padły na temat tej sprawy, można powiedzieć, że ktoś świadomie wrzucił tę  piosenkę, a później dorobił do tego ideologię i wykreował resztę wydarzeń. Proszę zobaczyć, jak gremialnie wszyscy odeszli. Jak są zgodni, jakby czekali na ten moment. Podchwycono pretekst, domagając się jeszcze odejścia pani dyrektor, tak, by upiec przy tym jeszcze i tę pieczeń."
Awatar użytkownika
omm

omm Śro Maj 20, 2020 7:43 pm

Obudził się po 5. latach:))))
Awatar użytkownika
olo

olo Śro Maj 20, 2020 8:08 pm

Jak widzę tą panią to od razu mi się przypomina Michnik , Urban .
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości