WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
gość

Re: PiS interweniuje w sprawie umowy Biedronki i Poczty Polskiej pozwalającej na handel w niedzielę

gość Czw Lip 15, 2021 10:59 am

"Gosc" napisał(a): Solidaruchy i ich zakaz spowodował wyłącznie straty i zwolnienia.

Solidaruchy, a Ty co, kacyk z PZPR?
Awatar użytkownika
Polak

Re: PiS interweniuje w sprawie umowy Biedronki i Poczty Polskiej pozwalającej na handel w niedzielę

Polak Czw Lip 15, 2021 11:03 am

"Pawel" napisał(a): Np. w Niemczech w niedzielę markiety są zamknięte.Dlaczego Polacy mają pracować w ten dzień?
Uwielbiam ten argument - Niemcy są dla PiS-u i ich wyborców złe niemal zawsze, chyba że trzeba przypomnieć, że tam markety są zamknięte w niedziele. Niemniej odpowiem na to pytanie: bo Niemcy są cywilizowanym krajem, w którym ludzie mają czas robić zakupy w inne dni niż niedziela.
Awatar użytkownika
Holly

Holly Czw Lip 15, 2021 11:04 am

Bo może mają taką wolę i potrzebę. Są klienci na niedzielne zakupy, są chętnie do pracy, to co to kogo boli? Niedzielę katolicy mogą sobie święcić - nikt nikogo nie zmusza do pracy akurat w handlu. Jest teraz niemal zerowe bezrobocie, więc niech mi tu nikt rzewnych bajek nie opowiada, że biedne panie są zmuszane do pracy w niedzielę i nie mogą z dziatwą iść do kościółka ubogacać się w cnoty niewieście.

"Pawel" napisał(a): Np. w Niemczech w niedzielę markiety są zamknięte.Dlaczego Polacy mają pracować w ten dzień?
Awatar użytkownika
Polak

Polak Czw Lip 15, 2021 11:07 am

"gość" napisał(a):
"Gosc" napisał(a): Solidaruchy i ich zakaz spowodował wyłącznie straty i zwolnienia.

Solidaruchy, a Ty co, kacyk z PZPR?
Zabawne, że ktoś nazywa krytyka obecnej pseudoSolidarności "kacykiem z PZPR", biorąc pod uwagę, że współczesna solidarność do partyjna przybudówka PIS-u, który robi wszystko, by stać się większym molochem od PZPR. Niestety wybory "jedynej słusznej partii" nie widzą tak ewidentnych chichotów losu - grunt, że wołają o Bogu, Honorze i Ojczyźnie, to już im wszystko wolno...
Awatar użytkownika
Ada

Ada Czw Lip 15, 2021 11:12 am

bla bla bla uga buga :)
Awatar użytkownika
Ada

Ada Czw Lip 15, 2021 11:13 am

tankujesz w niedziele, zamawiasz jedzonko w niedzielę, idziesz do apteki w niedzielę, korzystasz z internetu w niedzielę, korzystasz ze szpitala w niedziele? No właśnie :)

dlaczego niby pracownik sklepu ma być jakoś ponad tym?
Awatar użytkownika
Leon Zawodowiec

Leon Zawodowiec Czw Lip 15, 2021 11:31 am

"M" napisał(a):
"AndroidSsie" napisał(a):

Jak również w Niemczech można swobodnie pić alkohol NA ULICY. I możesz też spokojnie prowadzić auto po wypiciu jednego piwa (norma 0,5%%). Chcesz to też wprowadzić? Mało tego zarabiają w Euro - chyba czas na zmiane waluty u nas...

We Włoszech, Francji, USA - sklepy zamykane są często o 18:00, knajpy w soboty pracują do 20:00, a w niedzielę żaden duży sklep nie jest czynny. A alkohol czy fajki można kupić w dwóch sklepach na dzielnicę. Ale przecież u nas musi być WOLNOŚĆ, na pewno bogatsze kraje mylą się i nie wiedzą co to zakupy w niedzielę w Biedrze. Czyli: biedak na kasie musi sprzedawać biedakowi piwsko w niedzielę o 21:00.

Dokładnie bo przecież każdy jeśli znajdzie się w potrzebie znajdzie jakiś sklep dyżurny prowadzony przez właściciela a nie musi iść do marketu. To taka dzika satysfakcja i poniekąd "poczucie wyższości" niektórych pracujących od poniedziałku do piątku że JA mam wolne a ty "żuczku" zapieprzaj dla MNIE w "biedrze" bo JA jestem panem i władcą. To JA mogę iść w niedzielę do kina, teatru, restauracji ale TY NIE!
Niestety ale niektórzy muszą "tak się dowartościować". Kiedyś pracowałem w handlu i widziałem tych biedaków snujących się po sklepie bez celu w niedzielę tak dla spaceru.
Awatar użytkownika
tori_amos

tori_amos Czw Lip 15, 2021 12:23 pm

Renata Dancewicz po lewej :)
Awatar użytkownika
r

r Czw Lip 15, 2021 12:35 pm

"tori_amos" napisał(a): Renata Dancewicz po lewej

Pomyślałem dokładnie o tym samym!
Awatar użytkownika
ehh

ehh Czw Lip 15, 2021 1:01 pm

Pobożne komuchy, a nie żadna prawica.
Awatar użytkownika
Jarek

Jarek Czw Lip 15, 2021 1:01 pm

W Stanach można sobie 24/7 zrobić zakupy, 365 dni w roku. A w Polsce? A w Polsce jak w biedackich (w porównaniu do USA) Niemczech.
Awatar użytkownika
huehuehue

huehuehue Czw Lip 15, 2021 1:06 pm

Dlaczego drogówka czai się w krzakach z radarem w ten święty dzień, zamiast do kościółka z rodziną pójść? Co za bezbożny rząd PISowski, że zmusza biednych policjantów do pracy w niedzielę, bez serca! Co, policjanci rodzin nie mają? A nie, tu chodzi o zarabianie na mandatach, to wyższa konieczność, ważniejsza od rodziny i religii.
Awatar użytkownika
Popo

Popo Czw Lip 15, 2021 1:34 pm

Nawet cały weekend mógłby być wolny.
Ci co mają wolne w sobotę i niedzielę nie rozumieją, że inni też chcą.
To nawet bardziej ekologiczne,
Awatar użytkownika
IIif

IIif Czw Lip 15, 2021 1:42 pm

Bo dlaczego nie ? Jeśli ktoś ma taką wolę to dlaczego ktoś mu zabrania ?
Awatar użytkownika
Dipltre

Dipltre Czw Lip 15, 2021 2:50 pm

"M" napisał(a): We Włoszech, Francji, USA - sklepy zamykane są często o 18:00, knajpy w soboty pracują do 20:00, a w niedzielę żaden duży sklep nie jest czynny.

To zwyczajne kłamstwo.
Mieszkałem kilka miesięcy we Włoszech. Tak małe sklepy jak i duże są czynne w niedziele.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 19 gości