WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

PiS obiecuje powszechny dostęp do 5G w 2023 roku, kontrolę będzie pełniła polska firma. Internet przez światłowód w każdym domu

rozbawiony socjalistami z piSSu Pon Wrz 16, 2019 6:20 am

Teraz każdy sobie wyjdzie z mieszkania+, wsiądzie do elektrycznego auta+ i będzie sobie jechał po 500+ wpadając do Domu Kultury pisowskiej.
Wow! Raj+ nad Wisłą!
Awatar użytkownika
Fan

Re: PiS obiecuje powszechny dostęp do 5G w 2023 roku, kontrolę będzie pełniła polska firma. Internet przez światłowód w każdym domu

Fan Pon Wrz 16, 2019 6:44 am

A ojciec Tadeusz ma 6G
Awatar użytkownika
rozbawiony

Re: PiS obiecuje powszechny dostęp do 5G w 2023 roku, kontrolę będzie pełniła polska firma. Internet przez światłowód w każdym domu

rozbawiony Pon Wrz 16, 2019 9:41 am

Ja też obiecuję 5G w każdym domu i to znacznie wcześniej, bo już w 2022r. Z samochodami elektrycznymi też dotrzymałem słowa. Jestem wiarygodny :)
Awatar użytkownika
Tak

Tak Pon Wrz 16, 2019 10:21 am

"rozbawiony socjalistami z piSSu" napisał(a): Teraz każdy sobie wyjdzie z mieszkania+, wsiądzie do elektrycznego auta+ i będzie sobie jechał po 500+ wpadając do Domu Kultury pisowskiej.
Wow! Raj+ nad Wisłą!

Możesz sobie gadać, ale jak PiS utrzyma władzę, a utrzyma na pewno to to zrealizują. Może nie wszystko do 2023, ale jakieś kroki w tym kierunku podejmą. Mnie się taka inicjatywa podoba.
Awatar użytkownika
lol

lol Pon Wrz 16, 2019 10:36 am

"Tak" napisał(a):
"rozbawiony socjalistami z piSSu" napisał(a): Teraz każdy sobie wyjdzie z mieszkania+, wsiądzie do elektrycznego auta+ i będzie sobie jechał po 500+ wpadając do Domu Kultury pisowskiej.
Wow! Raj+ nad Wisłą!

Możesz sobie gadać, ale jak PiS utrzyma władzę, a utrzyma na pewno to to zrealizują. Może nie wszystko do 2023, ale jakieś kroki w tym kierunku podejmą. Mnie się taka inicjatywa podoba.
Kolego to nie od PISu zalezy. To rynek prywatny sam reguluje. Jeśli będzie inwestor, to wykona taką sieć, jeśli go nie będzie, to nie będzie sieci tak samo jak nie ma polskich samochodów elektryczny, czy statków, a miały już dawno być wg zapowiedzi PISu :lol
Awatar użytkownika
ford

ford Pon Wrz 16, 2019 11:04 am

w niektórych miejscowościach ciezko o 2Ga co dopiero 5g,ale sciemnianie to ich chleb powszedni
Awatar użytkownika
aff

aff Pon Wrz 16, 2019 11:05 am

A Minister "Zegarek", którego żona cały czas jedzie na stracie (dentystka), był skuteczniejszy i mniej kiwał Polaków!
Awatar użytkownika
Polones

Polones Pon Wrz 16, 2019 11:18 am

5G kojarzy mi się ze szkodliwym dla zdrowia promieniowaniem.
Awatar użytkownika
nie 5g

nie 5g Pon Wrz 16, 2019 3:25 pm

"PiS obiecuje powszechny dostęp do 5G w 2023 roku" - Czyli chcą przegrać te wybory znaczy się? A wiecie czemu wi-fi jest wszędzie bezpłatne, bo zapłatą jest ludzkie zdrowie. Jesteśmy w czołówce, krajów o bardzo wysokim eksploatowaniu internetu mobilnego, doprawdy wciąż nam mało? To nie świadczy o naszej inteligencji ale o jej braku, inne kraje już powyciągały wnioski, wi-fi ograniczają w przestrzeni miejskiej, a przynajmniej w szkołach, u nas wiecznie mało, mamy podobno nawet w toaletach wi-fi. Szkoda, gadać a młodym ludziom i młodzieży trzeba mówić lej na smartfony, lej na social media, spotykaj się, rozmawiaj, chodź do kina, byle się działo, byle energii nie tracić na czcze bzdety, bo młodość tylko jedna, a potem przykro będzie jak latka zlecą i ktoś nagle sobie pomyśli o kur... ile ja czasu, zdrowia i prywatności zmarnowałem/am na tym nieznośnym urządzeniu mobilnym i social mediach. I na co mi to było. Tak będzie jeśli się w porę młode pokolenia nie opamiętają
Awatar użytkownika
waszek

waszek Wto Wrz 17, 2019 12:07 pm

To akurat powinien być priorytet żeby uruchomić 5g bo obecne LTE jest już na wykończeniu. A Polacy korzystają z sieci mobilnej na potęgę.
Awatar użytkownika
Chrzan

Chrzan Śro Wrz 18, 2019 7:35 pm

Ambitnie, teraz żeby faktycznie słowa dotrzymali to będzie dobrze.
Awatar użytkownika
tata

tata Śro Wrz 18, 2019 7:41 pm

"nie 5g" napisał(a): "PiS obiecuje powszechny dostęp do 5G w 2023 roku" - Czyli chcą przegrać te wybory znaczy się? A wiecie czemu wi-fi jest wszędzie bezpłatne, bo zapłatą jest ludzkie zdrowie. Jesteśmy w czołówce, krajów o bardzo wysokim eksploatowaniu internetu mobilnego, doprawdy wciąż nam mało? To nie świadczy o naszej inteligencji ale o jej braku, inne kraje już powyciągały wnioski, wi-fi ograniczają w przestrzeni miejskiej, a przynajmniej w szkołach, u nas wiecznie mało, mamy podobno nawet w toaletach wi-fi. Szkoda, gadać a młodym ludziom i młodzieży trzeba mówić lej na smartfony, lej na social media, spotykaj się, rozmawiaj, chodź do kina, byle się działo, byle energii nie tracić na czcze bzdety, bo młodość tylko jedna, a potem przykro będzie jak latka zlecą i ktoś nagle sobie pomyśli o kur... ile ja czasu, zdrowia i prywatności zmarnowałem/am na tym nieznośnym urządzeniu mobilnym i social mediach. I na co mi to było. Tak będzie jeśli się w porę młode pokolenia nie opamiętają
To trzeba z młodymi rozmawiać ile się da, w powszechnym dostępie do internetu nie ma nic złego. Ze wszystkim trzeba mieć umiar i w tym jest rola rodzica. Mam 12 letniego syna więc w temacie jestem na bieżąco i wydaje mi się, że nie marnuje za dużo czasu na te pierdoły. Ale to mu wpajałem od zawsze i poświęcałem dużo uwagi na rozwój zainteresować, także trzeba się postarać, dzieci/nastolatkowie mają swój rozum, trzeba mieć tylko właściwe podejście.
Awatar użytkownika
Rozer

Rozer Pią Wrz 20, 2019 6:26 pm

Polska firma. Pewnie rydzyk dostanie koncesję
Awatar użytkownika
Gaba

Gaba Pią Wrz 20, 2019 10:09 pm

Jeśli pis wygra to mam nadzieję, że nie będą to puste obietnice.
Awatar użytkownika
smiff

smiff Nie Wrz 22, 2019 1:17 pm

"Polones" napisał(a): 5G kojarzy mi się ze szkodliwym dla zdrowia promieniowaniem.
To jest promieniowanie niejonizujące, więc nie jest szkodliwe.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość