WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ja

Piotr Najsztub nie będzie prowadził „Czasu na zasady” w Onecie, zostaje w TOK FM

ja Pią Paź 13, 2017 2:06 am

Miał wypadek,Chryste panie...w takich okolicznościach,ano. Gdyby to tyczyło dziennikarza z innej strony albo niesłusznego polityka art.byłby sto razy mocniejszy prawdopodobnie,no ale może nie.różnie w życiu bywa i to,że coś w czyimś się dzieje,robi głupoty,czy złe,albo wg.kogoś złe rzeczy nie zmienia faktu,że w innej sprawie może mieć rację, słusznie,a na pewno mając do tego prawo po swojemu oceniac rzeczywistość. tu mamy jednak kolejny raz do czynienia z typową od 2 lat sytuacją tylko w bardziej ekstremalnym wydaniu,choć gdyby z paroma autorytetami upadłymi tej bajki porównać...nie ma sensu porównywać.Powinienem współczuć i jako człowiekowi i marnowanego potencjału dziennikarskiego,który wbrew temu co inni twierdzą miał duży;ale niełatwo z siebie to współczucie wydobyć.nO ale to też kwestia empatii,prawdziwej dla niej próby ktoś powie.NOi żal takich ludzi i smutne to jest,ale bardziej mi żal innych i w tej sytuacji i ogólnie by nie rozwijać tematu.ciekawe czy to czegoś go nauczy i jakimi ludźmi się dalej będzie otaczać,jacy jego będą otaczać. mOże to naiwne bardzo,ale jemu i paru innym życzę wejścia na lepszą drogę i zdrowia.mOże to niemilosiernie i skandalicznie dla kogoś brzmi,ale oby sprawiedliwość nie minęła go, cohć w takich razach mówi się,a często to prawda,nie zawsze niestety,że swoją karę już poniósł. No mnie od tego nie przybędzie,a wyroków nie wydaję,a gdyby i od tego mi miało przybyć źle nie chcę życzyć.
Awatar użytkownika
To ino ja

Re: Piotr Najsztub nie będzie prowadził „Czasu na zasady” w Onecie, zostaje w TOK FM

To ino ja Pią Paź 13, 2017 7:21 am

Pan Piotr to autorytet moralny a takim LUDZIOM WOLNO WIĘCEJ!!! My czytelnicy Gazety Wyborczej wierzymy że to na zlecenie opresyjnego państwa służby specjalne sprowokowały Piotra wpychając straruszke pod koła i na przejście.
Awatar użytkownika
Antypas

Re: Piotr Najsztub nie będzie prowadził „Czasu na zasady” w Onecie, zostaje w TOK FM

Antypas Pią Paź 13, 2017 7:36 am

"To ino ja " napisał(a): Pan Piotr to autorytet moralny a takim LUDZIOM WOLNO WIĘCEJ!!! My czytelnicy Gazety Wyborczej wierzymy że to na zlecenie opresyjnego państwa służby specjalne sprowokowały Piotra wpychając straruszke pod koła i na przejście.

Twoja inteligencja, pistrollu, nie jest zbyt nachalna...
Awatar użytkownika
YKK

YKK Pią Paź 13, 2017 7:36 am

Woził wilk razy kilka, powieźli i wilka...
Awatar użytkownika
Fritz

Fritz Pią Paź 13, 2017 7:44 am

Liczę na pomoc prawną przedstawicieli wyjątkowej kasty że Najsztub miał prawo jeździć bez prawa jazdy. Ba! to wręcz jego niezbywalne prawo.

Czekam też na wspólny program Olbrychskiego i Najsztuba na temat bezpieczeństwa na drodze.
Awatar użytkownika
pavv

pavv Pią Paź 13, 2017 7:55 am

Brak PJ to drobnostka w porównaniu do braku OC (chyba, że tylko przy sobie nie posiadał, ale tego już nikt nie wyjaśnia).
Awatar użytkownika
gdzie jest Timmermans?

gdzie jest Timmermans? Pią Paź 13, 2017 8:24 am

PiS zamachuje się na niezależnego ultralewicowego dziennikarza. SKANDAL!
Awatar użytkownika
Słuchacz

Słuchacz Pią Paź 13, 2017 8:27 am

Nazwij swoją audycję radiową "Prawda nas zaboli" . Korzystaj z samochodu bez ważnego przeglądu , bez OC , bez prawa jazdy. Potrąć staruszkę na pasach. " Mistsz "
Awatar użytkownika
oj jej

oj jej Pią Paź 13, 2017 8:29 am

Czyli tak: obrzydliwe niemieckie medium, które zwalcza PiS, Polskę i Kościół, postanowiło zachować się przyzwoicie i zgodnie z wytycznymi sumienia. Co by zrobiło polskie, prokatolickie medium w rodzaju TVP? Pewnie zamiotłoby sprawę pod dywan, bo niektórzy są równiejsi.

Nie sądziłem, że kiedykolwiek to powiem: brawo, Onet! Czekamy jeszcze na ruch Agory.
Awatar użytkownika
dok

dok Pią Paź 13, 2017 8:33 am

a ja przyjmuję że linia jego obrony oparta będzie na 'pomroczności jasnej'
Awatar użytkownika
jak

jak Pią Paź 13, 2017 8:38 am

Możecie się zdecydować ile ta potrącona miała lat? Bo od wypadku postarzała się u was o dekadę.
Awatar użytkownika
Iwona

Iwona Pią Paź 13, 2017 8:39 am

Najsztub: "Wydawało mi się, że wypadek drogowy nie powinien mieć wpływu ma moja pracę zawodową, ale jak widać, myliłem się". Mam nadzieję, że Najsztub zniknie ze sfery publicznej.
Awatar użytkownika
Tomo

Tomo Pią Paź 13, 2017 8:42 am

"Prawda go zabolała"........ Bardzo dobry ruch Onetu - tak się dba o markę.
Awatar użytkownika
Kris1111

Kris1111 Pią Paź 13, 2017 8:51 am

Czas na zasady. :) :) Ałtorytety III RP w pełnej kras (c) ie. :)
Awatar użytkownika
privat

privat Pią Paź 13, 2017 9:09 am

Ten szkodnik nie powinien nigdzie występować.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości