WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
?

Piotr Najsztub dalej będzie prowadził program w TOK FM. „Zarzucono mi czyn nieumyślny”

? Nie Paź 22, 2017 11:47 pm

Jak można być tak niefrasobliwym, panie Piotrze? Przecież prezydent Pana nie ułaskawi. Nie ta opcja. Nie żal Panu tej pokiereszowanej pani?
Awatar użytkownika
Racjonalny

Re: Piotr Najsztub dalej będzie prowadził program w TOK FM. „Zarzucono mi czyn nieumyślny”

Racjonalny Pon Paź 23, 2017 12:30 am

Nieumyślnie jechał bez prawa jazdy i ubezpieczenia. Ot, taki wieczny anarchista.
Awatar użytkownika
Fyi

Re: Piotr Najsztub dalej będzie prowadził program w TOK FM. „Zarzucono mi czyn nieumyślny”

Fyi Pon Paź 23, 2017 2:49 am

Przeciez "im nie jest wszystko jedno"..
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pon Paź 23, 2017 7:30 am

> postawiono zarzut prokuratorki.

Chyba jednak „prokuratorSki”, co?
Awatar użytkownika
d

d Pon Paź 23, 2017 7:50 am

Najsztub ma prawo tam, gdzie Frasyniuk.
Awatar użytkownika
student

student Pon Paź 23, 2017 7:52 am

Niestety niektórzy przedstawiciele tej grupy zawodowej nie wykazują zbytniego ogarnięcia życiowego. Pamiętam, jak organizując jeden z plebiscytów dziennikarskich, pewien bardzo znany reportażysta nie wiedział, jak dojechać z Warszawy do Krakowa. Trzeba było wszystko zrobić za niego, kupić bilet na pociąg, wytłumaczyć jak dojechać na dworzec i odebrać po przyjeździe, a następnie zawieźć do hotelu. Oczywiście w dniu gali także trzeba było prowadzić go za rękę jak dziecko. Aż trudno uwierzyć, że taka osoba zjeździła pół świata.
Awatar użytkownika
imię/nick

imię/nick Pon Paź 23, 2017 8:11 am

A gdzie tu współczucie dla potrąconej kobiety ? Hm- to o czymś świadczy.
Awatar użytkownika
zoo

zoo Pon Paź 23, 2017 10:28 am

wszystko jest ok!!!! tak jak komuniści za komuny, geje i lesbijki, eutanazja, i komunisci jako sedziowie. a propo jest jekis przychlny komunista na stanowisku sedziego???? przydałby sie w tej sprawie
Awatar użytkownika
tell me why

tell me why Pon Paź 23, 2017 10:29 am

staruszka pewnie była z pisu. to jej wina!
Awatar użytkownika
Olo

Olo Pon Paź 23, 2017 10:47 am

Dawno, dawno temu, słyszałem takie jakże aktualne powiedzenie:
"Szmata robi to chytrze. Najpierw się opluje, potem się wytrze"...
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Jadek

Jadek Pon Paź 23, 2017 11:30 am

Salon lewaków w kaloszach juz zaczyna bronić kmiota który celowo i wielokrotnie narażal życie pieszych rowerzystów i kierowców i robilby to dalej gdyby nie wypadek. Nie miał badan i oc bo nie miał też prawa wsiadac za kierownicę. Świadomie to lekceważyl i powinien iść siedzieć. Juz dawno zabrali mu prawo jazdy więc nie ma mowy o "pierwszym razie"
Awatar użytkownika
luki

luki Pon Paź 23, 2017 11:50 am

Lubię Najsztuba ale rozumiem, że wsiadając do samochodu bez OC i prawa jazdy działał w stanie niepoczytalności? Mam nadzieję, że kobieta będzie miała dobrego adwokata bo jest duża kasa do wyrwania.
Awatar użytkownika
Qq

Qq Pon Paź 23, 2017 11:52 am

"Dzięki Bogu, że był trzeźwy, a wypadek spowodował nieumyślnie" - naprawdę Panie Janie? to juz mamy mentalność...hmmm.. wschodnią
Awatar użytkownika
conf

conf Pon Paź 23, 2017 2:40 pm

no to może sędzia się postara i równie "nieumyślnie" wlepi 3 latka ; )zastanówcie się jaka by była afera jaby taki sakiewicz czy karnowscy taki numer odwalili ? - bez prawka i papierów potracić starszą babcię - pasek tvn24 to by chyba był na pół tv przez tydzień ; )
Awatar użytkownika
conf

conf Pon Paź 23, 2017 2:53 pm

no to może sędzia się postara i równie "nieumyślnie" wlepi 3 latka ; )zastanówcie się jaka by była afera jakby taki sakiewicz czy karnowscy taki numer odwalili ? - bez prawka i papierów potracić starszą babcię - pasek tvn24 to by chyba był na pół tv przez tydzień ; )
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości