WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Pelvis

Re: Piotr Najsztub uniewinniony od zarzutu spowodowania wypadku, odzyskał prawo jazdy

Pelvis Pią Cze 21, 2019 1:19 pm

"Whit Old" napisał(a): W cywilizowanym kraju, pan Piotr siedziałby w więzieniu długie lata.

Więc się tam wyprowadź.
Awatar użytkownika
Patryk

Re: Piotr Najsztub uniewinniony od zarzutu spowodowania wypadku, odzyskał prawo jazdy

Patryk Pią Cze 21, 2019 5:12 pm

Panie Piotruś, po za sądem , tym ziemskim nic nie wartym, jest ten nadrzędny …. sprawiedliwość i tak Ciebie dopadnie ...
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Pią Cze 21, 2019 11:40 pm

Nadzwyczajna kasta najwyraźniej wstydu nie ma.
Awatar użytkownika
polakmaly

polakmaly Sob Cze 22, 2019 8:19 am

Czy dostał karę za brak OC ? (w 2017 ok 3000 PLN) , czy dostał mandat za brak ważnych badań technicznych ?, czy dostał mandat za jazdę samochodem bez uprawnień ?
Awatar użytkownika
Lukas

Lukas Nie Cze 23, 2019 2:49 pm

Powinien dostać za brak OC dodatkowy jest winny z powodowania wypadku bo nie miał ważnych badań technicznych oraz prawa jazdy. Sąd który wydał werdykt jest tak nie zawisły jak sądy w Rosji i to także powinno zostać zweryfikowane i przykładnie ukarane
Awatar użytkownika
Wolne sądy i konstytucja!

Wolne sądy i konstytucja! Nie Cze 23, 2019 2:52 pm

Nadzwyczajna kasta i nadzwyczajny wyrok dla nadzwyczajnego kierowcy, ale jak to powiedział klasyk: mądrzejsze o tym nie mówić.
Awatar użytkownika
Kolonia Izraela i jej Nadludzie

Kolonia Izraela i jej Nadludzie Czw Lis 21, 2019 3:44 am

Starsi i Bezczelniejsi pokazują Polakom komu wolno..

Kto następny w kolejce? Czy kolejny "niezawisły sąd" uzna wkrótce, że lektorka języka włoskiego zaszlachtowana przez prokuratorskiego synka z Narodu Którego Nikt Nie Wybrał w ramach "odkrywania mocy duchowych" zginąć musiała bo tak było jej pisane, a ż pomiot stosował obronę konieczną?
Awatar użytkownika
lulu 1948

lulu 1948 Pią Sty 10, 2020 10:44 am

Dwa dni temu miałem kolizję na Moście Łazienkowskim, stwierdzono moją winę. Nikomu nic się nie stało, był korek, więc prędkość była minimalna. Zniszczony został tylko! mój samochód. Zostałem ukarany mandatem 450 zł. Jestem emerytem, kwota ta to 1/4 moich dochodów, plus 200 zł laweta i samochód, chyba nienadający się do naprawy. Kierowca, który uczestniczył w kolizji nie rościł żadnych pretensji, a nawet prosił policjantki, aby nie wystawiały mi mandatu, bo i tak jestem bardzo poszkodowany. No cóż takie są przepisy. Ale jak to porównać z ukaraniem człowieka, który na pasach, bez prawa jazdy, niesprawnym pojazdem przejeżdża kobietę, która po tym umiera?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości