WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jarek

PiS chce ustawowo uregulować zawód dziennikarza. Będą pieniądze dla mediów publicznych i Centrum Gier Wideo

Jarek Sob Wrz 14, 2019 7:10 pm

nie polecam głosować na pis ja nie zagłosuje pajaca
Awatar użytkownika
Popieram

Re: PiS chce ustawowo uregulować zawód dziennikarza. Będą pieniądze dla mediów publicznych i Centrum Gier Wideo

Popieram Sob Wrz 14, 2019 7:14 pm

To dobra decyzja. Analogiczne ustawy dzialaja od lat w Niemczech, Francji i w Wielkiej Brytanii. Tak podatnego na wplywu zawodu zaufania publiczego jak w Polsce nie ma nigdzie w UE. Zero odpowiedziaonosci za slowo, tylko pieniadze.
Awatar użytkownika
Mokro

Re: PiS chce ustawowo uregulować zawód dziennikarza. Będą pieniądze dla mediów publicznych i Centrum Gier Wideo

Mokro Sob Wrz 14, 2019 7:23 pm

Cenzura i partyjne legitymacje prasowe. Komuś się coś odkleiło
Awatar użytkownika
sławek

sławek Sob Wrz 14, 2019 7:24 pm

No i będzie jak w KRS, w nocy PIS wybierze tuzy . np. Kurskiego, Rachonia, Holecką itp. do ciała które będzie decydować kto może być dziennikarzem. Kolejny żart to, że PIS będzie walczył z fake newsami. PIS stworzył w ministerstwie sprawiedliwości farmę trolli i za ich pomocą i wsparciu "prawdziwych" dziennikarzy z TVPis i innych reżimowych będzie walczył z wolnością słowa pod przykryciem walki z fake newsami.
Awatar użytkownika
Iwona

Iwona Sob Wrz 14, 2019 7:34 pm

Ja prdl
Awatar użytkownika
Rozbawiony

Rozbawiony Sob Wrz 14, 2019 7:39 pm

Będzie weryfikacja ?
Awatar użytkownika
Zepp

Zepp Sob Wrz 14, 2019 7:49 pm

Państwowe Centrum Gier Wideo? Czekamy już tylko Państwowe Gospodarstwa Rolne
Awatar użytkownika
jack

jack Sob Wrz 14, 2019 7:51 pm

, powinna chyba powstać komisja weryfikacyjna która oceni ?
Awatar użytkownika
Kulk

Kulk Sob Wrz 14, 2019 7:59 pm

A ja tam lubię wiadomości i tvp info.....ale jak jutro wytrzeźwieje i rozum mi wróci, to od razu zablokuje na dekoderze i wiadomości i tvp info, bo grunt to zdrowy umysł.
Awatar użytkownika
Wiktor

Wiktor Sob Wrz 14, 2019 8:17 pm

"Kulk" napisał(a): A ja tam lubię wiadomości i tvp info.....ale jak jutro wytrzeźwieje i rozum mi wróci, to od razu zablokuje na dekoderze i wiadomości i tvp info, bo grunt to zdrowy umysł.
Kolejna przyłapana przez ze mnie hypokryzja!
Awatar użytkownika
olo

olo Sob Wrz 14, 2019 8:37 pm

Chcecie mieć tylko Dziennik Telewizyjny, to dalej głosujcie na PiS.
Awatar użytkownika
Gaz

Gaz Sob Wrz 14, 2019 8:52 pm

W GW mądrość etapu nakazuje chwalić M Giertycha, póki co...
Awatar użytkownika
zzz

zzz Sob Wrz 14, 2019 9:02 pm

Ponieważ sami pisowcy i ich przydupasy nic nie umieją, więc powołują "centra" i "stowarzyszenia", żeby nadzorować innych i doić z budżetu.
Awatar użytkownika
jprd

jprd Sob Wrz 14, 2019 10:10 pm

Korea Północna?
Awatar użytkownika
Analityk1

Analityk1 Nie Wrz 15, 2019 12:16 am

Niech podniesie rękę ten, komu się za rządów PiS pogorszyło.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość